Szklarz Warszawa

Czyli biznes w sieci internetowej.
no avatar
User

natkawal76

Posty

17

Rejestracja

21 paź 2016, o 07:02

Szklarz Warszawa

Postautor: natkawal76 » 5 sty 2018, o 10:57

Coraz częściej osób robiących remont lub budujące dom zamawiają meble i akcesoria na wymiar. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie, gdyż np. szafy czy inne meble możemy mieć takie jak chcemy. Wybieramy kolor, materiał z jakiego ma być wykonany dany meble i jak ma dokładnie wygląd , czyli ile ma mieć szuflad itd. Jest to dla większość z nas bardzo komfortowe. Podobnie wygląda sprawa z łazienką. Gotowe elementy to prysznic czy ubikacja, a reszta robiona jest na zamówienie. Ja znalazłam dokonała firmę zajmującą się szkłem szklarz Warszawa bardzo ładne realizacje na ich stronie zachęciły mnie do zamówienie wszystkich elementów szklanych u nich. Lustra na wymiar, kabina prysznicowe, panele szklane do kuchni. Jestem bardzo zadowolona z wykonania, a montaż przebieg szybko i bez problemów, co rzadko zdarza się podczas remontu. Panowie przyjechali , zamontowali i po sobie posprzątali co był bardzo miłym akcentem. Bardzo polecam wykonanie mebli czy innych elementów na wymiar.
no avatar
User

danny4231

Posty

663

Rejestracja

3 lis 2017, o 11:49

Re: Szklarz Warszawa

Postautor: danny4231 » 22 sty 2018, o 14:04

Jeśli chodzi o akcesoria do mebli to również postanowiłem zamówić je na własną rękę. Za sprawą http://www.stawik.pl/ zaopatrzyłem się w kółka, rolki, zawiasy oraz inne akcesoria które pozwoliły mi na solidne zaopatrzenie mebli. W niezwykle wysokiej jakości, a do tego po super cenie. Zdecydowanie warto!
no avatar
User

dona3

Posty

568

Rejestracja

30 sty 2018, o 10:55

Re: Szklarz Warszawa

Postautor: dona3 » 27 sty 2019, o 18:14

to poleci ktoś solidnego szklarza?
no avatar
User

cyryl18

Posty

583

Rejestracja

14 mar 2018, o 17:20

Re: Szklarz Warszawa

Postautor: cyryl18 » 27 sty 2019, o 19:14

Myślę, że Glass-Inox https://www.glass-inox.com.pl/ to dokładnie to, czego poszukujesz. Ten szklarz z Warszawy wykonał już dla mnie chociażby kabinę prysznicową. Co za jakość!
no avatar
User

rollos

Posty

106

Rejestracja

3 kwie 2020, o 20:08

Re: Szklarz Warszawa

Postautor: rollos » 18 kwie 2020, o 00:05

a z Łodzi jakiegoś dobrego znacie?
no avatar
User

cupriak

Posty

289

Rejestracja

14 wrz 2018, o 17:32

Re: Szklarz Warszawa

Postautor: cupriak » 22 maja 2020, o 22:52

Z Łodzi to nie, ale jak coś to ja znam dobry zakład szklarski z Krakowa - Diament http://diamentsc.pl/ Mega super specjaliści z korzystnymi cenami. Na przestrzeni lat i szyby u nas wymieniali i lustra robili, także mam z nimi duże doswiadczenie i to jak najlepsze.
no avatar
User

stoperek

Posty

3408

Rejestracja

16 kwie 2021, o 13:51

Re: Szklarz Warszawa

Postautor: stoperek » 29 wrz 2023, o 16:20

Szczerze mogę Wam polecić rewelacyjne usługi jakie otrzymacie w kwestii produktów szklanych od szkło na wymiar łódź Do każdego zlecenia podchodzą z ogromnym zaangażowaniem i nie boją się realizować skomplikowanych zleceń. Wykonają dla Was pomiary, projekt, a nawet montaż. Ich praca gwarantuje wysoką jakość wykonania w bardzo korzystnej cenie. Polecam
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Następna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.251s | 15 Queries | GZIP : Off ]