Nowy samochód?

Dział dla dyskusji nie pasujących do innych działów.
no avatar
User

karla

Posty

163

Rejestracja

16 paź 2016, o 11:22

Nowy samochód?

Postautor: karla » 12 lut 2018, o 08:07

Chcę kupić w najbliższym czasie nowy samochód, za jaką marką warto się rozejrzeć, dodam że nie mam zbyt wielkiego budżetu więc auta powyżej 90tys nie wchodzą w grę
no avatar
User

kasiazosia

Posty

189

Rejestracja

21 mar 2013, o 07:06

Re: Nowy samochód?

Postautor: kasiazosia » 12 lut 2018, o 09:38

Może jakaś Skoda? Nie kradną ich tak, jak BMW, Audi, Volkswagen.
no avatar
User

bask

Posty

153

Rejestracja

28 lis 2014, o 15:09

Re: Nowy samochód?

Postautor: bask » 13 lut 2018, o 20:08

A to nie lepiej za takie pieniądze kupić świetne używane? Przecież te nowe to przy wyjeździe z salonu i tak tracą na wartości więc nie wiem naprawdę, czy gra jest warta świeczki w tym wypadku, a ja jak kupowałem używane auto to tylko kosmetykami z chemiczna-hurtownia lakier odświeżyłem i po problemie
no avatar
User

dona3

Posty

568

Rejestracja

30 sty 2018, o 10:55

Re: Nowy samochód?

Postautor: dona3 » 20 lut 2018, o 12:21

Najlepiej zakupić samochód używany. Za atrakcyjne pieniądze możesz zakupić w miarę świeży pojazd o małym przebiegu, który z pewnością spełni Twoje marzenia. Jeśli chodzi o markę to polecam japońską Toyotę, która wydaje się być doskonałym pojazdem. Sam stałem się właścicielem Avensis za sprawą http://www.toyota-centrum.pl/ . Jak na razie był to mój najlepszy zakup jeśli chodzi o samochody!
no avatar
User

Pawełdyg

Posty

482

Rejestracja

22 gru 2017, o 12:27

Re: Nowy samochód?

Postautor: Pawełdyg » 23 lut 2018, o 21:42

A oglądałeś peugeoty? bardzo fajne modele ma teraz, na przykład ten SUV 3008 - mega dopracowany jest technicznie i z wyglądu.
no avatar
User

danny4231

Posty

663

Rejestracja

3 lis 2017, o 11:49

Re: Nowy samochód?

Postautor: danny4231 » 24 lut 2018, o 10:05

Ja ostatnio spełniłem swoje marzenie o posiadaniu Volvo XC40. Zrealizowałem je dzięki wrocławskiemu salonowi Intercar https://intercar-wroclaw.volvocars-partner.pl/ , który zaopatrzył mnie w niezwykle porządny pojazd. Postawiłem na ich ofertę ze względu na mocno konkurencyjną cenę i warunki. Zdecydowanie było warto. :)
no avatar
User

tymanski

Posty

20

Rejestracja

2 lut 2017, o 11:42

Re: Nowy samochód?

Postautor: tymanski » 5 mar 2018, o 10:11

nowy samochód z salonu to jest to. Zupełnie inny komfort jazdy, a przy tym masz pewność co do tego że auto Ci zaraz nie padnie. Poza tym nowe samochody już wcale nie są takie drogie. Wejdź sobie np na stronę salonu Carolina Toyota Włochy w Warszawie - tam mają niezłą ofertę na nowe modele.
no avatar
User

fangot

Posty

194

Rejestracja

7 wrz 2017, o 21:09

Re: Nowy samochód?

Postautor: fangot » 12 wrz 2018, o 21:22

O nowy samochód warto dbać, zadbany nie straci tak szybko na wartości jak wyniszczony. W sklepie http://cartech.net.pl/ znajdziesz chemię samochodową, która pozwoli Ci profesjonalnie zabezpieczyć samochód przed starzeniem.
no avatar
User

yesyesyes

Posty

38

Rejestracja

18 paź 2018, o 10:45

Re: Nowy samochód?

Postautor: yesyesyes » 29 paź 2018, o 18:01

To już całkiem ładny budżet, w takich pieniądzach to bym chyba korando kupił bo chociaż niektórzy sie śmieją z mody na suvy to jak dla mnie wygodniejszego samochodu na miasto i na trasy nie ma. Wysoko sie siedzi, dużo miejsca na nogi, no i koreańczyk a to całkiem inna jakość.
no avatar
User

Konek

Posty

400

Rejestracja

19 wrz 2018, o 21:18

Re: Nowy samochód?

Postautor: Konek » 30 paź 2018, o 09:17

To już zależy jaki masz budżet i czego szukasz na daną chwilę. Myślę, że w wolnej chwili warto abyś wybrał się do salonu HondaPlaza Warszawa i sprawdził ich ofertę aut zarówno nowych jak i używanych (możesz to również zrobić przez ich stronę internetową). A przy okazji możesz liczyć na pomoc ich specjalisty, który rozwieje Twoje wątpliwości i pytania przed ewentualnym zakupem jednak wydaje mi się że nie będzie do czego się przyczepić ponieważ wszystkie auta używane są oczywiście dokładnie sprawdzone pod każdym wzgledem prawnym i technicznym.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Następna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.086s | 13 Queries | GZIP : Off ]