Ikar Nieruchomości

W tym miejscu możesz napisać o swojej firmie, oraz podać adres firmowej strony www.
no avatar
User

IkarNieruchomosci.pl

Posty

30

Rejestracja

6 lis 2018, o 08:42

Ikar Nieruchomości

Postautor: IkarNieruchomosci.pl » 6 lis 2018, o 08:44

Biuro Obrotu Nieruchomościami „IKAR”
prowadzi działalność na wielkopolskim,
rynku nieruchomości od 1999 roku.

Zebrane doświadczenie i wiedza pozwalają nam na osiąganie sukcesów i zadowolenie klientów.

Działamy w pełnym zakresie obrotu nieruchomościami, szczególnie komercyjnymi, posiadając wiele atrakcyjnych ofert w kraju i za granicą.

Dysponujemy również ofertami z rynku pierwotnego.

Nasze oferty są widoczne w systemie MLS, w najważniejszych internetowych portalach nieruchomościowych
i w sieci między biurami nieruchomości.

Biuro jest członkiem Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości, Polskiej Izby Gospodarczej oraz World Trade Center.

Zapraszamy Serdecznie :)
IkarNieruchomosci.pl
no avatar
User

PES34

Posty

1

Rejestracja

26 lis 2018, o 18:27

Re: Ikar Nieruchomości

Postautor: PES34 » 26 lis 2018, o 18:51

Przyzwoita oferta :)
no avatar
User

Johen

Posty

396

Rejestracja

25 sty 2018, o 07:30

Re: Ikar Nieruchomości

Postautor: Johen » 22 sty 2019, o 07:09

W kwestii zakupu nieruchomości polecam zajrzeć na stronę https://portalenieruchomosci.pl/, gdzie można znaleźć spory wybór mieszkań czy też domów. Według mnie to dobra opcja, bo wszystko jest w jednym miejscu, więc można łatwo znaleźć nieruchomość dla siebie.
no avatar
User

arabika

Posty

1270

Rejestracja

24 paź 2018, o 18:27

Re: Ikar Nieruchomości

Postautor: arabika » 15 gru 2019, o 14:39

Ja niestety nie jestem na bieżąco w nieruchomościach dlatego nawet nie bardzo znam się na ich wartościach. Jak miałam ochotę sprzedać swoje mieszkanie w Warszawie to skorzystałam z bezpłatnej wyceny od https://skup-mieszkan.nieruchomosci.pl/ ... -warszawa/ i to właśnie od razu ta firma kompleksowo skupiła moje mieszkanie. Nie musiałam dłużej szukać i umawiać się na kolejne spotkania z innymi nabywcami.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Następna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.090s | 13 Queries | GZIP : Off ]
cron