super mieszkania

Dział dla dyskusji nie pasujących do innych działów.
no avatar
User

leoonarrd21

Posty

179

Rejestracja

29 lis 2016, o 14:41

super mieszkania

Postautor: leoonarrd21 » 23 maja 2018, o 17:40

Ostatnio kupiłam mieszkanie w Warszawie i jestem bardzo zadowolona. Kupiłam je od firmy orion. Łączą wysoki standard z konkurencyjną ceną oraz ciekawych projektem zabudowy okolic mieszkań. Ja wybrałam wersje wykończenia Basic, a jakie jest więcej dostępnych to na stronie macie. Oferują mieszkania ze świetną lokalizacja a na osiedla organizują kluby malucha albo siłownie . zobacz na orion.lublin.pl/inwestycje Polecam.
no avatar
User

qbis88

Posty

159

Rejestracja

12 wrz 2017, o 19:23

Re: super mieszkania

Postautor: qbis88 » 17 mar 2019, o 12:02

Cieszę się że jesteś zadowolona ze swojego lokum, aczkolwiek powiem Ci że nie wszystkie nowe mieszkania w stolicy są takie super. Moi znajomi mocno się nacięli kupują mieszkanie na kredyt na strzeżonym osiedlu- bloki stawiane z najtańszych materiałów, po 5 latach fundamenty siadają, a zza ściany sąsiadów słychać. Ja z kolei mieszkam w kawalerce i też narzekam, myślę aby ją sprzedać i kupić całoroczny domek holenderski. Miałbym więcej miejsca niż w tej klitce a wyposażenie co najmniej porównywalne, oglądałem już na http://www.domki-holenderskie.org/kateg ... aloroczne/ domki holenderskie całoroczne i naprawdę jestem pod wrażeniem. Co więcej, zapłacę co najwyżej nieco ponad 80 tys. zł, tymczasem moje małe mieszkano jest wyceniane na jeszcze raz tyle
no avatar
User

wamies

Posty

504

Rejestracja

1 sie 2018, o 18:30

Re: super mieszkania

Postautor: wamies » 31 lip 2019, o 21:31

Jeśli ktoś poszukuje nowego mieszkania w świetnej lokalizacji w Lublinie to warto sprawdzić https://kameralnyslawin.pl/. Jest to ekskluzywna inwestycja, która z pewnością spełni nawet najwyższe wymagania.
no avatar
User

Kremowy

Posty

106

Rejestracja

16 sty 2014, o 13:58

Re: super mieszkania

Postautor: Kremowy » 18 paź 2019, o 22:27

Myślę, że najlepsze mieszkania są w stanie wyhaczyć biura nieruchomości. Mi w krk pomogło abc dom ;)
no avatar
User

cyryl18

Posty

583

Rejestracja

14 mar 2018, o 17:20

Re: super mieszkania

Postautor: cyryl18 » 19 paź 2019, o 09:55

Nas w zupełności zachwyciły mieszkania z oferty www.mfoptima.pl/ . To właśnie w ich ofercie trafiliśmy na mieszkania za którym rozglądaliśmy się od bardzo dawna. Idealny wybór, choć jest w czym przebierać!
no avatar
User

arabika

Posty

1277

Rejestracja

24 paź 2018, o 18:27

Re: super mieszkania

Postautor: arabika » 29 cze 2021, o 17:51

Faktycznie fajnie jest mieć mieszkanie i do tego ładne, ale moim zdaniem również warto jest wiedzieć jak możemy je szybko sprzedać. W takiej sytuacji ja od razu polecam kontakt z firmą http://szybkatransakcja.pl/ gdyż wiem z doświadczenia, że skupowanie przez nich nieruchomości jest na najwyższym poziomie.
no avatar
User

piotrekzmoj

Posty

21

Rejestracja

15 wrz 2020, o 19:54

Re: super mieszkania

Postautor: piotrekzmoj » 18 lip 2021, o 07:12

mi chodzi po głowie zakup mieszkania dla rodziców, żeby mieszkali bliżej nas, teraz nas dzieli ponad 300 km, chciałbym zeby zamieszkali bliżej Warszawy, zastanawiam się nad Ożarowem Mazowieckim i tym osiedlem https://homepremium.pl/mieszkania-w-oza ... zowieckim/ dojazdy są niezłe, a na pewno spokojniej niż w Warszawie
no avatar
User

karla

Posty

163

Rejestracja

16 paź 2016, o 11:22

Re: super mieszkania

Postautor: karla » 28 lip 2021, o 13:16

Najlepsze osiedla w Warszawie są niedaleko południowej obwodnicy i tu powstaje teraz osiedle Poematu. Położenie osiedla jest bardzo atrakcyjne bo wokół dużo zieleni i ścieżki rowerowe a jednocześnie jest całkiem dobry dojazd skm do centrum miasta
no avatar
User

ełka01

Posty

36

Rejestracja

7 lip 2021, o 07:09

Re: super mieszkania

Postautor: ełka01 » 18 sie 2021, o 14:10

Swojego mieszkania bym nie chciała zmieniać, a kupowane było w Warszawie. Rynek wtórny, ale osiedle powstało około 10 lat temu i co najważniejsze jest porządek, wszystko zadbane, naprawdę przyjemnie. Tu zarządcą jest per modum i to wyjaśnia, dlaczego tak się wszystko prezentuje. Po prostu firma jest solidna i to mi się podoba.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Następna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.150s | 13 Queries | GZIP : Off ]