Biuro rachunkowe w Warszawie

Podatki - nikt tego nie lubi, ale płacić trzeba.
no avatar
User

Mazurmar

Posty

1

Rejestracja

11 lip 2018, o 11:57

Biuro rachunkowe w Warszawie

Postautor: Mazurmar » 11 lip 2018, o 12:15

Cześć!
Szukam biura rachunkowego w Warszawie, które oprócz księgowości mogłoby poprowadzić również dodatkowe usługi takie jak kadry i płace. Zależy mi, aby wszystko działo się w jednym miejscu bez potrzeby biegania w różne miejsca. Co więcej chciałbym aby biuro miało jakieś doświadczenie jeżeli chodzi o księgowanie faktur zagranicznych i znali się choć odrobinę na podatkach. Byłbym bardzo wdzięczny gdyby ktoś mógł podesłać mi informacje na temat takiego biura.

Pozdrawia,
Marek Mazur
badanie sprawozdań finansowych wykonywane w oparciu o międzynarodowe standardy rewizji finansowych.
no avatar
User

pablo938

Posty

3

Rejestracja

13 lip 2018, o 12:20

Re: Biuro rachunkowe w Warszawie

Postautor: pablo938 » 13 lip 2018, o 12:59

Dzięki wielkie za sprawdzone informacje w tym temacie ;) Jestem pewien, że mi się one przydadzą :)
Pracuj kiedy masz na to ochotę i angażuj się w to na 100%.
no avatar
User

wolek

Posty

3

Rejestracja

16 lip 2018, o 07:51

Re: Biuro rachunkowe w Warszawie

Postautor: wolek » 16 lip 2018, o 08:47

Wyszukaj biura rachunkowe w Warszawie w google, poczytaj na forach, zapytaj się znajomych. Ja kilka razy zauważyłem, że polecają biuro BPG, może tam sprawdzisz? Jest tyle możliwości ale ludzi są chyba za leniwi, żeby poszukać odpowiedzi samemu...
no avatar
User

machor

Posty

5

Rejestracja

27 sie 2018, o 16:40

Re: Biuro rachunkowe w Warszawie

Postautor: machor » 28 sie 2018, o 16:18

Nie mam zdania w tym temacie. Nie jest to moja dziedzina wiedzy i nie będę za bardzo w stanie pomóc.
Krowa, która dużo ryczy, mało mleka daje
no avatar
User

BiuroIdea.pl

Posty

15

Rejestracja

23 paź 2018, o 07:13

Re: Biuro rachunkowe w Warszawie

Postautor: BiuroIdea.pl » 23 paź 2018, o 07:25

Akurat jeżeli szukacie dobrego i godnego zaufania biura rachunkowego na którym można polegać, to zapraszamy także do naszego biura Idea, służymy radą i pomocą w wielu zakresach :)
no avatar
User

Izabela Gaweł

Posty

4

Rejestracja

5 gru 2018, o 16:03

Re: Biuro rachunkowe w Warszawie

Postautor: Izabela Gaweł » 5 gru 2018, o 16:22

Na pewno znajomi będą w stanie w tym temacie doradzić. Nie mam co do tego wątpliwości.
Sztuka tendencyjna, sztuka pouczająca, sztuka rozrywka (…) sztuka, mająca jakiś cel moralny lub społeczny przestaje być sztuką, a staje się biblią pauperum.
no avatar
User

goldensilver

Posty

39

Rejestracja

29 paź 2016, o 18:03

Re: Biuro rachunkowe w Warszawie

Postautor: goldensilver » 29 sty 2019, o 21:13

Najrozsądniej wybrać internetowe biuro rachunkowe, np. https://business-tax.pl/ - masz stały kontakt i dostęp do deklaracji w razie potrzeby, bez ograniczeń no i większość dokumentów przesyłacie sobie online, oszczędzasz czas.
no avatar
User

bask

Posty

153

Rejestracja

28 lis 2014, o 15:09

Re: Biuro rachunkowe w Warszawie

Postautor: bask » 4 sie 2020, o 11:33

Ja wybrałam biuro rachunkowe Gama z Warszawy i w końcu mam porządek w sprawach kadrowo-płacowych! Wcześniej nie radziłam sobie z księgowością sama, dlatego zdecydowałam się na pomoc. Teraz prowadzenie własnego biznesu stało się łatwiejsze
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Następna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.106s | 13 Queries | GZIP : Off ]