E-biznes Sklep

Czyli biznes w sieci internetowej.
no avatar
User

Pawełdyg

174

22 gru 2017, o 12:27

E-biznes Sklep

Postautor: Pawełdyg » 4 lut 2019, o 09:47

Prowadzicie swoje sklepy online? Jak Wam idzie i jak zaczeliście? Macie jakieś sprawdzone strony na której mogę skorzystać z gotowych inspiracji na taki sklep?
no avatar
User

Mojner

47

28 cze 2016, o 09:31

Re: E-biznes Sklep

Postautor: Mojner » 6 lut 2019, o 12:06

Ja już dośc długo prowadzę sklep online i musze przyznać że całkiem nieźle się kręci. Postawiłem go na https://az.pl/sklepy-internetowe/ - z pomocą właśnie ich takich gotowych sklepów. Bardzo wygodna opcja i nie droga w sumie
no avatar
User

rannyptaszek

9

18 paź 2018, o 10:44

Re: E-biznes Sklep

Postautor: rannyptaszek » 11 lut 2019, o 10:07

Pawełdyg pisze:Prowadzicie swoje sklepy online? Jak Wam idzie i jak zaczeliście? Macie jakieś sprawdzone strony na której mogę skorzystać z gotowych inspiracji na taki sklep?

w Nadarzynie koło Warszawy za tydzien między 13 a 14 lutego odbywają się targi reklamy i poligrafii Remadays. Jezeli powaznie myslisz o sklepie online jedz i poznaj specjalistow z branży, popytaj, pogadaj, nawiąż kontakty. naprawde warto. z właśnego doświadczenia powiem ci że warto jezdzić na te targi co roku jak masz własny biznes. Dobrze zrobiona i prowadzona strona może bardzo pomóc a fajne gadżety zawsze przyciągną ludzi. a na Remadays masz wszystko na miejscu. zresztą sa to targi międzynarodowe największe tego typu w Europie.