Dobrze płatna praca

Czyli o sposobach dotarcia do klientów.
no avatar
User

yupixer

Posty

119

Rejestracja

24 maja 2018, o 20:12

Re: Dobrze płatna praca

Postautor: yupixer » 22 lut 2019, o 14:05

Warto pamiętać o tym, że dobre zarobki to niestety zbyt mało. Liczy się też atmosfera pracy, to jak się w niej czujesz. Nie warto dać się wykorzystywać. Dlatego warto śledzić portal https://poradnikpracownika.pl/ żeby być na bieżąco z prawem pracy.
no avatar
User

NajtanszeWagi_pl

Posty

112

Rejestracja

2 sie 2017, o 09:26

Re: Dobrze płatna praca

Postautor: NajtanszeWagi_pl » 26 lut 2019, o 09:36

To prawda, sama atmosfera w pracy jest równie ważna jak zarobki i najlepiej jeżeli dobrze się czujemy w tym co i z kim robimy, plus oczywiście zarabiać satysfakcjonującą kwotę. Moim zdaniem jest to jak najbardziej możliwe.
no avatar
User

Manna

Posty

232

Rejestracja

1 sie 2014, o 09:55

Re: Dobrze płatna praca

Postautor: Manna » 6 kwie 2019, o 22:52

Ja ostatnio szukałam lepszej pracy i powiem wam, ze bardzo pomogła mi stronka szybkiecv, mają tam super szablony, dzięki czemu zrobiłam sobie ekstra cv
Najlepsza cukiernia katowice http://www.lajkonik-pik.pl   - Producent ciast, ciastek, pączków i tortów.
no avatar
User

jastarka

Posty

40

Rejestracja

23 sie 2018, o 18:27

Re: Dobrze płatna praca

Postautor: jastarka » 7 kwie 2019, o 06:32

Jeśli nie jesteśmy zadowoleni ze swojej pracy obecnej to po prostu musimy szukać innej. Wiadomo, ludzie zawsze chcą mieć lepiej, ale skoro mają takie kwalifikacje to niech próbują i szukają. Mnie w mojej obecnej wszystko odpowiada, a także lubię to co robię. No i pakiet medyczny w medicover to jest świetna sprawa, a jak już nam szef je wykupił to nawet na glupiego dentystę nie muszę czekać tydzień, tylko jeden lub dwa dni góra
no avatar
User

milena_w

Posty

212

Rejestracja

3 lis 2016, o 11:21

Re: Dobrze płatna praca

Postautor: milena_w » 1 maja 2019, o 15:29

Jeśli zależy Ci na dobrze płatnej pracy, rozważ karierę w marketingu. Jeśli chciałbyś ją dopiero rozpocząć, zaaplikuj na to stanowisko: https://www.aplikuj.pl/oferta/250634/sp ... Fsosnowiec - szanse na Twoje zatrudnienie będą większe, jeśli masz doświadczenie w branży edukacyjnej (specjalisty ds. marketingu poszukuje bowiem szkoła dla osób dorosłych).
no avatar
User

wamies

Posty

504

Rejestracja

1 sie 2018, o 18:30

Re: Dobrze płatna praca

Postautor: wamies » 7 maja 2019, o 16:25

W obecnych czasach i komputeryzacji warto zastanowić się nad pracą w IT. Obecnie jest ciągłe zapotrzebowanie na takich specjalistów, mowa tutaj nie tylko o mężczyznach, ale również kobietach, które coraz częściej pojawiają się w tej branży. Tutaj https://supertlumacz.pl/kobiety-przyszloscia-it/ możecie przeczytać o tym i dowiedzieć się więcej na ten temat.
no avatar
User

Bingo42

Posty

195

Rejestracja

11 maja 2016, o 12:08

Re: Dobrze płatna praca

Postautor: Bingo42 » 9 maja 2019, o 15:08

Jak aktualnie ktoś z Was szuka pracy to najlepiej zwrócić się do agencji pośrednictwa pracy EuroKadra. W ten sposób dużo szybciej można znaleźć dobrą pracę, bo wiele firm nie przeprowadza samemu rekrutacji a właśnie zwracają się do pośrednika i to on szuka.
no avatar
User

black

Posty

6

Rejestracja

18 lis 2016, o 15:55

Re: Dobrze płatna praca

Postautor: black » 27 maja 2019, o 08:41

Każda praca będzie dobrze płatna jeśli się będzie specjalistą w danym fachu. Niestety przeciętność nie wystarczy, żeby zbijać kokosy. Znając nieco rynek pracy, wiem z własnego doświadczenia, że sam papierek nawet dobrej uczelni może być mało warty. Przydają się za to umiejętności takie jak łatwe nawiązywanie kontaktów, umiejętność pracy w grupie, organizacja czasu pracy itp. - właśnie takimi umiejętnościami można zabłysnąć szukając dobrze płatnego etatu i pokonać konkurencję ze znacznie bogatszym CV.
no avatar
User

Paula883

Posty

80

Rejestracja

11 lip 2018, o 09:20

Re: Dobrze płatna praca

Postautor: Paula883 » 2 cze 2019, o 10:30

Skoro ciekawi Ciebie ten aspekt to dobrym rozwiązaniem dla Ciebie może być - przewozy do włoch . Charakterystyczną stroną jest dobra klasa i rzeczywiście atrakcyjna cena. Jest to dodatkowo zespół doświadczonych i solidnych pracowników, którzy nie zawiodą. Osobiście się już o tym przekonałam.
no avatar
User

Fards

Posty

179

Rejestracja

13 paź 2014, o 16:24

Re: Dobrze płatna praca

Postautor: Fards » 6 sie 2019, o 10:38

Ostatnio zmieniałem prace no i powiem wam, ze pracodawcy mega patrza na wizualną stronę cv. Warto sobie skorzystac z kreatorów, jak np szybkie cv
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
PoprzedniaNastępna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.084s | 13 Queries | GZIP : Off ]
cron