Gotowe szablony graficzne sklepu internetowego

W tym miejscu możesz napisać o swojej firmie, oraz podać adres firmowej strony www.
no avatar
User

Pawełdyg

Posty

482

Rejestracja

22 gru 2017, o 12:27

Gotowe szablony graficzne sklepu internetowego

Postautor: Pawełdyg » 23 lut 2019, o 08:50

Korzystaliście z takich gotowców do swoich sklepów internetowych i czy możecie je polecić? Przeglądałem trochę oferty i wydaje się to całkiem niezłym i wygodnym rozwiązaniem
no avatar
User

dominiczka

Posty

148

Rejestracja

26 sie 2018, o 14:49

Re: Gotowe szablony graficzne sklepu internetowego

Postautor: dominiczka » 28 lut 2019, o 08:44

Ja dokładnie tak zaczynałam swoją przygodę ze sprzedażą w internecie, że sobie dzięki takim gotowym szablonom od https://az.pl/sklepy-internetowe/ założyłam sklep. I w dalszym ciągu z tego korzystam, świetnie mi się sprawdza, jest bardzo wygodne. Dla mnie to była bardzo dobra decyzja
no avatar
User

SowikoPack.pl

Posty

43

Rejestracja

11 lip 2018, o 06:27

Re: Gotowe szablony graficzne sklepu internetowego

Postautor: SowikoPack.pl » 14 mar 2019, o 13:24

Na tego typu "gotowce" trzeba uważać, ponieważ z jednej strony są tańsze, a z drugiej też niestety ich wygląd pozostawia wiele do życzenia i od tego trzeba zacząć. Szablon graficzny powinien być czytelny i przejrzysty.
no avatar
User

janabaranek

Posty

95

Rejestracja

27 wrz 2016, o 06:46

Lokalizacja

Wrocław

Re: Gotowe szablony graficzne sklepu internetowego

Postautor: janabaranek » 21 mar 2019, o 17:45

To fajna rzecz, sporo tego teraz jest. Jeżeli zakładasz sklep to właśnie najlepiej skorzystać z gotowego sprawdzonego szablonu.
vanitas vanitatum et omnia vanitas
no avatar
User

Mojner

Posty

72

Rejestracja

28 cze 2016, o 09:31

Re: Gotowe szablony graficzne sklepu internetowego

Postautor: Mojner » 23 cze 2019, o 18:22

Myslalam o gotowcu ale ostatecznie zdecydowalam sie na strone wg mojego pomyslu a szablon tego nie odzwierciedlal. Wybralam tylko hosting na nazwa.pl a strone stworzyla mi wynajeta firma
no avatar
User

teresaoros

Posty

70

Rejestracja

27 paź 2016, o 19:49

Re: Gotowe szablony graficzne sklepu internetowego

Postautor: teresaoros » 25 wrz 2019, o 12:47

No dobrze a na stronę gdzie macie wykupiony hosting? BO szukam szybkiego i niezawodnego dla swojego sklepu online. Czytałam trochę i nazwa.pl wydaje się mieć profesjonalną i atrakcyjną ofertę. Może ktoś z was z nich korzysta?
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Następna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.083s | 14 Queries | GZIP : Off ]