ODDŁUŻANIE DLA FIRM

Dział dla zdecydowanych na założenie własnej działalności gospodarczej. Dowiesz się tutaj o wszelkich formalnościach związanych z zarejestrowaniem firmy.
no avatar
User

OPUS

Posty

1

Rejestracja

14 paź 2010, o 00:48

ODDŁUŻANIE DLA FIRM

Postautor: OPUS » 14 paź 2010, o 00:51

PROGRAM BEZPIECZNA FIRMA

Program Bezpieczna Firma to kompleksowe rozwiązanie, które pozwoli uporać się z obecnymi zadłużeniami
oraz umożliwi natychmiastowe rozpoczęcie funkcjonowania nowej firmy.

Program składa się z dwóch etapów:

ETAP I - NOWA FIRMA

W oparciu o art. 860 Kodeksu Cywilnego oraz art. 176 Kodeksu Spółek Handlowych przekształcamy
dotychczas prowadzoną działalność gospodarczą w nową firmę.
Umożliwia to odcięcie się od starych zobowiązań oraz przynosi następujące korzyści:

- brak odpowiedzialności nowej firmy za stare zobowiązania,
- żadnych komorników pełne bezpieczeństwo majątku prywatnego oraz spokój rodziny,
- brak podległości pod US, ZUS,
- pełna kreatywna księgowość,
- możliwość obniżenia podatku dochodowego do 4,5 %,
- pełne doradztwo i fachowa pomoc z zakresu prowadzenia działalności
- możliwość wynajęcia lokalu na adres spółki.
- ubezpieczenie zdrowotne, emerytalne, rentowe, wypadkowe,
- obniżenie kosztów związanych z prowadzeniem firmy nawet do 350 zł w skali miesiąca.

Koszt przekształcenia firmy wynosi: 700 zł + VAT, formalności załatwiane są w ciągu paru dni.

Etap II - OCHRONA DŁUŻNIKA - http://www.ochronadluznika.com

W oparciu o współpracę z Kancelarią Prawną przeprowadzamy proces restrukturyzacji zadłużeń.
Kancelaria analizuje sytuację Klienta pod względem zagrożeń i możliwości.
Ponadto zapewnia opiekę prawną oraz udziela pisemnej opinii prawnej.
Następnie reprezentuje Klienta na podstawie udzielonego pełnomocnictwa w celu wynegocjowania
dogodnych warunków spłat zadłużeń.
Profesjonalna obsługa doświadczonych fachowców daje poczucie spokoju i nie pozwala na popełnienie błędu.

Korzyści:
- restrukturyzacja zadłużeń oraz negocjowanie najkorzystniejszych warunków spłat zobowiązań,
- reprezentowanie Dłużnika w postępowaniach sądowych i komorniczych,
- reprezentowanie Dłużnika przed organami administracji publicznej i terenowej,
- ochrona dobrego imienia,
- doradztwo prawne,
- postępowanie upadłościowe i naprawcze,
- ochrona majątku (ruchomości i nieruchomości)
- pomoc w uzyskaniu kredytu.

Koszt pomocy prawnej ustalany jest indywidualnie oraz uzależniony jest od wielkości i rodzaju zadłużenia.

Zapraszam do kontaktu
Pozdrawiam
Łukasz Hawryluk
tel.: 607.557.996
http://www.lukasz.hawryluk.wizytowka.pl
no avatar
User

danny4231

Posty

663

Rejestracja

3 lis 2017, o 11:49

Re: ODDŁUŻANIE DLA FIRM

Postautor: danny4231 » 26 lis 2018, o 12:21

potrzebuję firmy z okolic Szczecina, która pomogłaby mi ogłosić upadłość firmy! :(
no avatar
User

cyryl18

Posty

583

Rejestracja

14 mar 2018, o 17:20

Re: ODDŁUŻANIE DLA FIRM

Postautor: cyryl18 » 26 lis 2018, o 14:18

Zgłoś się do Eureka Restrukturyzacje eurekarestrukturyzacje.pl/ , działających pod adresem ul. Boh.Warszawy 21 w Szczecinie. Gdyby nie zaoferowane przez nich wsparcie to przejście przez problem upadłości byłby niezwykle trudny , czasochłonny. Nie wspominając o nerwach. Takie rozwiązanie jest najlepsze w przypadku firmy, dla której nie ma już nadziei.
no avatar
User

adik356

Posty

358

Rejestracja

8 cze 2016, o 08:28

Re: ODDŁUŻANIE DLA FIRM

Postautor: adik356 » 7 maja 2019, o 18:05

Podobno wielkie osiągnięcia w ochronie majątku i w upadłościach ma krakowska kancelaria Lexa. Słyszałam już od kilku osób jak im pomogli zachować to, co dla nich cenne - ruchomości i nieruchomości i to niemal przed sama licytacją komornicza.
no avatar
User

goldensilver

Posty

39

Rejestracja

29 paź 2016, o 18:03

Re: ODDŁUŻANIE DLA FIRM

Postautor: goldensilver » 9 maja 2019, o 18:34

To prawda, Lexa ma spore doświadczenie a teraz każdy może skorzystać z ich pomocy w trakcie darmowych konsultacji. Na https://web.facebook.com/kancelariaprawnalexa/ są godziny i dni, w jakich można porozmawiać w swojej sprawie i uzyskać podpowiedzi. Radze wykorzystać, to działa .
no avatar
User

Kleo

Posty

405

Rejestracja

25 mar 2016, o 17:44

Re: ODDŁUŻANIE DLA FIRM

Postautor: Kleo » 19 cze 2020, o 16:39

Może i takie oddłużanie już nic nie pomóc, dlatego lepiej będzie skierować się do kancelarii Sobczak Maciejewska. Ja sama skierowałam się do nich jak miałam problemy, pomogli mi bardzo szybko, nawet sama nie wpadła bym na takie rozwiązanie jakie mi zaproponowali.
no avatar
User

Kasia1909

Posty

4

Rejestracja

9 lip 2020, o 10:12

Re: ODDŁUŻANIE DLA FIRM

Postautor: Kasia1909 » 9 lip 2020, o 10:16

ciekawy temat
no avatar
User

adik356

Posty

358

Rejestracja

8 cze 2016, o 08:28

Re: ODDŁUŻANIE DLA FIRM

Postautor: adik356 » 23 lip 2020, o 20:07

Kancelaria Lexa powinna sobie poradzić z walką z Twoim zadłużeniem, jednocześnie chroniąc majątek byś go nie stracił. Namiary na Facebooku albo www kancelarii
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Następna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.091s | 13 Queries | GZIP : Off ]