Dom czy mieszkanie?

Dział dla dyskusji nie pasujących do innych działów.
no avatar
User

tomekpanq

Posty

102

Rejestracja

31 sie 2015, o 12:16

Re: Dom czy mieszkanie?

Postautor: tomekpanq » 6 sie 2018, o 09:08

Mieszkanie jest wygodniejsze i tańsze. Mniej czasu potrzeba np. na sprzątanie, są mniejsze opłaty. Ja teraz kupiłem w Warszawie na osiedlu Dźwigowa Park i powiem szczerze jestem bardzo zadowolony. Czekam na odbiór kluczy!
no avatar
User

Gonesua

Posty

6

Rejestracja

24 maja 2018, o 11:22

Re: Dom czy mieszkanie?

Postautor: Gonesua » 7 sie 2018, o 10:59

Ja myślę o kupnie domu w stanie deweloperskim. Póki co jeszcze funduszy brak, ale może z czasem :)
no avatar
User

mikolajseo

Posty

136

Rejestracja

8 lip 2017, o 00:02

Re: Dom czy mieszkanie?

Postautor: mikolajseo » 8 sie 2018, o 12:46

Zdecydowanie dom jednorodzinny.


suplementy diety
no avatar
User

Adamus

Posty

157

Rejestracja

5 sie 2018, o 09:56

Re: Dom czy mieszkanie?

Postautor: Adamus » 11 sie 2018, o 09:44

Trudne pytanie, ponieważ każde rozwiązanie ma swoje zalety i wady :) Najlepiej będzie jak zrobicie sobie listę i sprawdzicie co w Waszym przypadku jest lepsza opcją oraz jak to wygląda cenowo. Ze swojego doświadczenia poszukiwań polecam odwiedzić portal Krajowy Rynek Nieruchomości https://www.krn.pl/ na którym możecie znaleźć wiele ofert od deweloperów, jak i z rynku wtórnego w dużych miastach i ich okolicach. Do tego pojawia się tutaj sporo artykułów odnośnie nowych inwestycji, więc w wolnej chwili koniecznie sprawdź, bo może tak samo jak nam również Tobie się przydać!
no avatar
User

kabix179

Posty

136

Rejestracja

24 cze 2018, o 11:17

Re: Dom czy mieszkanie?

Postautor: kabix179 » 20 sie 2018, o 20:47

Gdy dbasz o porządek w własnym sklepie to odnalazłem dla Ciebie sugestię. Firma ClarSystem.pl to konsorcjum zajmujące się sprzątaniem hal. W chwili kiedy pragniesz takiej pomocy, obligatoryjnie skontaktuj się z nimi. Ich doświadczenie i profesjonalizm udowodni Tobie, że jest to doskonały wybór. Zachęcam do skorzystania z ich usług.
no avatar
User

feedek44

Posty

4

Rejestracja

21 sie 2018, o 06:16

Re: Dom czy mieszkanie?

Postautor: feedek44 » 21 sie 2018, o 06:19

Zawsze w swoim życiu wolałem dom niż mieszkanie.
no avatar
User

ivanex22

Posty

6

Rejestracja

17 kwie 2018, o 17:19

Re: Dom czy mieszkanie?

Postautor: ivanex22 » 22 sie 2018, o 14:15

Kiedy wyszukujesz dobrego mieszkania to kup lokal w pasieki-komorniki.pl. Gmina Komorniki to ustroń pod Poznaniem w Wielkopolsce, która jest dedykowana dla szukajacych spokoju rodzin. Doskonała architektura i łagodna okolica to największy walor tego terytorium. Komunikacyjny dostęp jest tu dogodny dla nowego mieszkańca.
no avatar
User

Ann45

Posty

6

Rejestracja

23 lip 2018, o 14:15

Re: Dom czy mieszkanie?

Postautor: Ann45 » 22 sie 2018, o 21:32

Jak jesteś przekonany o kupnie mieszkania oraz myślisz nad dobrym deweloperem, który zagwarantuje Ci efektywnie wykonane zamówienie to doskonałym rozwiązaniem będzie wybór firmy koninko. Kompetentne podejście do konsumenta i perfekcyjna jakość pracy uczyni, iż będziesz zapewne rad. Ja ich ofertę wybrałam i się nie zawiodłam.
no avatar
User

dona3

Posty

568

Rejestracja

30 sty 2018, o 10:55

Re: Dom czy mieszkanie?

Postautor: dona3 » 27 sie 2018, o 07:54

Z kolei, jeśli zdecydowałbyś się na zakup a nie budowę to nie zapominaj o tym, że najlepszym pomysłem jest skorzystanie z usług biura nieruchomości. Pomoc zaoferowana przez http://home-trader.pl/ okazała się bardzo potrzebna. z Ich pomocą zakupiłem mieszkanie marzeń, po atrakcyjnej cenie a przede wszystkim szybko.
no avatar
User

LudwikB

Posty

371

Rejestracja

3 mar 2016, o 17:33

Re: Dom czy mieszkanie?

Postautor: LudwikB » 19 lis 2018, o 16:18

Wszystko ma swoje plusy i minusy. My mamy dom, ale siostra teraz kupiła mieszkanie bo nie chce martwić się remontami i samodzielnym odśnieżaniem. Zdecydowała się na osiedle Pszczelin w Brwinowie bo lubi zieleń a to osiedle ma własny park ze starodrzewem i staw, więc klimaty sa super. Tu więcej na ten temat macie http://ekobud.com/ jak tez was interesuje mieszkanie pod Warszawą.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
PoprzedniaNastępna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.111s | 15 Queries | GZIP : Off ]