Czy alkohol to dobry upominek dla klientów?

Wszystkie inne oferty, ogłoszenia. Bez spamu!
no avatar
User

Adamus

Posty

157

Rejestracja

5 sie 2018, o 09:56

Czy alkohol to dobry upominek dla klientów?

Postautor: Adamus » 16 sie 2018, o 21:45

Witam,
Chciałbym zapytać Was jakie upominki przygotowujecie dla swoich klientów? Idziecie bardziej w kierunku alkoholu z wyższej półki, czy jednak macie inne ciekawe propozycje? Mam nadzieję, że trochę mi w tym aspekcie pomożecie, pozdrawiam!
no avatar
User

MaciejK

Posty

137

Rejestracja

18 lip 2018, o 13:56

Re: Czy alkohol to dobry upominek dla klientów?

Postautor: MaciejK » 19 sie 2018, o 01:22

Ja zazwyczaj idę jednak w kierunku dobrego alkoholu. A przed świętami zawsze robię trochę większe zakupy w https://dom-szampana.com.pl/ gdzie akurat wybór jest bardzo szeroki, także po latach współpracy wiem mniej-więcej kto jaki rodzaj preferuje i zazwyczaj udaje mi się trafić w gusta każdego klienta :)
no avatar
User

Fishy

Posty

181

Rejestracja

22 wrz 2017, o 12:29

Re: Czy alkohol to dobry upominek dla klientów?

Postautor: Fishy » 27 sie 2018, o 23:42

Wedlug mnie to dobry prezent. A co myslicie o takim domowej roboty? Nalewki są najsmaczniejsze i zdrowe . Z pewnością taką dobrą nalewką z malin https://fajnyogrod.pl/porady/nalewka-z- ... -po-kroku/ nie pogardzą :D Ma wiele wlasciwosci no i swietnie smakuje a na tej stronce opisano wszystko co trzeba wiedziec
no avatar
User

EmilCh

Posty

210

Rejestracja

4 sie 2018, o 15:29

Re: Czy alkohol to dobry upominek dla klientów?

Postautor: EmilCh » 5 wrz 2018, o 12:31

Wiele zależy także od gustu klientów, ponieważ jeżeli są to osoby z wyższych sfer to również byłbym za butelką dobrego szampana i tutaj propozycja poprzednika jest jak najbardziej słuszna. My również z żoną na szczególne okazje korzystamy z oferty Dom Szampana, tylko kupujemy je stacjonarnie ponieważ możemy również liczyć na profesjonalną pomoc w wyborze oraz możliwość degustacji.
no avatar
User

beata3228

Posty

4

Rejestracja

15 paź 2018, o 12:45

Re: Czy alkohol to dobry upominek dla klientów?

Postautor: beata3228 » 15 paź 2018, o 13:06

Tak uważam,że bardzo dobry.
no avatar
User

NajtanszeWagi_pl

Posty

112

Rejestracja

2 sie 2017, o 09:26

Re: Czy alkohol to dobry upominek dla klientów?

Postautor: NajtanszeWagi_pl » 16 paź 2018, o 07:48

Myślę,że można wybrać lepszy upominek dla klientów, ponieważ alkohol nie każdemu przypadnie do gustu, może firmowe długopisy lub kalendarz?
no avatar
User

Johen

Posty

396

Rejestracja

25 sty 2018, o 07:30

Re: Czy alkohol to dobry upominek dla klientów?

Postautor: Johen » 18 paź 2018, o 10:23

Myślę że jakiś blend whisky mógłby sprawdzić się w takim przypadku dosyć nieźle. Wybór jest spory, choć ja mogę polecić np https://propaganda24h.pl/pl/p/BALLANTIN ... TONIK/1894. To dwunastoletnia whisky, charakteryzująca się dosyć łagodnym smakiem i nieco owocowymi nutami.
no avatar
User

Jonatan

Posty

4

Rejestracja

19 paź 2018, o 15:30

Re: Czy alkohol to dobry upominek dla klientów?

Postautor: Jonatan » 22 paź 2018, o 13:57

Ja bym chyba wybrał jakiś inny rodzaj upominków. Może jakieś gadżety reklamowe?
Internetowa apteka. Szeroki wybór leków w niskich cenach.
http://www.aptekakamagra.pl/
no avatar
User

BiuroIdea.pl

Posty

15

Rejestracja

23 paź 2018, o 07:13

Re: Czy alkohol to dobry upominek dla klientów?

Postautor: BiuroIdea.pl » 23 paź 2018, o 07:45

Mam podobne zdanie w tej kwestii i również uważam, że warto wybrać inny upominek dla klientów zamiast alkoholu, tutaj masz spore pole do popisu: firmowe długopisy, kalendarze czy kubki :)
no avatar
User

dlugopisyreklamowe

Posty

3

Rejestracja

12 paź 2018, o 10:23

Re: Czy alkohol to dobry upominek dla klientów?

Postautor: dlugopisyreklamowe » 7 lis 2018, o 13:26

Zgadzam się z poprzednikami, w relacji klient firma może lepiej nie wychodzić poza granice stosunków biznesowych, alkohol lepiej dać w prezencie znajomym, a klientom faktycznie gadżety reklamowe, tak będzie dużo bardziej profesjonalnie z Twojej strony.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Następna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.109s | 15 Queries | GZIP : Off ]
cron