Inwestycje w firmie

Dział dla zdecydowanych na założenie własnej działalności gospodarczej. Dowiesz się tutaj o wszelkich formalnościach związanych z zarejestrowaniem firmy.
no avatar
User

Artur

Posty

3

Rejestracja

6 lut 2018, o 11:28

Re: Inwestycje w firmie

Postautor: Artur » 6 lut 2018, o 11:34

Na potrzeby naszych Klientów pomagamy lub całkowicie wykonujemy usługi związane z:

– rejestracja spółki na Litwie
– mamy do dyspozycji gotowe spółki , także z NIP EU (VAT)
Oferujemy pełną pomoc w zakresie obsługi biznesowej (doradztwo + rejestracja spółki na Litwie lub gotowa spółka Litwa + księgowość + wirtualne biuro .W języku polskim!!!
zalety :1. Niskie podatki na Litwie (dużo niższe niż w Polsce)
2. Dużo mniejsze skomplikowanie prowadzenia działności (nie jest tak niebotycznie rozbudowana biurokracja - nie trzeba wciąż czegoś pilnować i wysyłać wszędzie stosów niepotrzebnych papierów, a za niewysłanie oczekiwać kar)
3. Wszystkie sprawy zarządzania itp można zrobić w 100% przez internet.
4. Możliwość legalnego działania we wszystkich krajach Unii w tym w Polsce.
5. Uniezależnienie od ZUS polskiego (dużo wyższa składka w Polsce) i od polskiego US.
6. Łatwejszy dostęp do rynku wschodniego.
7. Miesięczne minimalne koszty utrzymania spółki są ponad połowe niższe łącznie za wszystkie opłaty ( w tym oferujemy księgowość polskojęzyczną).niż w Polsce!!!
8. Spółka może nabywać nieruchomości na Litwie, gdyż jest podmiotem prawa litewskiego.
9. Preferencyjne nabywania samochodów (brak akcyzy i opłat - tylko rejestracyjna - ok. 60 PLN)
10. wiele innych ułatwień
Litwa to najlepszy w tym rejonie Europy kraj do prowadzenia firmy.
Cena obejmuje zakup spólki wraz z kosztami notarialnymi itp.
W cenę wkalkulowana jest pomoc w uruchomieniu na Litwie konta zarządzanego w pełni przez internet.
Wymagania: gotówka w EUR w dniu kupna, wyjazd do Kowna w celu wizyty u notariusza w sądzie rejestrowym i w banku.
cena spółki od rodzaju spółki
zapraszamy!
Rozmawiamy w języku polskim, rosyjskim,litewskim,angielskim,niemieckim
tel.729213204
no avatar
User

Ailis

Posty

136

Rejestracja

23 sie 2017, o 17:23

Re: Inwestycje w firmie

Postautor: Ailis » 23 lut 2018, o 18:07

Można jeszcze wspomóc firmie i zmniejszyć koszta. Wiele firm już sięga po takie rozwiązanie jak elektroniczny obieg dokumentów które oferuje ta firma http://www.primesoft.pl/pl/elektroniczn ... dokumentow Elektroniczny obieg dokumentów umożliwia zwiększenie kontroli nad dostępem do dokumentów zarówno w formie papierowej, jak i elektronicznej. ograniczenie kosztów związanych z prowadzeniem oddzielnych rejestrów korespondencji itd.
no avatar
User

Frwafr

Posty

75

Rejestracja

23 lut 2018, o 21:03

Re: Inwestycje w firmie

Postautor: Frwafr » 19 mar 2018, o 21:52

My zainwestowaliśmy w aplikację https://sportbm.pl/ dzięki czemu nasza szkoła sportowa funkcjonuje dużo lepiej niż wcześniej. Aplikacja działa naprawdę rewelacyjnie,wcześniej aby powiadomić grupę o odwołanych zajęciach trzeba było dzwonić z osobna do każdego teraz wysyłam wiadomość na aplikację i każdy dostaje informację o odwołanych zajęciach.
no avatar
User

