Zdrowe przekąski w firmie

Wszystkie inne oferty, ogłoszenia. Bez spamu!
no avatar
User

Przemo

Posty

1

Rejestracja

23 lut 2018, o 12:05

Zdrowe przekąski w firmie

Postautor: Przemo » 23 lut 2018, o 12:14

Cześć wszystkim!

W mojej firmie nie działo się najlepiej - zapach odgrzewanego jedzenia, szeleszczenie i dzwonienie sztućcami rozbijało rytm pracy. W celu zmiany sytuacji (przecież nie zabronimy pracownikom jeść) podjęliśmy współpracę z http://www.ebakalland.pl. Prowadzą internetowy sklep z bakaliami, batonami, a nawet sojowymi kotletami mielonymi! Na spróbowanie kupiliśmy kilka rzeczy: trochę orzechów, daktyli, owsianki - towar przyjechał następnego dnia. Zdrowe przekąski, mega miła obsługa, korzystne warunki, a co najważniejsze - pracownicy najedzeni i pełni energii!

W biurze zapanował porządek, poprawił się ogólny nastrój (kto nie lubi zjeść batonika na koszt firmy?), a przede wszystkim: wzrost wydajności pracowników. Najedzeni, skupieni na swojej pracy lepiej realizują zadania. Pomysł spodobał się tak bardzo, że teraz w biurze stoi automat ze zdrowymi przekąskami!

Dążąc do brzegu: nie przejmujcie się problemami - zdrowy rozsądek, odpowiednia reakcja i ciągłe myślenie o dobru firmy i pracowników może czynić cuda. Z Bakallandem współpracujemy do dzisiaj, a u mnie w domu też zawsze jest coś do schrupania - nie muszę już straszyć dzieciaków dentystą, bo zamiast czekolady jedzą żurawinę :)

Zapraszam do dyskusji: jak wygląda sytuacja z posiłkami w Waszej firmie?

Pozdrawiam i zapraszam do dyskusji!
no avatar
User

qbis88

Posty

159

Rejestracja

12 wrz 2017, o 19:23

Re: Zdrowe przekąski w firmie

Postautor: qbis88 » 12 mar 2019, o 21:24

Znakomity pomysł! I w pełni pochwalam ideę wprowadzenia do firmy zdrowego jedzenia. Wiele razy gościłem w przedsiębiorstwach gdzie rozlegał się zapach przypalonego obiadu z mikrofali albo starej lodówki- coś paskudnego. Jeśli moja mała firemka się rozkręci na pewno wezmę pod uwagę tego typu rozwiązanie a nie jakiś podrzędny catering.
no avatar
User

arabika

Posty

1278

Rejestracja

24 paź 2018, o 18:27

Re: Zdrowe przekąski w firmie

Postautor: arabika » 3 sty 2022, o 19:51

Faktycznie takie zdrowe przekąski mogą być bardzo fajnym pomysłem i ja również jestem zdania, że właśnie bakalie do nich należą. Tak naprawdę zobacz, że jeśli raz na jakiś czas będziemy je jedli to zdecydowanie pozytywnie wpłynie to na zbilansowanie naszej diety. Jak dla mnie takie kwestie są po prostu ważne.
no avatar
User

Alina12

Posty

3

Rejestracja

9 lut 2022, o 11:16

Re: Zdrowe przekąski w firmie

Postautor: Alina12 » 9 lut 2022, o 11:23

U Nas w firmie też przydałyby się takie przekąski zamiast chipsów i napojów gazowanych w automatach.
chlonne24.pl - jesteśmy sklepem z materiałami chłonnymi dla osób starszych i niepełnosprawnych. Nasze główne kategorie to pieluchomajtki, wkładki urologiczne, podkłady higieniczne, majtki chłonne i kosmetyki do ciała.
no avatar
User

tenderm

Posty

294

Rejestracja

29 sty 2017, o 19:42

Re: Zdrowe przekąski w firmie

Postautor: tenderm » 3 mar 2022, o 04:58

Świetny pomysł ! U mnie w pracy też niestety tylko wafelki, batony i inne niezdrowe przekąski. Często zabieram z domu orzechy, owoce czy hummus :) Sprawdźcie na https://fitorsweet.pl/dania-i-dodatki/d ... dla/hummus mają mnóstwo zdrowych przekąsek, które możecie zamówić, a potem zabrać ze sobą do pracy ;)
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Następna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.087s | 13 Queries | GZIP : Off ]
cron