Usun Tattoo

W tym miejscu możesz napisać o swojej firmie, oraz podać adres firmowej strony www.
no avatar
User

tentithe

Posty

7

Rejestracja

11 kwie 2018, o 07:33

Usun Tattoo

Postautor: tentithe » 30 kwie 2018, o 08:13

Zapraszam na stronę Usun Tattoo, na której dowiecie się jak usunąć tatuaż. Na stronie znajdziecie również informacje o tym jaki jest przebieg zabiegu i jego cena.
no avatar
User

Pawełdyg

Posty

482

Rejestracja

22 gru 2017, o 12:27

Re: Usun Tattoo

Postautor: Pawełdyg » 9 sie 2018, o 21:07

Teraz są te zabiegi laserowe - https://klinikamiracki.pl/zabieg/discov ... sekundowe/ i to jest najlepszy i chyba jedyny sposób żeby się pozbyć tatuażu. Dobrze że to jest na prawdę skuteczne
no avatar
User

izka98

Posty

28

Rejestracja

27 maja 2018, o 16:42

Re: Usun Tattoo

Postautor: izka98 » 27 lis 2018, o 17:22

Usunięcie tatuażu nie jest takie proste jakby mogło się wydawać. Mój znajomy tatuażysta ostatnio przeszedł szkolenia w www.clearclinic.pl z usuwania tatuażu i usunął mój tatuaż którego nie cierpię. Zabieg usuwania wykonał mi bardzo profesjonalnie i wszystko poszło zgodnie z planem.
no avatar
User

evelajna

Posty

128

Rejestracja

8 paź 2017, o 10:54

Re: Usun Tattoo

Postautor: evelajna » 25 sty 2019, o 08:25

a dlaczego chcesz usunać ten tatuaż ? znudził Ci się motyw czy są to jakieś wskazania zdrowotne ? bo jeśli to pierwsze to myślę, że warto pomyśleć o coverze :) dobry tatuażysta na pewno sobie z tym tematem poradzi i jeszcze zaproponuje Ci coś fajnego :) jak jesteś z Warszawy to umów się do Jah Love Tattoo na Wilczej. Ja tam chodze od kilku miesiecy i jestem oczarowana i samym miejscem i ludzmi tam pracujacymi.
no avatar
User

yupixer

Posty

119

Rejestracja

24 maja 2018, o 20:12

Re: Usun Tattoo

Postautor: yupixer » 19 lut 2019, o 20:10

Usunąć tatuaż możesz w https://www.skytattoo.net/studio-i-salon-tatuazu-tczew/ ale jednocześnie polecam się najpierw skontaktowac z nimi , żeby zaproponowali jakieś przerobienie tatuażu - daje to często o wiele lepsze efekty wizualne niż zwykłe usuwanie.
no avatar
User

atama

Posty

247

Rejestracja

15 maja 2017, o 11:19

Re: Usun Tattoo

Postautor: atama » 3 lip 2019, o 06:52

evelajna jah love tattoo to rzeczywiście bardzo dobre studio, sama robiłam u nich cover jakiś rok temu. warto zerknąć na ich stronkę lub fp na facebooku, tam można sobie pooglądać fotki prac i wybrać osobę, której styl pracy najbardziej nam pasuje.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Następna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.582s | 13 Queries | GZIP : Off ]