Zakup nowych wózków widłowych do magazynu

Wszystkie inne oferty, ogłoszenia. Bez spamu!
no avatar
User

RafałSek

Posty

142

Rejestracja

18 lip 2018, o 21:03

Zakup nowych wózków widłowych do magazynu

Postautor: RafałSek » 4 mar 2019, o 09:13

Witam,
Potrzebuję pomocy w zakresie wyboru dobrej jakości wózków widłowych, więc na jakiego producenta warto postawić, gdzie ich szukać oraz na jaki serwis w razie napraw warto postawić bo wolałbym mieć pewność że wszystko będzie szło zgodnie z planem a nie co chwilę będą pojawiały się nieplanowane przestoje.
no avatar
User

Konek

Posty

400

Rejestracja

19 wrz 2018, o 21:18

Re: Zakup nowych wózków widłowych do magazynu

Postautor: Konek » 5 mar 2019, o 09:23

Ja tutaj na pewno pozytywnie wypowiem się na temat Lemarpol, ponieważ prowadzę swój nieduży magazyn natomiast mamy dwa wózki które kupiliśmy przez Lemarpol i też u nich je serwisujemy. Mają świetny poziom obsługi, najlepsze warunki w okolicy (jak dla nas) i co ważne również ich dotrzymują.
no avatar
User

Adamus

Posty

157

Rejestracja

5 sie 2018, o 09:56

Re: Zakup nowych wózków widłowych do magazynu

Postautor: Adamus » 11 mar 2019, o 08:46

Zgodzę się z wypowiedzią poprzednika. Jeżeli chodzi o wybór wózków widłowych to tutaj zdecydowanie firma Lemarpol ma największy wybór modeli wyłącznie pochodzących od topowych producentów jak Nissan, Toyota, Manitou itd. zarówno nowych jak i używanych. Do tego nie ma problemów ze znalezieniem ich serwisu w okolicy gdzie też dotrzymują terminów i w razie potrzeby wymiany części są w stanie je załatwić dość szybko więc tutaj też nie narażamy się na długie przestoje. Ogólnie jest bardzo dobrze, także według mnie są godni polecenia!
no avatar
User

MaciejK

Posty

137

Rejestracja

18 lip 2018, o 13:56

Re: Zakup nowych wózków widłowych do magazynu

Postautor: MaciejK » 17 mar 2019, o 09:58

Jak najbardziej Panowie! Jeżeli mam już wybrać i polecić jedną firmę to jak najbardziej będzie to Lemarpol. Posiadają bardzo dobre cenniki w zakresie zakupu, wynajmu i serwisu, do tego przemiła i kompetentna obsługa, która dba o przestrzeganie wszystkich warunków umowy. Z takimi fachowcami, aż chce się współpracować i wychodzi im to świetnie a u nas nie ma problemów z przestojami czy brakiem sprzętu na magazynie (bo na wszelki wypadek są w stanie zapewnić również wynajem krótkoterminowy).
no avatar
User

EmilCh

Posty

210

Rejestracja

4 sie 2018, o 15:29

Re: Zakup nowych wózków widłowych do magazynu

Postautor: EmilCh » 25 mar 2019, o 17:35

No to rzeczywiście może być to ciekawa opcja jeżeli chodzi o współpracę w zakresie sprzętu. Może również ja się zdecyduję, ale zobaczymy tak naprawdę jak to pójdzie i czy nasz magazyn w końcu będzie mógł działać tak jak tego oczekujemy.
no avatar
User

RafałSek

Posty

142

Rejestracja

18 lip 2018, o 21:03

Re: Zakup nowych wózków widłowych do magazynu

Postautor: RafałSek » 8 kwie 2019, o 09:16

W takim razie bardzo dziękuję za Wasze wskazówki! Mam nadzieję, że firma Lemarpol rzeczywiście będzie w stanie zaoferować nam dobre warunki oraz zajmą się serwisami. Jak będzie po wszystkim to na pewno dam Wam znać jak poszło i na jaką współpracę się zdecydowaliśmy.
no avatar
User

Johen

Posty

396

Rejestracja

25 sty 2018, o 07:30

Re: Zakup nowych wózków widłowych do magazynu

Postautor: Johen » 15 paź 2020, o 06:20

Z własnego doświadczenia wiem, że bardzo dobrym wyjściem są też mniejsze wózki magazynowe transportowe, które łatwo schować i można z nich skorzystać w dowolnym momencie.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Następna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.126s | 12 Queries | GZIP : Off ]
cron