Gdzie naprawić samochód?

Dział dla dyskusji nie pasujących do innych działów.
no avatar
User

rannyptaszek

Posty

52

Rejestracja

18 paź 2018, o 10:44

Re: Gdzie naprawić samochód?

Postautor: rannyptaszek » 19 paź 2018, o 10:12

Najlepiej to pojeździć po kilku i porównać ceny. Zawsze celuje w średnią półke cenową i źle na tym nie wychodze. Mój mechanik nie jest najtańszy, ale zakłada mi nowe części oe delphie zamiast jakieś używki co zaraz znów padną.
no avatar
User

Melonik

Posty

265

Rejestracja

19 wrz 2014, o 15:55

Re: Gdzie naprawić samochód?

Postautor: Melonik » 25 paź 2018, o 12:19

Według mnie, nie ważne jest takim samochodem jeździmy, jeżeli odpowiednio o niego nie zadbamy. Trzeba wiele rzeczy brać pod uwagę. Staram się śledzić różne motoryzacyjne blogi by być na bieżąco, na jednym z nich trafiłam na taki artykuł https://nocar.pl/blog/idzie-jesien-to-m ... mochodzie/ . Jeżeli chcemy by nasz samochód był stale sprawny powinniśmy o niego odpowiednio zadbać.
no avatar
User

jjusti18

Posty

108

Rejestracja

27 kwie 2017, o 12:32

Re: Gdzie naprawić samochód?

Postautor: jjusti18 » 8 lis 2018, o 10:13

Ostatnio pękła mi szyba w samochodzie. Nie jest to bardzo duże pęknięcie, ale wolałabym je usunąć ponieważ nie chcę wymieniać całą szybę, bo to pewnie spory koszt. W sieci znalazłam firmę zajmującą się klejeniem szyb http://www.autogamma.pl i zastanawiam się czy ktoś z was korzystał może z ich usług i może podzielić się opinią na ich temat lub doradzić coś w tej sprawie?
no avatar
User

tomekB

Posty

280

Rejestracja

12 kwie 2018, o 12:18

Re: Gdzie naprawić samochód?

Postautor: tomekB » 19 lis 2018, o 20:52

Jeśli o Piekary Śląskie i okolice chodzi to sprawdzony serwis to http://serwis-nowakowski.pl/ z Radzionkowa. W grę u nich wchodzi mechanika, lakiernictwo, blacharstwo. To mój ulubiony zakład, korzystam z ich usług już długo bo są po prostu solidni i nie przesadzają z cenami jak inni.
no avatar
User

dona3

Posty

568

Rejestracja

30 sty 2018, o 10:55

Re: Gdzie naprawić samochód?

Postautor: dona3 » 21 lis 2018, o 19:26

Jeśli są to kłopoty związane z turbosprężarką to zalecam postawić na ofertę STS Turbo www.ststurbo.pl . To właśnie u nich zawsze regeneruję ją, bądź wymieniam na nową - zależnie od pojazdu. Kłopot ten rozwiązują niezwykle szybko i sprawnie, tak jak sobie tego życzę. :)
no avatar
User

Adamus

Posty

157

Rejestracja

5 sie 2018, o 09:56

Re: Gdzie naprawić samochód?

Postautor: Adamus » 23 lis 2018, o 09:29

Ja jeszcze mam dość nowy samochód bo dwuletniego Jeepa Renegade i serwisuję go z resztą tam gdzie został kupiony czyli w Auto Res Rzeszów, który jak najbardziej mogę polecić jeżeli masz auto np. od Fiata, Jeepa, Hyundaia, czy Alfy bo właśnie takimi się zajmują. Praktycznie zawsze naprawy wykonywane są terminowo, do tego nie zdarzyło mi się abym musiał wracać do nich z tą samą usterką, a poziom obsługi jak i cen również na odpowiednim poziomie. Po prostu porządne aso które śmiało polecam dla osób jeszcze nie do końca zdecydowanych, przynajmniej raz warto sprawdzić ich samemu :)
no avatar
User

LudwikB

Posty

371

Rejestracja

3 mar 2016, o 17:33

Re: Gdzie naprawić samochód?

Postautor: LudwikB » 26 lis 2018, o 12:16

Co do naprawy skrzyń biegów to bardzo dobry jest serwis Seb-Kar z województwa lubelskiego. Korzystałem ostatnio z ich usług i jestem bardzo zadowolony z wyboru. Na plus to, że udzielają 6-miesięcznej gwarancji bez limitu kilometrów. Firma w 100% solidna.
no avatar
User

EmilCh

Posty

210

Rejestracja

4 sie 2018, o 15:29

Re: Gdzie naprawić samochód?

Postautor: EmilCh » 6 gru 2018, o 08:30

Ja uważam, że jedną z najlepszych opcji jeżeli chodzi o Hondę jest HondaPlaza w Warszawie. Świetny serwis na bardzo wysokim poziomie, do tego zawsze z miłą obsługa na miejscu i mechanikami którym można zaufać bo realizują zlecenia na najwyższym poziomie, dzięki czemu nie ma się do czego przyczepić już przy samym odbiorze. Mam nadzieję, że znajdziesz ten odpowiedni i jak już podejmiesz decyzję to daj znać.
no avatar
User

greta44

Posty

193

Rejestracja

9 lip 2018, o 08:36

Re: Gdzie naprawić samochód?

Postautor: greta44 » 27 sty 2019, o 14:21

Ze swoim focusem jeżdżę do aso https://www.ford.pl/serwis/obsluga-i-of ... /inspekcja oferta jest do zobaczenia na ich stronie łącznie z cenami
Awatar użytkownika
User

harryD.

Posty

35

Rejestracja

9 maja 2012, o 01:23

Re: Gdzie naprawić samochód?

Postautor: harryD. » 4 lut 2019, o 23:14

Swoją Mazdę serwisuje w dobrym warsztacie mechanicznym w Białymstoku SztukaLakierowania.pl Mam do tej ekipy zaufanie, bo nigdy mnie nie zawiedli. Naprawy zawsze wykonywane są terminowo i nigdy nie zdarzyło się, abym musiał wracać do nich z tą samą usterką,. Poziom obsługi na najwyższym poziomie.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
PoprzedniaNastępna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.271s | 15 Queries | GZIP : Off ]