Wynajem busów

Wszystkie inne oferty, ogłoszenia. Bez spamu!
no avatar
User

FiqsMagd

Posty

13

Rejestracja

6 wrz 2017, o 09:22

Wynajem busów

Postautor: FiqsMagd » 9 paź 2017, o 07:46

Korzystacie z wypożyczalni busów? Przydała wam się kiedyś taka usługa? Ja zawsze myślałam, że ona jest kierowana do firm, ale kiedy ostatnio przyjechało do nas dwóch kuzynów z rodzinami to okazało się że lepiej nam wynająć busa niż samochód osobowy :lol: Rodzinna wycieczka była wyjątkowo udana.
no avatar
User

LudwikB

Posty

371

Rejestracja

3 mar 2016, o 17:33

Re: Wynajem busów

Postautor: LudwikB » 10 wrz 2018, o 16:25

Zdarzyło się raz czy dwa korzystać, firm jest sporo na rynku a wiec i ceny konkurencyjne.
no avatar
User

GimliK

Posty

372

Rejestracja

5 gru 2016, o 12:24

Re: Wynajem busów

Postautor: GimliK » 11 wrz 2018, o 12:33

My korzystaliśmy z Emka Trans z Żyrardowa i spisali się bardzo dobrze. http://www.emkatrans.com.pl/oferta/ Wynajmiecie tam bus albo autokar. Firma solidna, terminowa, autokar technicznie w bardzo dobrym stanie, uprzejmy kierowca, wszystko było jak należy.
no avatar
User

Tartavinilg

Posty

5

Rejestracja

8 wrz 2018, o 16:14

Re: Wynajem busów

Postautor: Tartavinilg » 11 wrz 2018, o 15:07

Podpytajcie w tej materii znajomych. Sądzę, że to będzie najlepsze możliwe rozwiązanie.
Jak usłyszę, że nie mam prawa być przybita, bo są tacy, którzy mają gorzej, wytłumaczę panu, że to tak, jakby zabronić szczęśliwemu się radować, bo są tacy, którzy mają lepiej.
no avatar
User

adik356

Posty

358

Rejestracja

8 cze 2016, o 08:28

Re: Wynajem busów

Postautor: adik356 » 8 lis 2018, o 18:50

Wiele firm transportowych korzysta z wynajmu długoterminowego albo leasingu. Zerknij na propozycje w tym zakresie, dotyczące aut dostawczych czy ciężarowych w https://www.hitachicapital.pl/ - maja spore uznanie w tej dziedzinie, ciekawe warunki i elastyczna ofertę dla każdego, kto chce korzystać ze współpracy
no avatar
User

Ania

Posty

163

Rejestracja

14 sie 2018, o 19:45

Re: Wynajem busów

Postautor: Ania » 9 lis 2018, o 08:52

Pewnie, ze korzystałam nie raz z takiego wynajmu. Na prawie każdą rodzinną imprezę wynajmujemy taki bus, bo tak jest po prostu najwygdoniej, nie trzeba jeździc samochodami, zastanawiać się kto będzie kierował itd.
no avatar
User

Hanik

Posty

102

Rejestracja

30 sie 2018, o 18:49

Re: Wynajem busów

Postautor: Hanik » 28 sty 2019, o 19:47

Ania pisze:Pewnie, ze korzystałam nie raz z takiego wynajmu. Na prawie każdą rodzinną imprezę wynajmujemy taki bus, bo tak jest po prostu najwygdoniej, nie trzeba jeździc samochodami, zastanawiać się kto będzie kierował itd.

W przypadku rodzinnych imprez zapewne podróżujecie również z dziećmi, a czy pomyśleliście o ich bezpieczeństwie w takich busach? Jest na rynku takie urządzenie Smart Kid Belt http://smartkidbelt.com/, które wpina się do pasów bezpieczeństwa i można je wówczas w łatwy sposób dopasować do wymiarów dziecka. Montaż jest dziecinnie prosty, a urządzenie jest bardzo lekkie i małych rozmiarów więc i w damskiej torebce na pewno się zmieści. Dziecko dzięki temu rozwiązaniu będzie podróżowało bezpiecznie i bardzo komfortowo.
no avatar
User

paullaobreczarek

Posty

109

Rejestracja

25 lis 2015, o 11:42

Re: Wynajem busów

Postautor: paullaobreczarek » 10 kwie 2019, o 10:38

Ja mogę polecić bardzo dobrą firmę, która oferuję sprzedaż oraz naprawę autokarów i jest to firma Bus-Service z Olsztyna i Opola. Firma oferuję sprzedaż nowych i używanych autokarów marki SETRA oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny SETRA i Mercedes-Benz.
no avatar
User

margo903

Posty

11

Rejestracja

4 gru 2015, o 17:30

Re: Wynajem busów

Postautor: margo903 » 19 cze 2019, o 10:38

Słyszałam o smart Kid Belt już od dawna i faktycznie na takie podróże super, nam ostatnio przydał się też do taxi, bo pan nic nie miał.
no avatar
User

janabaranek

Posty

95

Rejestracja

27 wrz 2016, o 06:46

Lokalizacja

Wrocław

Re: Wynajem busów

Postautor: janabaranek » 5 lip 2019, o 11:06

Jeżeli już, to tylko z wypożyczania samochodów. Bus jeszcze nigdy mi się nie przydał.
vanitas vanitatum et omnia vanitas
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Następna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.093s | 15 Queries | GZIP : Off ]