samochód firmowy- naprawa

Dział dla dyskusji nie pasujących do innych działów.
no avatar
User

karolina

Posty

115

Rejestracja

31 lip 2014, o 07:59

Lokalizacja

Chałupki

samochód firmowy- naprawa

Postautor: karolina » 17 paź 2014, o 06:40

Gdzie naprawiają lub regenerują takie belki w samochodach Peugeot?
Wiecie może ile kosztuje taka naprawa?
Bez mało to powszechny problem w takich samochodach sprzed 2007 roku- czy to prawda?
Co powiecie na zdjęcie co robi ten fotograf dziecięcy racibórz?
no avatar
User

oksana

Posty

411

Rejestracja

18 kwie 2014, o 15:28

Lokalizacja

Kraków

Re: samochód firmowy- naprawa

Postautor: oksana » 17 paź 2014, o 07:22

Tutaj masz namiary na regeneracja belek
Ta firma zajmuje się tylko i wyłącznie regeneracją tylnych belek w samochodach Peugeot, Citroen i Renault.
Cenę musisz sobie sprawdzić na stronie, albo telefonicznie zapytać. Gwarancję dostaniesz na 2 lata, a czas naprawy to ok 2h.
no avatar
User

EmilCh

Posty

210

Rejestracja

4 sie 2018, o 15:29

Re: samochód firmowy- naprawa

Postautor: EmilCh » 1 mar 2019, o 11:53

Myślę, że możesz również rozważyć wybór Hondy CR-V bądź mniejszego rozwiązania np. Honda Civic. W ofercie salonu HondaPlaza Warszawa znajdziesz szeroki wybór modeli zarówno nowych jak i używanych, które są sprawdzone pod każdym względem technicznym, prawnym i blacharsko-lakierniczym. Z resztą wystarczy na początku, że zajrzysz na ich stronę internetową gdzie znajdziesz wszystkie informacje i możesz sprawdzić ich ofertę.
no avatar
User

greta44

Posty

193

Rejestracja

9 lip 2018, o 08:36

Re: samochód firmowy- naprawa

Postautor: greta44 » 20 mar 2019, o 18:21

A gdzie warto jeździć z fordem? Jeździcie do autoryzowanych serwisów czy do zwykłego mechanika?
no avatar
User

Melonik

Posty

265

Rejestracja

19 wrz 2014, o 15:55

Re: samochód firmowy- naprawa

Postautor: Melonik » 25 mar 2019, o 15:01

O samochód nalezy odpowiednio dbac. Bez względu na to czy bedzie to wymiana opon czy mycie, czyszczenie, sprzątanie. Ja za takie rzeczy chce brać się profesjonalnie, dlatego czytam takie https://nocar.pl/blog/jak-wyczyscic-reflektory/ artykuły by jeszcze bardziej zainteresować się i wiedzieć co i jak robić.
no avatar
User

Johen

Posty

396

Rejestracja

25 sty 2018, o 07:30

Re: samochód firmowy- naprawa

Postautor: Johen » 26 mar 2019, o 10:40

Nam ostatnio w firmowym aucie padła turbina. Mamy na szczęście całkiem niedaleko w Trójmieście warsztat AMSerwis, gdzie szybko sobie poradzili z regeneracją tego elementu. Teraz wszystko działa już tak jak powinno.
no avatar
User

luiza

Posty

36

Rejestracja

27 lip 2017, o 17:27

Re: samochód firmowy- naprawa

Postautor: luiza » 31 mar 2019, o 18:09

greta44 pisze:A gdzie warto jeździć z fordem? Jeździcie do autoryzowanych serwisów czy do zwykłego mechanika?

Śmiało do ASO, niskie ceny i profesjonalizm. Mają specjalne oferty dla aut 4letnich i starszych i rózne promocje, teraz na przykład na opony. No i co by nie mówić, serwisowanie w ASO zawsze działa na korzyść przy sprzedaży auta.
no avatar
User

tomekB

Posty

280

Rejestracja

12 kwie 2018, o 12:18

Re: samochód firmowy- naprawa

Postautor: tomekB » 5 kwie 2019, o 22:43

Ja korzystam z Moto-Press z okolic Środy Śląskiej http://www.moto-press.pl/ W grę u nich wchodzi regeneracja i naprawa turbosprężarek samochodowych. Bardzo solidna firma, mega profesjonalizm, korzystne ceny, na bank będziecie zadowoleni z tego namiaru.
no avatar
User

cyryl18

Posty

583

Rejestracja

14 mar 2018, o 17:20

Re: samochód firmowy- naprawa

Postautor: cyryl18 » 17 kwie 2019, o 19:54

Regeneracją belek pod Lublinem zajęli się dla mnie Auto Układ http://www.autouklad.pl/ . I to w firmowym samochodzie! Również myślałem, że samochód jest do kasacji, ale nic bardziej mylnego - problemy rozwiązali w trybie natychmiastowym. Samochód znowu wrócił na drogę!
no avatar
User

danny4231

Posty

663

Rejestracja

3 lis 2017, o 11:49

Re: samochód firmowy- naprawa

Postautor: danny4231 » 17 kwie 2019, o 20:18

Z kolei mój pojazd doprowadzono do porządku w Stacji obsługi samochodów Kros http://www.kros-stacjakontroli.pl/ . Jestem pod niebywałym wrażeniem ich jakości usług. No i najważniejsze - szybkości, z jaką się uporali przy konserwacji fury. Dobrze, że nadal będzie mogła służyć w naszej firmie.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Następna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.111s | 13 Queries | GZIP : Off ]