Invoice Digitizer - księgowość

Dział dla poszukujących inwestorów dla swojego biznesu, jak i dla samych inwestorów chcących pomnożyć kapitał.
no avatar
User

RafałSek

Posty

142

Rejestracja

18 lip 2018, o 21:03

Invoice Digitizer - księgowość

Postautor: RafałSek » 4 mar 2019, o 09:56

Cześć,
Chciałem zapytać Was czy słyszeliście o tym programie do księgowości? Jeżeli tak to jaka jest Wasza opinia na jego temat, czy rzeczywiście tak dobrze usprawnia pracę w tym dziale i nie pozwala na generowanie kolejnych błędów?
Z góry dziękuję za wszystkie porady!
no avatar
User

Konek

Posty

400

Rejestracja

19 wrz 2018, o 21:18

Re: Invoice Digitizer - księgowość

Postautor: Konek » 5 mar 2019, o 10:08

My właśnie od kilku tygodni testujemy program InvoiceDigitizer i pierwsze spostrzeżenia są naprawdę fajne. Szybkie skanowanie wszelkich dokumentów, paragonów czy faktur i przesyłanie ich automatycznie do systemu księgowego. Liczę, że to usprawni nam pracę w biurze i zmniejszy liczbę pomyłek bo ostatnimi czasy po prostu ze wszystkim ledwo się wyrabialiśmy.
no avatar
User

Adamus

Posty

157

Rejestracja

5 sie 2018, o 09:56

Re: Invoice Digitizer - księgowość

Postautor: Adamus » 6 mar 2019, o 08:34

Ja jestem zdecydowanym zwolennikiem tego programu i polecam dla każdego biura rachunkowego ale również większej firmy gdzie natłok faktur i rachunków czasami potrafi znacząco spowolnić pracę i też narazić się na dodatkowe problemy urzędowe. Dlatego jak znajdziesz wolną chwilę to odwiedź stronę elementia.pl gdzie też sobie na dokładnie sprawdzisz jak to działa. a jeżeli będziesz zainteresowany to już ich obsługa klienta Ci we wszystkim pomoże.
no avatar
User

MaciejK

Posty

137

Rejestracja

18 lip 2018, o 13:56

Re: Invoice Digitizer - księgowość

Postautor: MaciejK » 12 mar 2019, o 10:54

Hmm dziwne, że ja jeszcze o tym nie słyszałem. W takim razie zaraz sobie dokładnie sprawdzę jak to wygląda i jeżeli rzeczywiście są takie korzyści to może w końcu nasze księgowe nie będą aż tak narzekały na brak czasu :D
no avatar
User

EmilCh

Posty

210

Rejestracja

4 sie 2018, o 15:29

Re: Invoice Digitizer - księgowość

Postautor: EmilCh » 25 mar 2019, o 20:07

W pełni zgodzę się z wypowiedziami poprzedników. W przypadku rosnącej ilości faktur i rachunków zamiast pomyśleć o takim rozwiązaniu które znacząco odciąża pracę to poszerzamy kadrę pracowników w księgowości co tylko niestety ale generuje kolejne duże obciążenia finansowe. Warto dlatego po prostu dokładnie je sprawdzić i samemu się przekonać, bo samym wypowiedziom nie każdy jest w stanie uwierzyć. Czekam w takim razie na twoją recenzję, pozdrawiam!
no avatar
User

goldensilver

Posty

39

Rejestracja

29 paź 2016, o 18:03

Re: Invoice Digitizer - księgowość

Postautor: goldensilver » 30 mar 2019, o 21:08

A nie sprawdzi sie program do fakturowania z https://wfirma.pl/program-do-faktur-online ? To moje ostatnie odkrycie i przyznam, że mega funkcjonalne i ułatwiające rozliczenia na codzień, także z zagranicznymi kontrahentami
no avatar
User

RafałSek

Posty

142

Rejestracja

18 lip 2018, o 21:03

Re: Invoice Digitizer - księgowość

Postautor: RafałSek » 1 kwie 2019, o 12:16

W takim razie ogromne dzięki za Wasze podpowiedzi i też jednak utwierdzenie mnie w przekonaniu, że będzie to dobry krok który przyniesie oczekiwane efekty. Nie będę już dłużej zwlekał i w tym tygodniu się z nimi skontaktuję może uda mi się sprawnie wdrożyć ten program do swojej firmy.
no avatar
User

Konek

Posty

400

Rejestracja

19 wrz 2018, o 21:18

Re: Invoice Digitizer - księgowość

Postautor: Konek » 5 kwie 2019, o 08:42

RafałSek pisze:W takim razie ogromne dzięki za Wasze podpowiedzi i też jednak utwierdzenie mnie w przekonaniu, że będzie to dobry krok który przyniesie oczekiwane efekty. Nie będę już dłużej zwlekał i w tym tygodniu się z nimi skontaktuję może uda mi się sprawnie wdrożyć ten program do swojej firmy.


Nie ma za co i oczywiście jak będziesz jeszcze miał do nas jakieś dodatkowe pytania to pisz śmiało i może uda nam się rozwiązać inne problemy bo rzeczywiście księgowość może przysparzać wiele kłopotów.
no avatar
User

kewlar

Posty

172

Rejestracja

18 paź 2016, o 17:17

Re: Invoice Digitizer - księgowość

Postautor: kewlar » 9 kwie 2019, o 17:41

Goldensilver od tygodnia testuje program do fakturowania wfirma, powiesz mi czy wykorzystujesz wszystkie te funkcjonalności? Jest ich przecież mnóstwo.
no avatar
User

MaciejK

Posty

137

Rejestracja

18 lip 2018, o 13:56

Re: Invoice Digitizer - księgowość

Postautor: MaciejK » 12 kwie 2019, o 09:51

No to czekam na Wasze odpowiedzi i zobaczymy które rozwiązanie sprawdza się najlepiej w prowadzonych przez Was biznesach oraz księgowości.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Następna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.111s | 13 Queries | GZIP : Off ]