JAki biznes wybrać w małej miejscowości

Tutaj dyskutujemy na temat pomysłów na biznes, na własną firmę która przyniesie nam zyski.
no avatar
User

yupixer

Posty

119

Rejestracja

24 maja 2018, o 20:12

Re: JAki biznes wybrać w małej miejscowości

Postautor: yupixer » 26 wrz 2018, o 18:12

Może warto postawić na coś internetowego? DZisaij dużeo rzeczy możesz zlecić i krozystać zpomocy podwykonawców - http://www.komputerswiat.pl/artykuly/pa ... nawce.aspx Jeżeli dobrze zroganizujesz system, to możesz proawdzić sporąa działalność bez opuszczania swojej miejscowości ;)
no avatar
User

ewaxx

Posty

14

Rejestracja

20 cze 2018, o 16:07

Re: JAki biznes wybrać w małej miejscowości

Postautor: ewaxx » 30 wrz 2018, o 13:57

Według mnie własna restauracja jest czymś dobrym jeśli chodzi o otwieranie własnego biznesu.



_____________________________________
aplikacja do zamawiania jedzenia - http://www.mojegastro.pl/aplikacja-do-z ... -jedzenia/
no avatar
User

cyryl18

Posty

583

Rejestracja

14 mar 2018, o 17:20

Re: JAki biznes wybrać w małej miejscowości

Postautor: cyryl18 » 24 paź 2018, o 11:36

Jako, iż zakończyłem studia w tym kierunku, to uznałem za doskonały pomysł otworzenie własnego gabinetu. W miejscowości z której pochodzę, od dawna brakowało tego typu miejsca, a ludzie zawsze będą cierpieć na wszelkiego rodzaju dolegliwości kardiologiczne – taka smutna prawda. Gabinet otworzyłem w miejscu, gdzie wczesniej znajomy prowadził swój biznes. Pozostał tylko albo „aż” zakup wyposażenia... Zdecydowałem się na urządzenia i oprogramowanie m.in. od dystrybutora Diabetica http://www.funduskamera.pl/ . Sprzęt medyczny do badań jak np. funduskamerę i znalazłem właśnie u nich.
no avatar
User

Konek

Posty

400

Rejestracja

19 wrz 2018, o 21:18

Re: JAki biznes wybrać w małej miejscowości

Postautor: Konek » 26 paź 2018, o 06:25

A czy myślałeś nad opcją franczyzy? Jeżeli nie to polecam zwrócić również na ten aspekt uwagę ponieważ moim zdaniem jako pierwszy biznes jest to naprawdę świetna opcja która pozwoli na duże zarobki jednocześnie z odpowiednim wsparciem z góry w zakresie planowania, marketingu, dostaw produktów w świetnej cenie itd. A ze swojej strony zdecydowanie polecam zwrócić uwagę na Lucart http://lucart.pl/zostan-franczyzobiorca/ który umożliwia otworzenie własnego punktu stacjonarnego związanego z motoryzacją. Jeżeli brakuje takich miejsc w twojej okolicy to polecam zwrócić uwagę bo na pewno nie pożałujesz ostatecznego wyboru :)
no avatar
User

Frwafr

Posty

75

Rejestracja

23 lut 2018, o 21:03

Re: JAki biznes wybrać w małej miejscowości

Postautor: Frwafr » 29 paź 2018, o 09:45

A przykładowo sklep z częściami samochodowymi? U nas się sprawdził, zdecydowałem sie na ten krok 2 lata temu i założyłem sklep na zasadzie francyzy z firmą Lucart biznes idzie świetnie nic bym nie zmienił.
no avatar
User

parsol

Posty

6

Rejestracja

29 paź 2018, o 13:25

Re: JAki biznes wybrać w małej miejscowości

Postautor: parsol » 29 paź 2018, o 14:05

Piekarnia, sklep papierniczy, usługi ksero, fryzjer - wszystkie takie, które nie mają konkurencji w tym mieście. Albo konkurencja jest, ale np. na obrzeżach miasta, a naszą firmę można otworzyć w centrum.
no avatar
User

NajtanszeWagi_pl

Posty

112

Rejestracja

2 sie 2017, o 09:26

Re: JAki biznes wybrać w małej miejscowości

Postautor: NajtanszeWagi_pl » 7 lis 2018, o 23:46

Sklep spożywczy- to miejsce w małej miejscowości gdzie ludzie przyjdą niemal zawsze, zastanów się właśnie nad takim biznesem, chętnie pomożemy dobrać wagę do takiego sklepu, to nasza specjalizacja.
no avatar
User

Tarro1234

Posty

73

Rejestracja

18 lis 2017, o 14:57

Re: JAki biznes wybrać w małej miejscowości

Postautor: Tarro1234 » 27 lis 2018, o 06:25

Myślę, że w małej miejscowości dobrze sprawdziłaby się stacja benzynowa. Moim zdaniem stacja paliw to bardzo opłacaly biznes, trzeba tylko dbać o jakość usług, regularnie korzystać z serwisowania dystrybutorów. Zajmuje się tego typu usługami np. Mar-Serwis
mar-serwis.com.
no avatar
User

cyryl18

Posty

583

Rejestracja

14 mar 2018, o 17:20

Re: JAki biznes wybrać w małej miejscowości

Postautor: cyryl18 » 16 kwie 2019, o 08:26

W naszej okolicy od dawna brakowało drukarni z prawdziwego zdarzenia. W celu wykonania solidniejszych druków, należało udać się do sąsiedniego miasta. A przecież nie w tym rzecz! Dlatego zadecydowałem o otworzeniu biznesu drukarskiego a jak pokazał czas – było warto. Kluczem do sukcesu i druku w najwyższej jakości było zaopatrzenie we właściwy sprzęt. Maszyny drukarskie, cyfrowe, przemysłowe, do tego maszyny rolowe, zapewnili nam Fujifilm https://fujifilmsericol.com.pl/ . Od tamtego czasu klientów nam nie brakuje. :)
no avatar
User

EmilCh

Posty

210

Rejestracja

4 sie 2018, o 15:29

Re: JAki biznes wybrać w małej miejscowości

Postautor: EmilCh » 21 lut 2022, o 06:47

W mojej opinii poszukiwania dobrego wyposażenia gastronomicznego na pewno warto zacząć od sprawdzonych hurtowni gastronomicznych jak Invest Horeca, w przypadku których będziecie mogli liczyć na dobre ceny, rozbudowaną ofertę i pełne wsparcie obsługi przy zakupie dobrych mebli metalowych, ale też akcesoriów czy też sprzętów kuchennych wysokiej klasy.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
PoprzedniaNastępna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.084s | 13 Queries | GZIP : Off ]