Jaki dom opieki dla starszej osoby polecacie?

Dział dla dyskusji nie pasujących do innych działów.
no avatar
User

Mmammska

Posty

5

Rejestracja

7 lis 2018, o 13:27

Jaki dom opieki dla starszej osoby polecacie?

Postautor: Mmammska » 7 lis 2018, o 13:29

Jaki dom opieki dla starszej osoby polecacie?
no avatar
User

cupriak

Posty

289

Rejestracja

14 wrz 2018, o 17:32

Re: Jaki dom opieki dla starszej osoby polecacie?

Postautor: cupriak » 15 maja 2019, o 16:33

Jeśli o Śląsk chodzi to w Brennej znajduje się ośrodek http://domseniora-silesia.eu/ i jest to bardzo dobra placówka. Babcia jest niepełnosprawna i jest właśnie w tym ośrodku, ma tam dobra opiekę, zajęcia terapeutyczne, zdrowe żywienie. No i bardzo ważne, że opiekunki sa tam bardzo miłe, babcia jest z nich zadowolona i ja sam jak obserwuję to widzę, że są to osoby bardzo życzliwe i pomocne.
no avatar
User

greta44

Posty

193

Rejestracja

9 lip 2018, o 08:36

Re: Jaki dom opieki dla starszej osoby polecacie?

Postautor: greta44 » 19 maja 2019, o 20:11

Dom opieki to bardzo ciężka decyzja. Jak moja babcia podupadła mocno na zdrowiu i zaczęli się nią rodzice zajmować to też się nad tym zastanawiali. Na szczęście babcia doszła do siebie, ja jej kupiłam witaminy geriamoc, bo przez to że ma słaby apetyt zrobiła się mocno anemiczna. Teraz jest już lepiej, babcia ma więcej siły, wymaga opieki ale sama chodzi, je to już jest dużo.
no avatar
User

danny4231

Posty

663

Rejestracja

3 lis 2017, o 11:49

Re: Jaki dom opieki dla starszej osoby polecacie?

Postautor: danny4231 » 23 cze 2019, o 19:25

Zdecydowanie dzis.eu/ w Szelejewie, gdzie wysłaliśmy dziadka. A to wszystko dlatego, iż na miejscu są niezwykle komfortowe warunki i znakomita opieka. Niestety, jego stan zdrowia na tyle się pogorszył że musieliśmy skorzystać z pomocy.
no avatar
User

Bingo42

Posty

195

Rejestracja

11 maja 2016, o 12:08

Re: Jaki dom opieki dla starszej osoby polecacie?

Postautor: Bingo42 » 14 paź 2019, o 15:38

Bardzo dobry dom opieki jest w Nowym Dworze Mazowieckim. Mowa o ZOL-u Dom Rodzinny. Można tam się dostać na NFZ albo prywatnie. Warunki zarówno lokalowe, jak i pod względem opieki naprawdę są tam wzorcowe. Najlepiej zresztą przejechać się osobiście i samemu wyrobić sobie opinię.
no avatar
User

greta44

Posty

193

Rejestracja

9 lip 2018, o 08:36

Re: Jaki dom opieki dla starszej osoby polecacie?

Postautor: greta44 » 25 paź 2019, o 20:36

Też się zaczęliśmy zastanawiac nad takim miejscem, ale na szczęcie jakoś podołaliśmy opiece, problemem największym było zapominanie, brak sił, niestety trzeba bylo zmuszać do spacerów, ale tez poprawa była po suplemenecie geriamoc, on ma żeń szeń i kilkanaście rożnych witamin i minerąłów w składzie, to seniora postawiło na nogi
no avatar
User

danny4231

Posty

663

Rejestracja

3 lis 2017, o 11:49

Re: Jaki dom opieki dla starszej osoby polecacie?

Postautor: danny4231 » 21 lut 2021, o 13:42

Dom opieki domseniora.pomorskie.pl/oferta.html troszczy się o babcię. Otoczenie, jak i jakość usług stoją tutaj na bardzo wysokim poziomie i dokładnie tego było nam trzeba. Absolutnie szanuję ich za właściwe podejście do tematu, możemy liczyć na profesjonalne konsultacje.
no avatar
User

majanka

Posty

59

Rejestracja

13 lip 2020, o 07:54

Re: Jaki dom opieki dla starszej osoby polecacie?

Postautor: majanka » 25 cze 2021, o 06:41

Ważne by w takim domu coś się działo, by nie było to takie bierne. Ja myślę, że dobrym miejscem może być https://podtopolami.eu/ . Widziałam zdjęcia jak i opinie w internecie, szczerze mówiąc nie spodziewałam się, że taka placówka może mieć tak domowy i delikatny charakter.
no avatar
User

qeri

Posty

16

Rejestracja

12 maja 2017, o 06:23

Re: Jaki dom opieki dla starszej osoby polecacie?

Postautor: qeri » 9 lip 2021, o 08:48

U nas wybór padł na dom opieki Warszawa GoldSenior. Jesteśmy bardzo zadowoleni z jakości opieki, jaką ma tam babcia. Niezwykle miły i wysoko wykwalifikowany personel, świetna kuchnia i mnóstwo zajęć dla seniorów.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Następna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.079s | 14 Queries | GZIP : Off ]
cron