Dania gotowe- co na ten temat sądzicie?

W tym miejscu możesz napisać o swojej firmie, oraz podać adres firmowej strony www.
no avatar
User

robinrojek

Posty

126

Rejestracja

23 paź 2016, o 19:44

Dania gotowe- co na ten temat sądzicie?

Postautor: robinrojek » 26 lut 2019, o 15:04

Coraz częściej zastanawiam się nad tym czy dania gotowe są dobrym pomysłem na biznes? Zauważyłem, że takich dań coraz więcej w tej chwili się sprzedaje, więc taki biznes może się udać?
no avatar
User

martin

Posty

232

Rejestracja

19 mar 2016, o 17:46

Re: Dania gotowe- co na ten temat sądzicie?

Postautor: martin » 27 lut 2019, o 07:48

To prawda, że coraz więcej osób korzysta dań convenience. Moim zdaniem wynika to po części z wygody, a po części z braku czasu. Takie danie wymaga tylko podgrzania, nie trzeba spędzać dużo czasu w kuchni. Myślę, że taki biznes ma szansę powodzenia, musisz jednak pamiętać o tym, że produkt ma duże znacznie. Ja do produkcji gotowych dań używam produktów z firmy Rogowski. Mają bogaty wybór warzyw, sosów czy past http://rogowski.net.pl/portfolio_item/pasty-warzywne/ . Moim zdaniem to rewelacyjna kompozycja warzyw i przypraw.
no avatar
User

SowikoPack.pl

Posty

43

Rejestracja

11 lip 2018, o 06:27

Re: Dania gotowe- co na ten temat sądzicie?

Postautor: SowikoPack.pl » 14 mar 2019, o 13:26

Zgadza się, coraz więcej osób i nawet firm korzysta z tego typu gotowych dań, od tego zacznijmy, a najlepszym przykładem jest catering. Pytanie czy to zawsze dobre i przede wszystkim zdrowe rozwiązanie? Bo moim zdaniem nie do końca.
no avatar
User

janabaranek

Posty

95

Rejestracja

27 wrz 2016, o 06:46

Lokalizacja

Wrocław

Re: Dania gotowe- co na ten temat sądzicie?

Postautor: janabaranek » 21 mar 2019, o 17:45

Nie jestem fanem takich dań z tego powodu, że nie wiadomo co tam się znajduje do końca.
vanitas vanitatum et omnia vanitas
no avatar
User

Inatka93

Posty

149

Rejestracja

5 paź 2017, o 16:15

Re: Dania gotowe- co na ten temat sądzicie?

Postautor: Inatka93 » 27 sie 2019, o 14:37

Moim zdaniem to zależy jeszcze jakie dania gotowe masz na myśli. Jeśli cateringi takie jak https://afterfit-catering.pl/dieta-sportowa-na-mase/ , to owszem, możesz mieć na to wzięcie. I mówię również o dietach odchudzających. Jeśli jednak zależy Ci wyłącznie na niezdrowym jedzeniu, to ja bym się już w to nie pakowała. Świadomość rośnie i na pewno byle czego niedługo jeść już nie będziemy.
no avatar
User

dona3

Posty

568

Rejestracja

30 sty 2018, o 10:55

Re: Dania gotowe- co na ten temat sądzicie?

Postautor: dona3 » 18 paź 2019, o 06:03

Lepszy pomysł to zamawianie cateringu z restauracji. Wtedy otrzymujemy świeże, dopiero co wykonane posiłki. Gotowcom nigdy nie ufałem. Dzięki Restauracji Jedyna restauracjajedyna.pl/ idealnych posiłków mamy pod dostatkiem, to właśnie oni dbają o nasz catering!
no avatar
User

Konrad_T

Posty

12

Rejestracja

29 kwie 2015, o 07:08

Re: Dania gotowe- co na ten temat sądzicie?

Postautor: Konrad_T » 23 paź 2019, o 11:07

dona3 pisze:Lepszy pomysł to zamawianie cateringu z restauracji. Wtedy otrzymujemy świeże, dopiero co wykonane posiłki. Gotowcom nigdy nie ufałem.


Zgadzam się z tą opinią... może wato pomyśleć o cateringu...
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Następna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.118s | 12 Queries | GZIP : Off ]