Jaki fotelik dla dziecka ?

Dział dla dyskusji nie pasujących do innych działów.
no avatar
User

endrju1

Posty

288

Rejestracja

23 maja 2016, o 13:43

Jaki fotelik dla dziecka ?

Postautor: endrju1 » 4 maja 2018, o 12:39

Witajcie! Poradźcie mi jaki fotelik samochodowy dla dziecka kupic ? Nie bardzo wiem jaką firmę wybrać, jest tak dużo firm i modeli że nie umiem się zdecydować. Wiele różnych fotelików polecają , ale ja nie umiem się zdecydować , może mi coś poradzicie ?
no avatar
User

Pawełdyg

Posty

482

Rejestracja

22 gru 2017, o 12:27

Re: Jaki fotelik dla dziecka ?

Postautor: Pawełdyg » 27 sie 2018, o 06:36

Ja teraz dla starszego kupiłem Smart Kid Belt, to takie urządzenie, które umozliwia dostosowanie pasów do wielkości dziecka. Mają atesty, bardzo dużo testów i świetne wyniki w nich. A kosztuje raptem 99zł !
no avatar
User

janabaranek

Posty

95

Rejestracja

27 wrz 2016, o 06:46

Lokalizacja

Wrocław

Re: Jaki fotelik dla dziecka ?

Postautor: janabaranek » 27 sie 2018, o 14:46

Fotelik dla dziecka powinien być wybrany w stacjonarnym sklepie, przynajmniej według mnie. Wtedy zobaczysz czy fizycznie jest on porządnie zrobiony i czy dziecku jest w nim wygodnie, a to w sumie najważniejsze.
vanitas vanitatum et omnia vanitas
no avatar
User

Hanik

Posty

102

Rejestracja

30 sie 2018, o 18:49

Re: Jaki fotelik dla dziecka ?

Postautor: Hanik » 30 sie 2018, o 19:04

Wszystko zależy w jakim wieku i jaką wagę ma Twoje dziecko. Jeżeli to niemowlak to wówczas wybieraj foteliki montowane tyłem do kierunku jazdy. Jeżeli to starszak to spokojnie może sięgnąć po polecone urządzenie jakim jest Smart Kid Belt. Sprawdzi się ono nie tylko w Twoim aucie ale również w taksówkach i autokarach. Ze względu na swą wagę i niewielki wiar nie ma problemu by je schować w torebce i mieć zawsze przy sobie.
no avatar
User

cyryl18

Posty

583

Rejestracja

14 mar 2018, o 17:20

Re: Jaki fotelik dla dziecka ?

Postautor: cyryl18 » 12 lis 2018, o 12:14

Według mnie najlepiej postawić na fotelik 0-36 KG. Skąd taki pomysł? Otóż posłuży nam, jak i naszemu dziecku przez dłuższy czas. Ten, który zakupiliśmy od https://sklep.dzieciecemarzenia.pl/ rewelacyjnie spisał się w swojej roli i do dziś wiernie nam służy. Mowa tutaj o modelu Baby Safe Golden.
no avatar
User

dominiczka

Posty

148

Rejestracja

26 sie 2018, o 14:49

Re: Jaki fotelik dla dziecka ?

Postautor: dominiczka » 19 lis 2018, o 20:50

Pawełdyg pisze:Ja teraz dla starszego kupiłem Smart Kid Belt, to takie urządzenie, które umozliwia dostosowanie pasów do wielkości dziecka. Mają atesty, bardzo dużo testów i świetne wyniki w nich. A kosztuje raptem 99zł !

nasza corka tez jezdzi w tych pasach :) Swietna sprawa, no i fajnie, ze coraz wieksza jest dostepnosc :)
no avatar
User

adik356

Posty

359

Rejestracja

8 cze 2016, o 08:28

Re: Jaki fotelik dla dziecka ?

Postautor: adik356 » 24 lis 2018, o 22:50

Przyznam, że nas Smart Kid Belt nieraz wyratował. Czasami odbieramy kolege syna i parę razy się zdarzyło, że rodzice nie zostawili nam fotelika. Mam je zawsze w bagażniku wiec nie było problemu a tak musielibyśmy czekać aż nam przywiozą
no avatar
User

konat77

Posty

12

Rejestracja

10 wrz 2018, o 13:57

Re: Jaki fotelik dla dziecka ?

Postautor: konat77 » 28 lis 2018, o 14:54

adik356 pisze:Przyznam, że nas Smart Kid Belt nieraz wyratował. Czasami odbieramy kolege syna i parę razy się zdarzyło, że rodzice nie zostawili nam fotelika. Mam je zawsze w bagażniku wiec nie było problemu a tak musielibyśmy czekać aż nam przywiozą

Też uważam ze Smart Kid Belt to dobre rozwiązanie, które się przydaje. I w awaryjnych sytuacjach i w normalnym użytkowaniu. A nawet w podróży - można schować w bagażu podręcznym nawet.
no avatar
User

ninja_84

Posty

312

Rejestracja

28 lis 2017, o 07:54

Re: Jaki fotelik dla dziecka ?

Postautor: ninja_84 » 1 maja 2019, o 17:47

Jeśli chodzi o foteliki dziecięce to mam sparco, kupiłam na stronie oximo i jestem mega zadowolona. Bardzo dbam o komfort i bezpieczeństwo moich małych skrzatów.
Wszystko co powinienieś wiedzieć o pieniądzach znajdziesz tutaj: http://mojepieniadze.net.pl/
no avatar
User

teresaoros

Posty

70

Rejestracja

27 paź 2016, o 19:49

Re: Jaki fotelik dla dziecka ?

Postautor: teresaoros » 15 paź 2019, o 14:44

Wybierając fotelik usłyszałam od znajomej o pasie smart kid belt i postanowiłam go zakupić. Bo jednak znacznie tańszy do fotelika a równie bezpieczny patrząc na testy zderzeniowe. No i był to dobry pomysł, pas jest wygodny w użyciu, poręczny, to naprawdę fajny wynalazek.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Następna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.119s | 15 Queries | GZIP : Off ]