Shira

Posty

9

Rejestracja

29 sty 2018, o 12:11

Re: Inwestycje w firmie

Postautor: Shira » 22 mar 2018, o 13:26

Warto rozważyć outsourcing w kontekście inwestycji firmowych. Oszczędzasz czas, koszty oraz potrzebę wynajmu dodatkowych powierzchni biurowych. Firm outsourcingowych jest wiele, ja polecam Billennium: http://billennium.pl/
no avatar
User

kumpel

Posty

6

Rejestracja

18 wrz 2018, o 08:24

Re: Inwestycje w firmie

Postautor: kumpel » 18 wrz 2018, o 08:40

A ja sam z siebie zainwestowałem w repetytorium pearson bo teraz coraz więcej klientów zza granicy ;)
no avatar
User

Drukarnia-Panda.pl

Posty

61

Rejestracja

27 lip 2018, o 07:25

Re: Inwestycje w firmie

Postautor: Drukarnia-Panda.pl » 24 wrz 2018, o 16:24

Jeżeli prowadzimy firmę, to inwestycje są niezbędne. Niekiedy do biznesu trzeba dokładać. Warto jednak przed podjęciem jakiejkolwiek inwestycji dokładnie przeanalizować ewentualne ryzyko.
no avatar
User

gkubel

Posty

3

Rejestracja

23 lis 2018, o 13:53

Re: Inwestycje w firmie

Postautor: gkubel » 26 lis 2018, o 09:30

Uważam, że warto też zainwestować w wystrój biura. W odświeżonym i przystosowanym do pracy biurze pracuje się dużo lepiej i wygodniej. Dlatego ostatnio zdecydowałam się na remont biura w Warszawie.Fachowcy z firmy: http://www.pwmig.com/oferta/weekendowe- ... -biur.html wykonali remont sprawnie i szybko, udało im się odświeżyć ściany i zmienić wykładzinę w weekend. Akurat kiedy w biurze nikt nie pracował, więc dzięki temu nie przeszkadzali moim pracownikom w pracy.
no avatar
User

gorski74

Posty

28

Rejestracja

24 lip 2015, o 20:53

Re: Inwestycje w firmie

Postautor: gorski74 » 26 sty 2019, o 20:01

Przy remontach biur myślę, że warto zdecydować się na realizację fit out . Sporo czasu można dzięki temu zaoszczędzić, bo nie trzeba szukać wielu firm i prace pójdą sprawnie. TotalSec z Warszawy ma w ofercie tego typu rozwiązania. Na ich stronie są szczegóły. Od wielu lat są na rynku i mają doświadczenie w branży.
no avatar
User

robinrojek

Posty

126

Rejestracja

23 paź 2016, o 19:44

Re: Inwestycje w firmie

Postautor: robinrojek » 11 lut 2019, o 14:41

We własne przedsiębiorstwo nieustannie należy inwestować. Tylko te, które ciągle się rozwijają mają szansę na powodzenie. Jednym z tematów, w które z pewnością warto zainwestować jest oprogramowanie. Chociażby takie programy na zamówienie swift mają na celu usprawnienie codziennej pracy w danym przedsiębiorstwie, jak również kontrolę nad nim. Warto poczytać sobie na temat rozwiązań obecnie oferowanych na rynku.
no avatar
User

ress

Posty

66

Rejestracja

6 cze 2017, o 07:20

Re: Inwestycje w firmie

Postautor: ress » 20 lut 2019, o 07:54

Mam do Was pytanie czy wiecie może w jaki sposób zabezpieczyć produkcję przed wyładowaniami elektrostatycznymi? Pytam ponieważ, prowadzę firmę produkcyjną, w której istnieje ryzyko wyładowań elektrostatycznych. Z tego co czytałem to chyba będę musiał zainwestować w jakąś formę ochrony antyelektrostatycznej. Myślałem, żeby zgłosić się z tym problemem do tej firmy https://ibt.org.pl/instalacje-ex/ochrona-przed-elektrycznoscia-statyczna. Co o tym sądzicie?
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
PoprzedniaNastępna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.189s | 15 Queries | GZIP : Off ]