Jakie gadżety reklamowe?

Czyli o sposobach dotarcia do klientów.
no avatar
User

3Dprint.pl

36

5 lip 2018, o 08:38

Re: Jakie gadżety reklamowe?

Postautor: 3Dprint.pl » 16 paź 2018, o 09:25

Z dobrych i godnych polecenia gadżetów reklamowych śmiało można wyróżnić: kubki oraz długopisy z nadrukiem firmy, czy moje ulubione kalendarze :)
no avatar
User

PenSite

2

7 lis 2018, o 13:54

Polska

Postautor: PenSite » 23 lis 2018, o 14:26

Długopisy są jednym z lepszych pomysłów, przydają się każdemu, są funkcjonalne, a używając ich codziennie klient albo potencjalny, przyszły klient ma świadomość marki, wiec w razie potrzeby zwróci się do niej. Warto inwestować w gadżety bo można zauważyć na prawdę sporą reakcję ludzi i zainteresowanie się daną firmą, a to z pewnością przełoży się na zyski większe niż koszt gadżetów.
no avatar
User

b52.com.pl

10

28 lis 2018, o 09:55

Postautor: b52.com.pl » 28 lis 2018, o 10:06

Długopisy to tylko jeden z wielu gadżetów reklamowych, poza tym koga być to także koszulki, kalendarze czy pendrivy z logo firmy. Ważna jest tutaj nasza kreatywność i to jaki bonus damy klientom.
no avatar
User

lerbenz

152

19 maja 2018, o 08:27

Postautor: lerbenz » 24 sty 2019, o 11:08

Gadżety reklamowe są już przestarzałe, lepszym pomysłem na reklamę jest marketing internetowy agencja https://solv.pl/uslugi/ zajmuje się tym od wielu lat i zna się na rzeczy, korzystam z ich sług drugi rok i jestem zadowolona rozpowszechnianiem mojej firmy i jej zainteresowaniem
no avatar
User

CenterPrint.pl

31

11 wrz 2018, o 08:55

Postautor: CenterPrint.pl » 28 sty 2019, o 11:33

Nie zgadzam si,ę bo gadżety reklamowe w dalszym ciągu są popularne i niezastąpione, Pozostaje tylko wybór tych najlepszych i sensownych, plus ich wykonanie. Akurat tego zadania chętnie się podejmiemy :)
no avatar
User

yesyesyes

8

18 paź 2018, o 10:45

Postautor: yesyesyes » 11 lut 2019, o 12:47

Wszyscy uwielbiają gadżety!!!! jedzcie zobaczyć ludzi chodzących z całymi walizkami wypełnionymi gratisami na targach Remadays. największych w Europie targach reklamy i poligrafii w Nadarzynie.w dniach 13-15 lutego będziecie mogli zapoznać się z najnowszymi trendami oraz poznać ludzi z branży i porównać ich oferty oraz cenniki. naprawde warto!!!
Poprzednia