Zakupy w internecie

Dział dla dyskusji nie pasujących do innych działów.
no avatar
User

lokozaur

Posty

5

Rejestracja

5 lip 2018, o 18:08

Re: Zakupy w internecie

Postautor: lokozaur » 10 lip 2018, o 08:41

Ja się boję zakupów online. Wolę być bezpieczny i kupować bezpośrednio.
Człowiek jest w stanie dokonać wszystkiego, musi tylko chcieć i starać się to zrobić.
no avatar
User

Firma-w-niemczech_pl

Posty

8

Rejestracja

10 lip 2018, o 18:55

Re: Zakupy w internecie

Postautor: Firma-w-niemczech_pl » 10 lip 2018, o 18:57

Witam Wszystkich Użytkowników na forum. Moim zdaniem nie ma się czego obawiać w kwestii zakupów online, to wygodna i zarazem tańsza opcja na to aby znaleźć niemal każdą rzecz. Wystarczy bazować na godnych zaufania sklepach internetowych :)
Firma-w-Niemczech
no avatar
User

GimliK

Posty

372

Rejestracja

5 gru 2016, o 12:24

Re: Zakupy w internecie

Postautor: GimliK » 5 sie 2018, o 16:15

My sporo kupujemy online, ostatnio to były nowe doniczki na balkon. Fajne mają w https://sklep-kwiecisty.pl/ Mają też podłoża, nawozy, narzędzia ogrodnicze. My się całościowo u nich zaopatrujemy bo i jakość produktów jest dobra.
no avatar
User

krystian22

Posty

1

Rejestracja

7 sie 2018, o 12:09

Re: Zakupy w internecie

Postautor: krystian22 » 7 sie 2018, o 12:19

Ostatnio w internecie kupiłem swojemu synowi łóżeczko w sklepie https://www.gluck.pl/lozeczka-kolyski-325/ .
no avatar
User

Frwafr

Posty

75

Rejestracja

23 lut 2018, o 21:03

Re: Zakupy w internecie

Postautor: Frwafr » 7 sie 2018, o 22:32

ja jakiś czas temu kupowałem zegarek elegancki taki codzienny do biura. Ze względu na to że nie mam czasu na chodzenie po sklepie zdecydowałem się zamówić na e-zegarek.pl. Z zegarka jestem bardzo zadowolony, świetna jakość polecam.
no avatar
User

Apol

Posty

256

Rejestracja

26 cze 2015, o 08:52

Re: Zakupy w internecie

Postautor: Apol » 5 wrz 2018, o 18:32

Nie przepadam za kupowaniem ubrań z internetu, znacznie bardziej wolę się gdzieś przejść i przymierzyć, a to nie prawda, że w miastach jest mały wybór, są przecież second handy, w których bez problemu znajdzie się mnóstwo różnorodnych ubrań, mi się to często udaje w Katowicach na Placu Szewczyka - https://www.facebook.com/SecondHandFromLondonKatowice/
no avatar
User

Anna

Posty

48

Rejestracja

10 paź 2017, o 18:25

Re: Zakupy w internecie

Postautor: Anna » 19 wrz 2018, o 09:19

W ostanim czasie postanowiłam uprawiać sporty. Zaczęłam kupować w sklepie https://kronos-shop.pl/ Różne rzeczy potrzebne do uprawiania sportu jak równiez strój na siłownie.
no avatar
User

yupixer

Posty

119

Rejestracja

24 maja 2018, o 20:12

Re: Zakupy w internecie

Postautor: yupixer » 27 paź 2018, o 07:44

Według mnie przez internet najlepiej kupowć jest odzież. SZczególnie kobiety powinnny o tym pomysleć - W sklepach takich jak Merg.pl jest ogromny wybór, a sprawdzenie całego asortymentu nie zajmuje dużo czasu. Ostatnio w oczy rzucił mi się sweterek:
Obrazek
no avatar
User

Kemp

Posty

89

Rejestracja

19 gru 2016, o 18:03

Re: Zakupy w internecie

Postautor: Kemp » 27 paź 2018, o 14:31

Ja ostatnio kupowałem w sieci lakier hybrydowy w wielu kolorach. Mamy w pracy koleżankę, która bardzo lubuje się w tych rzeczach. Na urodziny dostanie więc od całej załogi zamiast bukietu kwiatów, to taki, w którym lakiery będą pełnić ich funkcję. Myślę, że z tego ucieszy się znacznie bardziej.
no avatar
User

NajtanszeWagi_pl

Posty

112

Rejestracja

2 sie 2017, o 09:26

Re: Zakupy w internecie

Postautor: NajtanszeWagi_pl » 31 paź 2018, o 08:17

Moim zdaniem zakupy w sklepach internetowych to bardzo fajna opcja, przynajmniej jesteśmy w stanie sporo zaoszczędzić, a do tego mamy szeroki asortyment. Wystarczy tylko wybrać dobry i godny zaufania sklep na którym będziemy mogli polegać.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
PoprzedniaNastępna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.101s | 13 Queries | GZIP : Off ]