BMW X5 naprawa stacyjki

Wszystkie inne oferty, ogłoszenia. Bez spamu!
no avatar
User

mawko80

Posty

167

Rejestracja

4 wrz 2017, o 21:37

BMW X5 naprawa stacyjki

Postautor: mawko80 » 23 sty 2018, o 14:33

Witam. Potrzebuję namiar do warsztatu, który specjalizuje się w naprawie stacyjek samochodowych. Złamałem klucz, który w żaden sposób nie może być usunięty. Wiem, że zabawa samemu ze stacyjką w takim samochodzie to 99% będzie jej uszkodzenie, dlatego bym wolał namiar do jakiegoś specjalisty właśnie.
no avatar
User

milagross

Posty

13

Rejestracja

25 lut 2018, o 19:03

Re: BMW X5 naprawa stacyjki

Postautor: milagross » 25 lut 2018, o 19:14

no ale w jakim mieście? my serwisujemy nasze BMW tylko w warszawskim Bawaria Motors BMW , mają też lokalizacje w innych miastach. Serwis godny polecenia, nie ściemniają, naprawiają wszystko jak się należy
no avatar
User

romozim

Posty

174

Rejestracja

28 lut 2018, o 12:16

Re: BMW X5 naprawa stacyjki

Postautor: romozim » 9 mar 2018, o 11:32

Fakt, zdarzają się takie rzeczy z jakiś powodów można (o dziwo w prosty sposób) złamać kluczyk. Polecam kontakt z fachowcem z Awaryjnego Otwierania – Talatycki. Dobry fachowiec, ma stronę i tam jest numer telefonu więc możesz zacząć działać. Na pewno unikaj Januszy motoryzacji, którzy takie naprawy robią w garażu, bo to sory – za drogi interes jest.
no avatar
User

tomekpanq

Posty

102

Rejestracja

31 sie 2015, o 12:16

Re: BMW X5 naprawa stacyjki

Postautor: tomekpanq » 11 mar 2018, o 14:24

Ta właśnie firma p. Talatyckiego jest okej. Raz korzystałem z ich pomocy przy awaryjnym otwieraniu samochodu – Nawara. Wiadomo auto trochę kosztuje, więc korzystanie z pomocy fachowca, który nie ma pojęcia o tym, co robi po prostu jest dość … ryzykowne. Tu facet sobie naprawdę szybko poradził i nie mam już takiego kłopotu.
no avatar
User

dona3

Posty

568

Rejestracja

30 sty 2018, o 10:55

Re: BMW X5 naprawa stacyjki

Postautor: dona3 » 21 lis 2018, o 12:37

Możesz się odezwać do Vision Autoserwis http://visionautoserwis.pl/ w Pruszkowie. W zasadzie to nie raz doprowadzili mój samochód do należytego porządku i to w każdej kwestii. Ich usługi cechuje prawdziwy profesjonalizm. Myślę, że naprawa stacyjki w Twoim pojeździe nie powinna dla nich stanowić problemu. ;)
no avatar
User

cyryl18

Posty

583

Rejestracja

14 mar 2018, o 17:20

Re: BMW X5 naprawa stacyjki

Postautor: cyryl18 » 6 mar 2019, o 10:45

Z pewnością specjaliści z L-Service http://l-service.pl/ coś poradzą na ten kłopot. Nie raz uratowali mój pojazd z największych kłopotów, nie stanowi to dla ich żadnego problemu. Zdecydowanie ich polecam, w szczególności usługę w postaci mobilnej wymiany opon.
no avatar
User

stoperek

Posty

3390

Rejestracja

16 kwie 2021, o 13:51

Re: BMW X5 naprawa stacyjki

Postautor: stoperek » 7 gru 2023, o 13:30

Rewelacyjną firmą w której otrzymasz fachową pomoc w zakresie serwisu zamków i kluczy samochodowych jest http://serwispopowice.pl/ To profesjonaliści posiadający ogromną wiedzę techniczną w tym zakresie. Warto jest zachować kontakt do nich i w awaryjnej sytuacji wiedzieć że zrobią wszystko aby usunąć usterkę. Szczerze polecam ich każdemu.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Następna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.130s | 13 Queries | GZIP : Off ]