Medycyna Estetyczna - Wygładzanie zmarszczek Wrocław

W tym miejscu możesz napisać o swojej firmie, oraz podać adres firmowej strony www.
no avatar
User

kewlar

Posty

172

Rejestracja

18 paź 2016, o 17:17

Re: Medycyna Estetyczna - Wygładzanie zmarszczek Wrocław

Postautor: kewlar » 18 lip 2018, o 20:27

We Wrocławiu to chyba dr Michalak ma uznanie w tej dziedzinie? Słyszałam o zabiegu wolumetrii twarzy https://lukaszmichalak.pl/medycyna-este ... ia-twarzy/ - bardzo mnie kusi i juz odkładam pieniążki :) Nawet najlepsze kosmetyki nie doprowadzą do takiej zmiany, nie podniosą owalu a tu bez ingerencji skalpela jest to realne.
no avatar
User

kabix179

Posty

136

Rejestracja

24 cze 2018, o 11:17

Re: Medycyna Estetyczna - Wygładzanie zmarszczek Wrocław

Postautor: kabix179 » 29 lip 2018, o 21:00

No pieniążki są tu największym problemem. Każdy chce wyglądać jak najlepiej ale czasami po prostu nas na to nie stać. Jeżei masz na codzien podobne bolączki to poczytaj na ten temat na http://kredytpreferencyjny.com.pl/ :) :!:
no avatar
User

jingles4

Posty

5

Rejestracja

21 sie 2018, o 14:53

Re: Medycyna Estetyczna - Wygładzanie zmarszczek Wrocław

Postautor: jingles4 » 22 sie 2018, o 16:57

Zgadzam się w stu procentach z moim poprzednikiem. Nic dodać oraz nic ująć :)
Człowiek zawsze pozostaje sobą, to się nie zmienia, lecz on sam zmienia się nieustannie i nic na to nie poradzi.
no avatar
User

kiki65

Posty

47

Rejestracja

23 maja 2018, o 13:37

Re: Medycyna Estetyczna - Wygładzanie zmarszczek Wrocław

Postautor: kiki65 » 26 lis 2018, o 20:02

Ja ostatnio zrobiłam sobie taki kurs. I muszę przyznać, że jest to świetna sprawa. Szkolenie przeszłam w http://www.facebook.com/Anti-Age-Academ ... 084423810/ , mam zamiar zrobić sobie jeszcze kilka szkoleń z medycyny estetycznej i na pewno zrobię je tam gdzie poprzedni.
no avatar
User

adik356

Posty

358

Rejestracja

8 cze 2016, o 08:28

Re: Medycyna Estetyczna - Wygładzanie zmarszczek Wrocław

Postautor: adik356 » 18 mar 2019, o 18:06

Warto zerknąć sobie tutaj - http://www.magicznaklinika.pl . Teraz właśnie mają promocję na zabieg redukcji zmarszczek botoksem. Na stronie można sobie doczytać więcej szczegółów. Ja tylko w skrócie powiem, że to świetni specjaliści, z bardzo dobrym podejściem do pacjenta. Zawsze dbają o jego dobro i chcą dla niego jak najlepiej. Poza tym pracują na najlepszej jakości preparatach.
no avatar
User

malwina09

Posty

29

Rejestracja

23 sty 2017, o 10:11

Re: Medycyna Estetyczna - Wygładzanie zmarszczek Wrocław

Postautor: malwina09 » 19 mar 2019, o 20:13

adik356, popieram. Ja robiłam u nich usta i z efektu jestem bardzo zadowolona. Wszystko poszło tak jak sobie wymarzyłam. Usta są delikatnie uwydatnione i wyglądają naturalnie. Na konsultacjach w dniu zabiegu wszystko im dokładnie wyjaśnili także szłam spokojna, niczego się nie bałam.
no avatar
User

adik356

Posty

358

Rejestracja

8 cze 2016, o 08:28

Re: Medycyna Estetyczna - Wygładzanie zmarszczek Wrocław

Postautor: adik356 » 19 mar 2019, o 20:15

Malwina to profesjonaliści, nie zrobią niczego wbrew sobie i klientowi. Oczywiste jest, że takie konsultacje jak w Magicznej Klinice powinny być wszędzie - niestety rzadko się z tym spotykamy a szkoda. Na takiej konsultacji można dowiedzieć się wszystkiego - od zalet po ewentualne przeciwwskazania, efekty zabiegu.
no avatar
User

goldensilver

Posty

39

Rejestracja

29 paź 2016, o 18:03

Re: Medycyna Estetyczna - Wygładzanie zmarszczek Wrocław

Postautor: goldensilver » 22 mar 2019, o 19:00

A czy z Waszego doświadczenia możecie polecić któregoś z lekarzy w Magicznej Klinice, specjalistę od redukcji zmarszczek w okolicach oczu? Jakoś tak od dawna się przymierzam, tam chyba to w pełni bezpieczne?
no avatar
User

adik356

Posty

358

Rejestracja

8 cze 2016, o 08:28

Re: Medycyna Estetyczna - Wygładzanie zmarszczek Wrocław

Postautor: adik356 » 24 mar 2019, o 11:26

goldensilver, prawda jest taka, że pracują tam sami świetni lekarze. Obojętnie do kogo trafisz. Ja akurat od siebie mogę polecić dr Olgę Bobowską. Super podejście do pacjenta. Widać, że zależy im na tym, by pacjent był w pełni zadowolony i usatysfakcjonowany.
no avatar
User

goldensilver

Posty

39

Rejestracja

29 paź 2016, o 18:03

Re: Medycyna Estetyczna - Wygładzanie zmarszczek Wrocław

Postautor: goldensilver » 26 mar 2019, o 17:52

Dzięki za wszelkie info. Chyba się zdecyduję. Poszperałam trochę w sieci, poczytałam jeszcze o nich i cieszą się naprawdę dobrymi opiniami więc chyba o czymś musi to świadczyć. Już nie mogę się doczekać efektów.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
PoprzedniaNastępna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.134s | 15 Queries | GZIP : Off ]