Własny magazyn

Tutaj dyskutujemy na temat pomysłów na biznes, na własną firmę która przyniesie nam zyski.
no avatar
User

Melonik

Posty

265

Rejestracja

19 wrz 2014, o 15:55

Własny magazyn

Postautor: Melonik » 5 lis 2018, o 13:55

od jakiegoś czasu rozważam pomysł postawienia magazynu. Zastanawiam się tylko jak to wszystko odpowiednio zorganizować i za co się tak na prawdę zabrać. Wstępnie znalazłam tutaj http://pronamiot.pl/index.php/jak-zorganizowac-magazyn/ kilka bardzo dobrych informacji. Moze wy też podpowiecie mi za co sie zabrac?
no avatar
User

IkarNieruchomosci.pl

Posty

30

Rejestracja

6 lis 2018, o 08:42

Re: Własny magazyn

Postautor: IkarNieruchomosci.pl » 7 lis 2018, o 08:43

Pytanie dlaczego akurat magazyn ? Może lepszą opcja byłaby inwestycja w nieruchomości, nie sądzisz? Akurat u nas znajdziesz wiele ciekawych ofert, warto zerknąć i służymy swoją pomocą :)
IkarNieruchomosci.pl
no avatar
User

kapitan34

Posty

10

Rejestracja

8 lis 2018, o 17:04

Re: Własny magazyn

Postautor: kapitan34 » 6 gru 2018, o 13:16

Od czego zacząć? Ja od wypisania wymagań odnośnie magazynu. To najważniejsza kwestia no i budżet oczywiście. Czy wystarczą Twoje środki czy trzeba brać kredyt, a może warto się postarać o dofinansowanie? Mi pomogła Unia, więc warto próbować. Zrobiłem rozpiskę dodatkowego wyposażenia jakie potrzebuję i co będzie najpotrzebniejsze. Wózkami widłowymi zajął się wspólnik. Ja szukałem precyzyjnej i dobrej jakościowo wagi, wybrałem paletową kersh http://www.kersh-wagi.com.pl/?wagi-platformowe-i-paletowe Wynajęliśmy ekipę i poszło szybko. Magazyn już działa pełną parą. Jak potrzebujesz więcej informacji zapraszam na priv.
no avatar
User

Konek

Posty

400

Rejestracja

19 wrz 2018, o 21:18

Re: Własny magazyn

Postautor: Konek » 28 sty 2019, o 08:58

Warto również pamiętać o odpowiednim wyposażeniu magazynu, a w tym przede wszystkim wózkach widłowych, czy podnośnikach. Jednak wiadomo jak duże koszta są na początku, właśnie dlatego warto pomyśleć o wyborze wynajmu krótko bądź długoterminowego. A na bardzo dobre warunki możesz liczyć w firmie Lemarpol. Gdzie wcześniej kupiłem jeden wózek Manitou, a później jeszcze wynajęliśmy 2 wózki terenowe. Świetny kontakt, do tego mają swoje serwisy i magazyn części w różnych częściach kraju. Podsumowując od strony technicznej są w stanie zadbać o każdy aspekt abyśmy mogli pracować w spokoju.
no avatar
User

cyryl18

Posty

583

Rejestracja

14 mar 2018, o 17:20

Re: Własny magazyn

Postautor: cyryl18 » 22 lut 2019, o 12:06

Posiadanie takiego magazynu wiąże się z ogromną dbałością o niego. Czasami jest to zadanie znacznie wykraczające poza nasze możliwości – najczęściej wynika to ze zwyczajnego braku czasu. Na szczęście, z pomocą Axona http://axona.pl/ kłopot ten został rozwiązany! Od bardzo dawna sprzątają dla nas powierzchnię magazynu, w wyznaczonym terminie. Polecam!
no avatar
User

NajtanszeWagi_pl

Posty

112

Rejestracja

2 sie 2017, o 09:26

Re: Własny magazyn

Postautor: NajtanszeWagi_pl » 26 lut 2019, o 10:06

Jest sporo tego typu lokali i powierzchni do wynajęcia które śmiało mogą pełnić funkcję magazynu. Wystarczy jedynie znaleźć odpowiednią lokalizację jak i określić warunki finansowe, budżet jaki posiadamy na wynajęcie lub zakup takiego magazynu.
no avatar
User

ress

Posty

66

Rejestracja

6 cze 2017, o 07:20

Re: Własny magazyn

Postautor: ress » 25 mar 2019, o 12:17

Cześć. Przeprowadzaliście może audyt logistyczny waszych magazynów? Jeśli ktoś z Was się waha czy warto zainwestować w taki audyt to mogę wam powiedzieć z ręką na sercu, ze zdecydowanie wato! Firma logistyczna, z którą współpracowałem dostarczyła mi informacje o możliwościach i kierunkach poprawy aktualnej sytuacji w magazynie. Problemy mojego magazynu zostały szybko i sprawnie zażegnane.
no avatar
User

NajtanszeWagi_pl

Posty

112

Rejestracja

2 sie 2017, o 09:26

Re: Własny magazyn

Postautor: NajtanszeWagi_pl » 26 mar 2019, o 15:13

Prowadzenie własnego magazynu to ciężka sprawa, trzeba się na pewno odpowiednio przygotować i stworzyć sobie dobre zaplecze.
no avatar
User

GimliK

Posty

372

Rejestracja

5 gru 2016, o 12:24

Re: Własny magazyn

Postautor: GimliK » 16 kwie 2019, o 20:46

W magazynie konieczne będą pojemniki. My wszelkie pojemniki - UIC, blaszane, skrzynie metalowe, kosze siatkowe kupowaliśmy w Palbox http://palbox.com.pl/ spod Kalisza. Maja dobre ceny i są w stanie wyprodukować nietypowe pojemniki na indywidualne zamówienie klienta. Jakość pierwsza klasa.
no avatar
User

Johen

Posty

396

Rejestracja

25 sty 2018, o 07:30

Re: Własny magazyn

Postautor: Johen » 26 kwie 2019, o 10:50

My ostatnio do magazynu zamówiliśmy plastikowe skrzynki EURO, które sprawdzają się znakomicie. Nie niszczą się praktycznie wcale i dzięki nim na magazynie porządek jest o wiele wiekszy niż wcześniej.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Następna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.174s | 13 Queries | GZIP : Off ]
cron