Youniverse World

Czyli biznes w sieci internetowej.
no avatar
User

Waclaw

Posty

7

Rejestracja

12 sty 2010, o 22:53

Youniverse World

Postautor: Waclaw » 23 sty 2010, o 21:41

Co by się stało gdyby połączyć strony takie jak allegro, nasza klase, facebook, e-bay, dodać kilka nowych rozwiązań i umieścić to w trójwymiarowym świecie? Powstałby Youniverse World, ktory dopiero zaczyna kreowac wirtualny świat i rynek!Z czasem będą tam otwierane realne firmy z całego świata! A najlepsze jest to, ze mimo darmowej rejestracji i użytkowania konta można na tym zarabiać na podobnych zasadach na jakich dziala MLM! Z ta tylko różnica, ze liczba produktów i usług oferowanych prze Youniverse World jest nieograniczona! Zapraszam do obejrzenia krótkiej prezentacji:


no avatar
User

Dawid Kowalski

Posty

40

Rejestracja

3 lip 2009, o 13:44

Re: Youniverse World

Postautor: Dawid Kowalski » 24 sty 2010, o 09:44

Z tego co piszesz to coś podobnego do projektu Entropia (Entropia Universe) myślę, że sukces tego typu gier jest uzależniony od regionalnych wersji językowych których jak narazie nie ma.
no avatar
User

Waclaw

Posty

7

Rejestracja

12 sty 2010, o 22:53

Re: Youniverse World

Postautor: Waclaw » 24 sty 2010, o 19:39

Szczerze powiedziawszy nie nazwałbym tego grą... a jeśli sądzisz, że sukces faktycznie uzależniony jest od ilości wersji językowych to mogę Cię zapewnić, że pracują nad wieloma wersjami językowymi, polska jest już w większości gotowa! To dopiero początek Youniverse World i jeśli mam się w nim udzielać opłaca mi się być jak najwyżej by inne osoby pojawiały się z mojego polecenia bądź polecenia osób które są gdzieś głębiej pode mną;) I w ten sposob jak stanie sie to popularne ja już będę na gorze:) Z moich doswiadczen z MLM wiem ze jest to sprawdzone i dziala (to moje główne źródło dochodu)
no avatar
User

e19-72

Posty

1

Rejestracja

25 sty 2010, o 18:33

Re: Youniverse World

Postautor: e19-72 » 25 sty 2010, o 18:56

Witam!
W 100% zgadzam się z Wacławem.Jesteśmy obecnie w momencie narodzin portalu o zasięgu światowym
(docelowo ma być przetłumaczony na 133 języki).Uważam że portal ten swoimi możliwościami będzie w stanie pokonać największe marki internetowych portali społecznościowych,dlatego też chcę mieć swój udział w powstawaniu tej firmy,i gdy za jakiś czas wszyscy na świecie usłyszą z reklam (także telewizyjnych) czym naprawdę jest Youniverse World ,my będziemy już wysoko w strukturze ,czerpiąc z niej nieprzeciętne korzyści.
Więc nie mam zamiaru czekać z założonymi rękami.
Jeżeli chcesz się zapisać możesz skorzystać także z mojego numeru ID:193301
Zapraszam do współpracy!
no avatar
User

Waclaw

Posty

7

Rejestracja

12 sty 2010, o 22:53

Re: Youniverse World

Postautor: Waclaw » 25 sty 2010, o 21:20

Tak to wlasnie wyglada w szczegolach;) Niemniej jednak prosilbym z racji tego, iz jest to moj watek o nierobienie mi konkurencji;p
no avatar
User

immula

Posty

12

Rejestracja

12 sty 2010, o 12:51

Re: Youniverse World

Postautor: immula » 26 sty 2010, o 15:22

Ciekawe rozwiązanie.Wydaje mi się, że na poczaku ludzie będa sceptycznie podchodzić do tego typu 3D rzeczywistosci, ale prędko z czasem dostrzegą płynące z youniversu korzyści. Ja już dostrzegam.
facebook przy tym portalu się kolokwialnie mówiąc - schowa.
no avatar
User

Waclaw

Posty

7

Rejestracja

12 sty 2010, o 22:53

Re: Youniverse World

Postautor: Waclaw » 27 sty 2010, o 11:23

Polskie społeczeństwo, a zwłaszcza ludzie starsi sceptycznie podchodza do wszystkich nowinek tego typu, a nagle po 2-3 latach okazuje się, że pokaźna grupa ludzi, która powiększa sie w znacznym tempie, zarabia konkretne pieniadze;) Jak nie ma sie wlasnych dobrych pomyslow, trzeba skutecznie korzystac z cudzych;)
no avatar
User

DodoDo

Posty

6

Rejestracja

9 paź 2020, o 15:14

Re: Youniverse World

Postautor: DodoDo » 9 paź 2020, o 15:18

doradzić coś ciekawego
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Następna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.153s | 13 Queries | GZIP : Off ]
cron