kredyt gotówkowy

Gdzie najkorzystniejsze oprocentowanie? W którym banku opłaca się wziąć kredyt na inwestycje.
no avatar
User

Kleo

Posty

398

Rejestracja

25 mar 2016, o 17:44

Re: kredyt gotówkowy

Postautor: Kleo » 19 paź 2018, o 10:28

Może nie potrzebujesz takiej dużej sumy, na którą łapie się kredyt gotówkowy. Poszukaj sobie dogodnej chwilówki lub pożyczki, którą bez problemu możesz spłacać w ratach. Wejdź sobie na https://www.czerwona-skarbonka.pl , tutaj na stronie są podane firmy, zaufane i z dogodnymi ofertami dla Ciebie. Może coś się znajdzie, co akurat Cię interesuje i będzie pasowało do Twojego budżetu.
no avatar
User

mozajka

Posty

67

Rejestracja

9 lis 2015, o 08:59

Re: kredyt gotówkowy

Postautor: mozajka » 22 paź 2018, o 08:45

No tu masz racje, niestety. Chwilówki są drogie, ale mozliwość ich otrzymania jest prostsza i to zachęca. Ale ja i tak bym się nie odważyła i wolę poczekać na decyzje z banku.
no avatar
User

Puchata

Posty

6

Rejestracja

9 kwie 2016, o 17:15

Re: kredyt gotówkowy

Postautor: Puchata » 24 paź 2018, o 09:47

Ja chyba też. Bank jednak przeliczy naszą zdolność i jeśli odmówi to znaczy, że nie możemy sobie pozwolić na pożyczanie. A chwilówki dają każdemu i nie martwią się o to czy będziemy mieli z czego spłacić czy nie. A im w razie co odsetki rosną i więcej zarobią niz Ci pożyczą.
no avatar
User

mozajka

Posty

67

Rejestracja

9 lis 2015, o 08:59

Re: kredyt gotówkowy

Postautor: mozajka » 25 paź 2018, o 09:31

Dokładnie tak. Ja też co do kredytów jestem ostrożna. Lepiej zawsze 3x się zastanowić niż potem miec problemy. Jak to mówią - kredyty łatwo się bierze, ale gorzej spłaca.
no avatar
User

MiDan

Posty

5

Rejestracja

24 paź 2018, o 13:14

Re: kredyt gotówkowy

Postautor: MiDan » 25 paź 2018, o 10:15

A co uważacie o tym ofertach https://judaszowesrebrniki.pl/pozyczki- ... ik-lub-krd ? Zastanawiam się właśnie bardzo poważnie, czy warto wybrać coś z tych ofert. Jest to Waszym zdaniem dobre rozwiązanie :)
Wybierz pracę, którą kochasz, a nie będziesz musiał pracować nawet przez jeden dzień w swoim życiu – Konfucjusz
no avatar
User

oksana

Posty

411

Rejestracja

18 kwie 2014, o 15:28

Lokalizacja

Kraków

Re: kredyt gotówkowy

Postautor: oksana » 28 paź 2018, o 11:00

Bardzo korzystna wydaje mi się także oferta wprowadzona przez Alior Bank :) alior bank kredyty mają niskie oprocentowanie i ciekawą formę spłat :) Wydaje mi się, ze w tym momencie są jednymi z ciekawszych ofert!
no avatar
User

DoradcaKredytmarket

Posty

3

Rejestracja

2 lis 2018, o 16:40

Re: kredyt gotówkowy

Postautor: DoradcaKredytmarket » 2 lis 2018, o 16:42

Dzień dobry,
jeśli prowadzisz swój biznes od 2 lat lub osiągane dochody są na tyle wysokie, że nasz algorytm zakwalifikuje wnioskodawcę do grona rzetelnych przedsiębiorców mimo krótszego stażu, możesz pożyczyć środki na rozwój firmy w Kredytmarket.com. Kwota pożyczki od 10 do 50 tysięcy na okres od 3 do 12 miesięcy. Cały proces jest elektroniczny, szybki i, co najważniejsze, bez konieczności dostarczania jakichkolwiek dokumentów. W oparciu o dane podane w trakcie wypełniania wniosku, nasz algorytm wylicza zdolność kredytową. Dzięki temu finalną decyzję z propozycją kwoty pożyczki dostajesz w ciągu 15 minut na maila. Po 2 dniach od zatwierdzenia warunków umowy otrzymasz środki na wskazane konto bankowe. Po dokładne wyliczenia zapraszamy do zakładki kalkulator na naszej stronie www.kredytmarket.com
no avatar
User

tropiko

Posty

26

Rejestracja

4 cze 2018, o 15:50

Re: kredyt gotówkowy

Postautor: tropiko » 4 lis 2018, o 09:44

Przy wzięciu kredytu najważniejszym wskaźnikiem jest RRSO, czyli rzeczywista roczna stopa oprocentowania. Niezależnie od tego gdzie kredyt bierzesz, to na to trzeba zwracać uwagę. Warto dowiedzieć się o tym więcej - https://www.toyotabank.pl/poradnik-fina ... jest-rrso/
no avatar
User

Inatka93

Posty

149

Rejestracja

5 paź 2017, o 16:15

Re: kredyt gotówkowy

Postautor: Inatka93 » 6 lis 2018, o 11:15

Z własnego doświadczenia mogę powiedzieć, że wiele osób ma problem z uzyskaniem pieniędzy przy zagranicznym dochodzie. Wynika to nie tylko ze złożoności procedur, jakie należy wypełnić jak i obostrzeń, ale przede wszystkim z trudności wynikającej z prawa. Obcokrajowcy z reguły nie mogą zapożyczać się w innych krajach. Na szczęście doradcy tacy jak http://polskikredyteu.pl/ mogą nam pomóc z takim problemem.
no avatar
User

majja

Posty

91

Rejestracja

23 lip 2016, o 17:27

Re: kredyt gotówkowy

Postautor: majja » 8 lis 2018, o 22:05

Mi kiedyś bank kredytu nie dał bo nie miałam wszystkich dochodów na papierze, stać mnie było na ten kredyt i spłacanie rat i co z tego? liczy się papier. A pożyczkę w Kredyt OK bez problemu dostałam, dziwne nie? dlatego mają klientów bo takich jak ja jest tysiące. jak na taką firmę to i tak te koszty w miarę, nie zbankrutowałam na tej pożyczce a kasa którą wzięłam poszła na inwestycje która się opłaciła. Także w sumie wyszłam na plus.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
PoprzedniaNastępna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.186s | 13 Queries | GZIP : Off ]