Mieszkanie na wynajem jako bezpieczna forma inwestycji

Dział o inwestowaniu w nieruchomości, dzieła sztuki, metale szlachetne i inne.
no avatar
User

konat77

Posty

12

Rejestracja

10 wrz 2018, o 13:57

Mieszkanie na wynajem jako bezpieczna forma inwestycji

Postautor: konat77 » 18 wrz 2018, o 14:58

niedługo dostane duże mieszkanie we Wrocławiu (po rodzinie - sprawy spadkowe trochę się ciągną) i zastanawiam się czy opcja najmu jest dobra alternatywą. Zawsze można sprzedać ale raczej chyba wersja wynajmu bardziej do mnie przemawia. Co myślicie?
no avatar
User

Konek

Posty

400

Rejestracja

19 wrz 2018, o 21:18

Re: Mieszkanie na wynajem jako bezpieczna forma inwestycji

Postautor: Konek » 20 wrz 2018, o 14:42

Fajna opcja aczkolwiek ciężko złapać teraz na rynku dobre ceny :)
no avatar
User

kcaj

Posty

85

Rejestracja

5 wrz 2018, o 18:51

Re: Mieszkanie na wynajem jako bezpieczna forma inwestycji

Postautor: kcaj » 24 wrz 2018, o 15:59

Sprzedać nie jest łatwo a wynajem całkiem fajna opcja. Wrocław ma potencjał.Jak duże mieszkanie to może podział na pokoje i wynajem studentom? W końcu ośrodek akademicki we wrocku duży. Potencjał na pewno duży.
no avatar
User

Hanik

Posty

102

Rejestracja

30 sie 2018, o 18:49

Re: Mieszkanie na wynajem jako bezpieczna forma inwestycji

Postautor: Hanik » 26 wrz 2018, o 18:07

Jak masz wątpliwości odnośnie wynajmu lub nie masz na tym polu żadnego doświadczenia to może warto powierzyć nieruchomość pod skrzydła, która zajmie się tym tematem od A do Z. Moja znajoma korzysta z usług takiej firmy na rynku wrocławskim i bardzo sobie ich chwali. Mówi, że w końcu nie musi kontrolować najemców a nie jak czasami bywało, że klucze w skrzynce a po lokatorach ani śladu no i co najważniejsze wpływy za wynajem są regularne,
no avatar
User

konat77

Posty

12

Rejestracja

10 wrz 2018, o 13:57

Re: Mieszkanie na wynajem jako bezpieczna forma inwestycji

Postautor: konat77 » 1 paź 2018, o 17:27

Hanik pisze:Jak masz wątpliwości odnośnie wynajmu lub nie masz na tym polu żadnego doświadczenia to może warto powierzyć nieruchomość pod skrzydła, która zajmie się tym tematem od A do Z. Moja znajoma korzysta z usług takiej firmy na rynku wrocławskim i bardzo sobie ich chwali. Mówi, że w końcu nie musi kontrolować najemców a nie jak czasami bywało, że klucze w skrzynce a po lokatorach ani śladu no i co najważniejsze wpływy za wynajem są regularne,


A możesz coś więcej napisać o tej firmie? Może to być ciekawe rozwiązanie. Na pewno cos innego niż samodzielne kombinowanie. Pewnie też sporo to ułatwia, tylko czy bezpieczne?
no avatar
User

Hanik

Posty

102

Rejestracja

30 sie 2018, o 18:49

Re: Mieszkanie na wynajem jako bezpieczna forma inwestycji

Postautor: Hanik » 8 paź 2018, o 18:11

Dopytałam i to Wynajem Bezpieczny ułatwia zadani mej znajomej. Bardzo chwali sobie ich działanie i szybki kontakt. Czy ta forma jest bezpieczna? Moim zdaniem tak gdyż masz wszystko spisane na piśmie w umowie, a najemcy mają obowiązek wykupić obowiązkowe OC, z którego pokrywane są ewentualne szkody w mieszkaniu.
no avatar
User

kcaj

Posty

85

Rejestracja

5 wrz 2018, o 18:51

Re: Mieszkanie na wynajem jako bezpieczna forma inwestycji

Postautor: kcaj » 16 paź 2018, o 18:48

Wpisałem sobie w wyszukiwarkę "wynajem bezpieczny Wrocław" i wyskoczyła mi firma DJN. Czy to jest własnie ta firma o której piszesz Hanik? Lepiej mieć pewność ;)
no avatar
User

IkarNieruchomosci.pl

Posty

30

Rejestracja

6 lis 2018, o 08:42

Re: Mieszkanie na wynajem jako bezpieczna forma inwestycji

Postautor: IkarNieruchomosci.pl » 6 lis 2018, o 08:51

Mieszkania i generalnie wszelkie nieruchomości to zawsze dobra i bezpieczna forma inwestycji na lata, wiem z własnego doświadczenia. Akurat co do samego kupna możemy pomóc, doradzić gdyż zajmujemy się tym na co dzień :)
IkarNieruchomosci.pl
no avatar
User

adik356

Posty

358

Rejestracja

8 cze 2016, o 08:28

Re: Mieszkanie na wynajem jako bezpieczna forma inwestycji

Postautor: adik356 » 25 mar 2019, o 14:01

Też postanowiliśmy tak ulokować pieniądze. Kupiliśmy mieszkanie w super lokalizacje we Wrocławiu u nich https://vantage-sa.pl/. Piękne projekty i bardzo porządne wykonanie. Mieszkanie od razu się wynajęło a my mamy dodatkową gotówkę. Na przyszłość mieszkanie będzie dla dzieci.
no avatar
User

LudwikB

Posty

371

Rejestracja

3 mar 2016, o 17:33

Re: Mieszkanie na wynajem jako bezpieczna forma inwestycji

Postautor: LudwikB » 16 kwie 2019, o 22:33

Może wam się przydać namiar na sprawdzonego rzeczoznawcę majątkowego. Ja mogę doradzić pana Mariusza Sasa z Bolesławca https://operaty.eu/ Dobry profesjonalista, można na nim polegać no i stawka bardzo w porządku.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Następna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.248s | 13 Queries | GZIP : Off ]