Jakie konto bankowe wybrać ?

Tutaj dyskutujemy na temat pomysłów na biznes, na własną firmę która przyniesie nam zyski.
no avatar
User

endrju1

Posty

288

Rejestracja

23 maja 2016, o 13:43

Jakie konto bankowe wybrać ?

Postautor: endrju1 » 16 paź 2018, o 13:50

Witam
Chodzi mi o bank w którym nie ma opłat za prowadzenie konta, przelewy bankowe .Bank który ma różnorodność w kredytach dla firm .Dla rozpoczynających własną działalność biznesową to jest ważne. Sprawdzałem w jakim banku założyć konto i PKO BP bardzo mi przypadł do gustu , Czy ktoś z Was jest posiadaczem konta z 0 zl u nich ?
?
no avatar
User

SowikoPack.pl

Posty

43

Rejestracja

11 lip 2018, o 06:27

Re: Jakie konto bankowe wybrać ?

Postautor: SowikoPack.pl » 22 paź 2018, o 08:02

Najlepiej zrobisz jeżeli porównasz ze sobą kilak ofert kont bankowych i wybierzesz to które odpowiada Ci najbardziej. Szczerze mówiąc to wątpie aby udało się znaleźć takie które będzie wolne od opłat, zawsze gdzieś jest mały haczyk i zapłacimy tych kilka zł.
no avatar
User

Kleo

Posty

405

Rejestracja

25 mar 2016, o 17:44

Re: Jakie konto bankowe wybrać ?

Postautor: Kleo » 6 lis 2018, o 14:01

Takie, które będzie miało dla Ciebie czy dla firmy najlepsze rozwiązania. Pomyśl też jakie karty Cię interesują. Wejdź na stronę http://kontomiar.pl/roznice-pomiedzy-ka ... kredytowa/ , tutaj jest napisane, czym różnią się obie karty. Ja osobiście mam awaryjną kredytową i nie narzekam, nie raz podratowała nam budżet domowy.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.100s | 15 Queries | GZIP : Off ]