własna firma

Dział dla zdecydowanych na założenie własnej działalności gospodarczej. Dowiesz się tutaj o wszelkich formalnościach związanych z zarejestrowaniem firmy.
no avatar
User

mawko80

Posty

167

Rejestracja

4 wrz 2017, o 21:37

Re: własna firma

Postautor: mawko80 » 4 lut 2019, o 09:16

Taksówki powietrzne są coraz popularniejsze. Wcale mnie to nie dziwi. W biznesie liczy się czas oraz elastyczność. Przy locie czarterowym np. z Call&Fly odpadają nam koszty zakwaterowania i oszczędzamy czas. To rozwiązanie godne uwagi.
no avatar
User

romozim

Posty

174

Rejestracja

28 lut 2018, o 12:16

Re: własna firma

Postautor: romozim » 4 lut 2019, o 10:28

Dokładnie. Zgadzam się. Oczywiście im więcej osób podróżuje, tym oszczędności też są większe. Lecąc czarterem rano, wieczorem można być już w domu i następnego dnia wrócić do swoich zajęć.
no avatar
User

oskarekwwa

Posty

126

Rejestracja

3 lip 2016, o 20:28

Re: własna firma

Postautor: oskarekwwa » 11 lut 2019, o 08:12

Prowadząc własną firmę warto stawiać na jej rozwój. Oprogramowanie to remat, który moim zdaniem jest z pewnością godny przemyślenia. Obecnie z takich rozwiązań korzystają nawet gabinety lekarskie. Coraz popularniejszy staje się Medchart. Umożliwia on między innymi prowadzenie elektronicznej karty pacjenta medchart , umawianie wizyt według kalendarza, generowanie dokumentów i wiele więcej. Program ten usprawnia codzienną pracę pielęgniarek oraz lekarzy.
no avatar
User

SowikoPack.pl

Posty

43

Rejestracja

11 lip 2018, o 06:27

Re: własna firma

Postautor: SowikoPack.pl » 11 lut 2019, o 14:30

To prawda, prowadząc własną firmę zawsze należy dbać o jej jak najlepszą reklamę oraz stale ją rozwijać, inwestować w pracowników bo to ma potem przekład chociażby na ich wydajność czy motywację do pracy.
no avatar
User

troll8

Posty

211

Rejestracja

10 mar 2017, o 15:45

Re: własna firma

Postautor: troll8 » 17 lut 2019, o 20:42

Firma to zdecydowanie duże wyzwanie. Trzeba pamiętać o wielu kwestiach, w tym prawnych. Sam zapominałem o wielu różnych rzeczach, kiedy zakładałem firmę. Jednak trzeba to dobrze ogarniać bo inaczej problemy wychodza. Dlatego ja nawiązałem współprace z kancelarią adwokacką Wojas Pawlak z Gliwic i oni już dwa lata pomagają mi przy umowach itp.
no avatar
User

kamciare

Posty

38

Rejestracja

14 maja 2018, o 09:59

Re: własna firma

Postautor: kamciare » 24 lut 2019, o 19:55

Odnośnie pytania o siedzibę firmy to przecież z powodzeniem można po prostu ją wynająć, nic nie stoi na przeszkodzie. Kolejna kwestia to także to że można po prostu znaleźć takie w którym będzie mega komfortowo. Mówię o takim jak to https://cutman.pl/ My od nich wynajmujemy i naprawdę chwalę sobie zarówno lokalizację jak i cenę., wszystko jest ok
no avatar
User

NajtanszeWagi_pl

Posty

112

Rejestracja

2 sie 2017, o 09:26

Re: własna firma

Postautor: NajtanszeWagi_pl » 26 lut 2019, o 09:37

Jeżeli chodzi o własną firmę czy generalnie usługi, polecam zainwestować także w wagi elektroniczne których szeroki wybór znajdziecie na naszej stronie, zapraszamy :)
no avatar
User

paullaobreczarek

Posty

109

Rejestracja

25 lis 2015, o 11:42

Re: własna firma

Postautor: paullaobreczarek » 28 cze 2019, o 08:53

Jeżeli dobre biuro księgowe to tylko w Lublinie u Pani Anny Napory w http://br-napora.pl. Biuro oferuję usługi finansowe dla klientów biznesowych i indywidualnych na najwyższym poziomie.
no avatar
User

fangot

Posty

194

Rejestracja

7 wrz 2017, o 21:09

Re: własna firma

Postautor: fangot » 1 lip 2019, o 08:10

Zakładając własną działalność kupiłam marketing internetowy https://solv.pl/uslugi/ aby ją zareklamować i było warto, mam teraz wielu klientów
no avatar
User

dominiczka

Posty

148

Rejestracja

26 sie 2018, o 14:49

Re: własna firma

Postautor: dominiczka » 15 wrz 2019, o 22:10

No wlasnie tez mi sie wydaje, ze marketing internetowy to dobra opcja. nawet czytalam ostatnio na http://wommmarketing.pl/ na temat tej szeptanki i to tez wydaje sie rozsadnym posunieciem, bo w koncu pozwala dotrzec faktycznie do klienta, ktory jest zainteresowany a tym samym buduje dobra opinie. super opcja, zwlaszcza w generacji kiedy zyjemy w swiecie internetowym
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
PoprzedniaNastępna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.132s | 15 Queries | GZIP : Off ]