Sprawdzony serwis Fiata w Rzeszowie - jaki?

Wszystkie inne oferty, ogłoszenia. Bez spamu!
no avatar
User

Konek

Posty

400

Rejestracja

19 wrz 2018, o 21:18

Sprawdzony serwis Fiata w Rzeszowie - jaki?

Postautor: Konek » 20 lis 2018, o 11:12

Cześć,
Potrzebuję Waszej pomocy w zakresie wyboru dobrej jakości serwisu dla mojego Fiata Tipo, dopiero niedawno przeprowadziliśmy się z żoną do Rzeszowa dlatego już wcześniej wolałbym wiedzieć na kogo rzeczywiście warto postawić w razie przeglądów, czy jakiś mniejszych bądź większych napraw (może być również aso).
no avatar
User

Adamus

Posty

157

Rejestracja

5 sie 2018, o 09:56

Re: Sprawdzony serwis Fiata w Rzeszowie - jaki?

Postautor: Adamus » 23 lis 2018, o 09:19

Nie wiem, czy już się czegoś na ten temat dowiadywałeś natomiast ja ze swojej strony jak najbardziej mogę polecić Ci abyś również sprawdził ofertę serwisu aso Auto-Res które znajduje się w Rzeszowie i zajmują się autami z grupy Fiata, także na pewno również z Twoim Tipo sobie fajnie poradzą, ponieważ przede wszystkim wyróżnia ich jakość, terminowość i rzetelność co do klienta więc nie naciągają a wręcz przeciwnie starają się utrzymać współpracę jak najdłużej :)
no avatar
User

EmilCh

Posty

210

Rejestracja

4 sie 2018, o 15:29

Re: Sprawdzony serwis Fiata w Rzeszowie - jaki?

Postautor: EmilCh » 27 lis 2018, o 09:05

Ja tutaj również byłbym jednak za wyborem Auto Res który moim zdaniem jest jak do tej pory jedną z lepszych opcji jeżeli chodzi o profesjonalizm i naprawdę porządne wykonywanie napraw oraz serwisów. Ja do nich zawsze odstawiam Fiata Punto mojej żony i za każdym razem wszystko jest wykonywane dobrze, a ceny jak na aso też nie najgorsze. Cenię sobie również terminowość ponieważ nie lubię przedłużania o kolejne dni terminów kiedy potrzebne są nam dwa auta bo żona również musi sporo dojeżdżać do pracy, na szczęście u nich nie ma z tym najmniejszych problemów.
no avatar
User

RafałSek

Posty

142

Rejestracja

18 lip 2018, o 21:03

Re: Sprawdzony serwis Fiata w Rzeszowie - jaki?

Postautor: RafałSek » 28 lis 2018, o 12:52

O to może i ja na nich postawię bo mieszkam trochę za Rzeszowem natomiast mój serwis coraz częściej mnie zawodzi i do tego rosną ceny. Dlatego również jestem na etapie poszukiwania nowego, a po tych wpisach Auto-Res wygląda dość obiecująco.
no avatar
User

MaciejK

Posty

137

Rejestracja

18 lip 2018, o 13:56

Re: Sprawdzony serwis Fiata w Rzeszowie - jaki?

Postautor: MaciejK » 6 gru 2018, o 09:21

Tutaj trudno się z wypowiedziami poprzedników nie zgodzić. Jeżeli mówimy o jakości realizacji usług, dobrej cenie i do tego podejściu obsługi do klienta to w ich przypadku naprawdę nie ma się do czego przyczepić i mam nadzieję, że tak dobry poziom uda im się utrzymać przez kolejne lata bo też po okresie gwarancji wolę stawiać na takich fachowców.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Następna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.082s | 14 Queries | GZIP : Off ]