Jaka podstawówkę w stolicy polecacie?

Dział dla dyskusji nie pasujących do innych działów.
no avatar
User

Mmammska

Posty

5

Rejestracja

7 lis 2018, o 13:27

Jaka podstawówkę w stolicy polecacie?

Postautor: Mmammska » 7 lis 2018, o 13:30

Jaka podstawówkę w stolicy polecacie? gdzie warto zapisac dziecko?
no avatar
User

Pharmacy

Posty

161

Rejestracja

2 mar 2016, o 12:34

Re: Jaka podstawówkę w stolicy polecacie?

Postautor: Pharmacy » 22 lis 2018, o 20:29

A jaka dzielnica? Jeśli interesuje Cię Mokotów to jest tam Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 49 przy ul. Bacha. Syn jest teraz w 4 klasie i super się uczy. Jestem bardzo zadowolony z tej szkoły. Co prywatna to jednak prywatna. Dzieciaki maja lepsze warunki do nauki. Klasy nie są przeludnione, nauczyciele sie staraja itd. Plusy można by było naprawdę długo wymieniać.
no avatar
User

Bingo42

Posty

195

Rejestracja

11 maja 2016, o 12:08

Re: Jaka podstawówkę w stolicy polecacie?

Postautor: Bingo42 » 29 lis 2018, o 13:53

Moje dzieci chodzą do Niepublicznej Szkoły Podstawowej im. Wiktorii Wiedeńskiej na Wilanowie. Szkołę prowadzi Fundacja Varsovia. Mają małoliczne klasy, więc dzieci szybciej się uczą, jest duzo ciekawych zajęć pozaszkolnych, wyjazdów, konkursów, olimpiad. Szkoła stawia na wszechstronny rozwój dzieci.
no avatar
User

adik356

Posty

358

Rejestracja

8 cze 2016, o 08:28

Re: Jaka podstawówkę w stolicy polecacie?

Postautor: adik356 » 4 lip 2019, o 18:49

Jak już mowa o szkole, polecam rzucić okiem tu https://www.portaloswiatowy.pl/ . W szkolnictwie cały czas się coś zmienia, a dzięki tej stronie na bieżąco będziemy z wszystkimi nowinkami. Oprócz tego jest tam mnóstwo artykułów, porad, aktualności i informacji o zmianach w przepisach prawnych. Na stronie z resztą można sobie doczytać więcej szczegółów.
no avatar
User

julka00

Posty

108

Rejestracja

21 maja 2018, o 17:48

Re: Jaka podstawówkę w stolicy polecacie?

Postautor: julka00 » 15 gru 2019, o 13:40

Mieszkałam w stolicy, ale teraz przeprowadziłam się do Gdańska. Polecam https://www.oswiatalingwista.eu/ , dwójka moich dzieci chodzi tam tylko do podstawówki, dzieciaki chętnie chodzą na zajęcia, a wracają z uśmiechem, w szkole panuje przyjazna atmosfera, a zajęcia są bardzo ciekawie prowadzone.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Następna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.120s | 15 Queries | GZIP : Off ]
cron