Wieczór kawalerski

Dział dla dyskusji nie pasujących do innych działów.
no avatar
User

Ailis

Posty

136

Rejestracja

23 sie 2017, o 17:23

Wieczór kawalerski

Postautor: Ailis » 21 lis 2018, o 09:15

Mojemu kuzynowi przypadł udział w organizowaniu wieczoru kawalerskiego. Ma być to już w przyszły weekend, więc musi się dobrze sprężyć. Pomysł jest taki że zaczynają w sobotę jakimiś quadami/strzelnicą w Warszawie, a później na wieczór chcą się wybrać do klubu. I pomyślał o New Orleans Club ja mu nie doradzę nie znam klubu może ktoś z was tam był i czy warto zorganizować tam wieczór kawalerski.
no avatar
User

qbis88

Posty

159

Rejestracja

12 wrz 2017, o 19:23

Re: Wieczór kawalerski

Postautor: qbis88 » 25 sty 2019, o 19:13

Ja też nie znam tego klubu, na jego miejscu poszedłbym z przyjaciółmi do czeskiej piwiarni i "przetestował" wszystkie piwa.
no avatar
User

jastarka

Posty

40

Rejestracja

23 sie 2018, o 18:27

Re: Wieczór kawalerski

Postautor: jastarka » 25 lut 2019, o 19:53

A macie już wykupione wszelkiego typu ozdoby i dekoracje na takie wydarzenie? Bo ja osobiście to sobie nie wyobrażam żeby nie było chociażby balonów, kubeczków czy talerzyków. Ale na https://godanparty.pl/ mają także takie specjalne elementy na kawalerski, wiecie takie z jajem :) warto się tym zaintersować
no avatar
User

agatka

Posty

77

Rejestracja

31 paź 2018, o 10:21

Re: Wieczór kawalerski

Postautor: agatka » 5 mar 2019, o 13:48

Dużo osób decyduje się na "tradycyjny" kawalerski, ale warto to sobie jakoś urozmaicić, podobno coraz więcej ludzi ma ochotę zaszaleć nie tylko w klubie dlatego często decydują się na jakiś ekskluzywny apartament i tam zabawa trwa do białego rana
Awatar użytkownika
User

raifek1

Posty

203

Rejestracja

8 sty 2016, o 20:39

Re: Wieczór kawalerski

Postautor: raifek1 » 10 mar 2019, o 11:43

tutaj https://poligonpaintball.pl/oferta/wiec ... walerskie/ znajdziesz fajne pomysły na wieczór kawalerski w Łodzi
(...)weteranki niezliczonych rozczarowań.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Następna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.106s | 13 Queries | GZIP : Off ]