Sala konferencyjna-nagłośnienie

Dział dla zdecydowanych na założenie własnej działalności gospodarczej. Dowiesz się tutaj o wszelkich formalnościach związanych z zarejestrowaniem firmy.
no avatar
User

Frwafr

Posty

75

Rejestracja

23 lut 2018, o 21:03

Sala konferencyjna-nagłośnienie

Postautor: Frwafr » 2 gru 2018, o 18:06

Odziedziczyłem dość dużą salę od taty i postanowiłem urządzić ją jako sale konferencyjną pod wynajem. Już prawie wszystko jest gotowe jedynie brakuje mi jeszcze nagłośnienia. Pytam teraz was jakie głośniki/kolumny będą najlepsze do sali konferencyjnej?
no avatar
User

pamelakojder

Posty

26

Rejestracja

29 lis 2017, o 23:19

Re: Sala konferencyjna-nagłośnienie

Postautor: pamelakojder » 2 gru 2018, o 21:17

Na https://stx.pl/ masz dość duży wybór głośników bardzo dobrej jakości. Mój wujek z tego co pamiętam ma również w restauracji swojej głośniki tej marki i są świetne pod względem jakości dźwięku.
no avatar
User

cezarus

Posty

8

Rejestracja

2 paź 2018, o 19:37

Re: Sala konferencyjna-nagłośnienie

Postautor: cezarus » 2 gru 2018, o 21:21

marka STX ma bardzo dobrą jakość sprzętu nagłośniającego także spokojnie zamawiaj. Mam w domu głośniki pod kino domowe już kilka lat i zero problemów. Dźwięk taki sam jak na początku, a cenowo wcale nie były drogie.
no avatar
User

tenderm

Posty

294

Rejestracja

29 sty 2017, o 19:42

Re: Sala konferencyjna-nagłośnienie

Postautor: tenderm » 4 mar 2019, o 20:18

Odpowiednie nagłośnienie to mieliśmy w lokalu Paula w Świebodzinie, duża sala, nagłośnienie genialne do tego, świetna atmosfera, super przyciemniona sala, wieczorem można zrelaksować się przy grillu z ekipą z pracy przy piwku w super ogrodzie. Generalnie jesteśmy mega usatysfakcjonowani z pobytu
no avatar
User

malgorzata80

Posty

429

Rejestracja

12 gru 2017, o 10:54

Re: Sala konferencyjna-nagłośnienie

Postautor: malgorzata80 » 10 sty 2023, o 10:31

Wybór głośnika to nie lada wyzwanie. Uważam, ze warto poświęcić chwilę, sprawdzić ranking https://vinyllove.pl/glosniki-2-0-do-500-zl-ranking/ Dzięki temu na pewno uda wam się wybrać odpowiedni głośnik do swoich potrzeb.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Następna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.085s | 13 Queries | GZIP : Off ]
cron