Naprawa automatycznej skrzyni - Auto Józefów?

Dział o inwestowaniu w nieruchomości, dzieła sztuki, metale szlachetne i inne.
no avatar
User

Adamus

Posty

157

Rejestracja

5 sie 2018, o 09:56

Naprawa automatycznej skrzyni - Auto Józefów?

Postautor: Adamus » 12 mar 2019, o 10:44

Cześć.
Potrzebuję Waszej porady w zakresie wyboru sprawdzonego serwisu zajmującego się automatami w Warszawy bądź okolicy. Trafiłem na ofertę Auto Józefów i chciałbym zapytać Was co sądzicie na ich temat, czy rzeczywiście będzie to słuszny wybór? Nie chcę przepłacać, a w aso jak zwykle powiedzieli że będzie trzeba całą wymienić. Pomożecie?
Pozdrawiam serdecznie!
no avatar
User

Konek

Posty

400

Rejestracja

19 wrz 2018, o 21:18

Re: Naprawa automatycznej skrzyni - Auto Józefów?

Postautor: Konek » 13 mar 2019, o 11:52

No niestety koszty naprawy skrzyni automatycznej są dużo większe i z tym trzeba się pogodzić. Natomiast u mnie było tak, że w aso otrzymałem informację że nic się z nią nie da zrobić i trzeba kupić oraz wmontować nową. Koszty to kilka tysięcy złotych, już się przeraziłem ale postanowiłem jeszcze zajechać do Auto Józefów z polecenia znajomego i jak się później okazało oczywiście dało się ją naprawić za dużo mniejsze pieniądze. Po kilku dniach auto było gotowe w pełni do jazdy i oczywiście z pisemną gwarancją bez limitu km aż na rok.
no avatar
User

MaciejK

Posty

137

Rejestracja

18 lip 2018, o 13:56

Re: Naprawa automatycznej skrzyni - Auto Józefów?

Postautor: MaciejK » 14 mar 2019, o 11:37

To również mi się przyda bo w przypadku auta mojej żony zaczyna również trochę narzekać, że coś już niepokojącego się dzieje w skrzyni i zaczyna szarpać przy większych prędkościach i zmianie, więc sam będę musiał pojechać do serwisu, ale jednak aso jest zbyt drogie i pewnie będą kazali wymienić mi ją na nową, więc wolę zobaczyć czy tutaj coś z tym zdziałają.
no avatar
User

RafałSek

Posty

142

Rejestracja

18 lip 2018, o 21:03

Re: Naprawa automatycznej skrzyni - Auto Józefów?

Postautor: RafałSek » 19 mar 2019, o 10:43

No to nie masz w takim razie się już co zastanawiać tylko umów się na diagnozę oraz zobaczysz jak to się kształtuje cenowo, bo czasami może lepiej jest kupić po prostu nową skrzynię (oby nie). W takim razie czekamy na relacje, czy wszystko poszło tak jak powinno i trzymam kciuki!
no avatar
User

EmilCh

Posty

210

Rejestracja

4 sie 2018, o 15:29

Re: Naprawa automatycznej skrzyni - Auto Józefów?

Postautor: EmilCh » 1 kwie 2019, o 15:30

Słyszałem o nich od znajomego w pracy również sobie chwalił bodajże wymianę oleju w automacie, ale sam nie miałem jeszcze przyjemności korzystać z ich usług bo na razie automat działa w pełni poprawnie. Natomiast trzymam kciuki aby u Ciebie wszystko się w tym zakresie udało.
no avatar
User

Adamus

Posty

157

Rejestracja

5 sie 2018, o 09:56

Re: Naprawa automatycznej skrzyni - Auto Józefów?

Postautor: Adamus » 8 kwie 2019, o 07:14

Dzięki wielkie Panowie za wskazówki bo też wolałbym jednak mieć pewność oraz spokój, że zostanie to zrobione dobrze i też w cenie która będzie do przyjęcia. No to chyba nie mam już co dłużej zwlekać skoro na ich temat tak pozytywnie się wypowiadacie.
no avatar
User

Konek

Posty

400

Rejestracja

19 wrz 2018, o 21:18

Re: Naprawa automatycznej skrzyni - Auto Józefów?

Postautor: Konek » 19 kwie 2019, o 11:43

Adamus pisze:Dzięki wielkie Panowie za wskazówki bo też wolałbym jednak mieć pewność oraz spokój, że zostanie to zrobione dobrze i też w cenie która będzie do przyjęcia. No to chyba nie mam już co dłużej zwlekać skoro na ich temat tak pozytywnie się wypowiadacie.


Nie ma za co i jak będziesz miał jakieś dodatkowe pytania to pisz śmiało chętnie pomożemy, natomiast już nie w zakresie samej naprawy tutaj trzeba dać się wykazać dla Auto Józefów :)
no avatar
User

EmilCh

Posty

210

Rejestracja

4 sie 2018, o 15:29

Re: Naprawa automatycznej skrzyni - Auto Józefów?

Postautor: EmilCh » 2 maja 2019, o 11:47

Czekamy w takim razie na twoją opinię, bo na pewno będą to przydatne informacje również osobom którym niedługo też coś takiego z automatyczną skrzynią może się przydarzyć.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Następna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.101s | 13 Queries | GZIP : Off ]