usługi kurierskie

Dział dla zdecydowanych na założenie własnej działalności gospodarczej. Dowiesz się tutaj o wszelkich formalnościach związanych z zarejestrowaniem firmy.
no avatar
User

pomponik

Posty

4

Rejestracja

7 gru 2017, o 16:27

usługi kurierskie

Postautor: pomponik » 13 lip 2018, o 20:01

Na jakiej zasadzie działają firmy kurierskie? jak wyglada proces przekazania przesyłki adresatowi zaczynajac od odebrania przesyłki od klienta. Usługi takie staja sie coraz bardziej popularne myśle, że to mogłbybyc niezły pomysł
no avatar
User

porosz

Posty

31

Rejestracja

19 paź 2016, o 16:37

Re: usługi kurierskie

Postautor: porosz » 28 lip 2018, o 12:43

jak interesuje Ci ta branża możesz sobie otworzyć własny punkt kurierski kurier franczyza zobacz sobie, poczytaj. Jestem zdania jak Ty, że to coraz bardziej popularne, ludzie bardzo dużo kupują w internecie, coraz więcej wysyłają,bo to zwyczajnie opłacalne niż dowóz na własną rękę .
no avatar
User

Adamus

Posty

157

Rejestracja

5 sie 2018, o 09:56

Re: usługi kurierskie

Postautor: Adamus » 17 lut 2019, o 23:53

A ja poszedłem jednak w trochę inną stronę bo we współpracy z LucArt zdecydowałem się postawić na swój sklep motoryzacyjny z najlepszej jakości akcesoriami, olejami, częściami samochodowymi itd. ponieważ tego w naszej miejscowości brakowało. Do tego dostałem od nich ogromne wsparcie marketingowe i też plan jak odpowiednio prowadzić działania, dzięki czemu klienci przyszli szybko i już mam swoją stałą grupę która rośnie. Zarobki też coraz lepsze, więc nie mogę narzekać i oby dalej się to rozwijało :)
no avatar
User

Cetro.pl

Posty

22

Rejestracja

29 lis 2018, o 11:10

Re: usługi kurierskie

Postautor: Cetro.pl » 18 lut 2019, o 09:32

Akurat zasada działania firm kurierskich jest bardzo prosta i wszystkie informacje można bez problemu znaleźć w internecie, wystarczy poczytać. Najważniejsza kwestia to zdecydować się na dobrego kuriera, który zawsze dostarczy przesyłkę bezpiecznie i na czas.
no avatar
User

mawko80

Posty

167

Rejestracja

4 wrz 2017, o 21:37

Re: usługi kurierskie

Postautor: mawko80 » 9 maja 2019, o 09:11

Co do samochodu to może być do mniejszych przesyłek mniejsze auto, a do większych np. Toyota ProAce. Polecam zajrzeć do Carolina Toyota Włochy oni mają w dobrych cenach auta używane
no avatar
User

kewlar

Posty

172

Rejestracja

18 paź 2016, o 17:17

Re: usługi kurierskie

Postautor: kewlar » 2 gru 2019, o 20:30

Stawiamy na nowoczesne rozwiązania i także kwestie przesyłek powierzamy firmie zewnętrznej. Zerknij na https://www.traffica.pl/uslugi/fulfilment/ - jedna z fajniejszych usług Traffica dzięki której nie myślę o szukaniu opakowań, nadawaniu paczek i pilnowaniu czy każdy dostanie to, co zamawia. Ogromne ułatwienie i dla mnie oszczędność czasu
no avatar
User

MaciejK

Posty

137

Rejestracja

18 lip 2018, o 13:56

Re: usługi kurierskie

Postautor: MaciejK » 20 gru 2022, o 18:33

Dokładnie coraz więcej firm prowadzi sprzedaż swoich produktów w sieci, przez co potrzebuje dobrej firmy kurierskiej do współpracy. Dlatego właśnie warto przywiązać do tego więcej uwagi i sprawdzać takie artykuły, jak http://pressmania.pl/jak-zaoszczedzic-n ... rierskich/ z którego dowiecie się więcej jak zaoszczędzić na przesyłkach kurierskich i jednocześnie nie tracić na bezpieczeństwie i dobrych terminach dostaw. Dajcie znać jak to u Was wygląda!
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Następna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.096s | 15 Queries | GZIP : Off ]
cron