zmywarka

W tym miejscu możesz napisać o swojej firmie, oraz podać adres firmowej strony www.
no avatar
User

adik356

Posty

358

Rejestracja

8 cze 2016, o 08:28

Re: zmywarka

Postautor: adik356 » 16 paź 2018, o 16:43

kabix179 pisze:Ja podobnie jak przedmówca uważam, że powinniśmy stawiać przy sprzętach AGD raczej na nowe urządzenia. Jak nie mamy wystarczających środków to zawsze pozostają nam pożyczki chwilówki. Pozdrawiam :)

Często posiłkujemy się takimi szybkimi pożyczkami, ale ja bym poświęciła chwile i stawiała na darmowe chwilówki bo po co przepłacać?
no avatar
User

janabaranek

Posty

95

Rejestracja

27 wrz 2016, o 06:46

Lokalizacja

Wrocław

Re: zmywarka

Postautor: janabaranek » 19 paź 2018, o 15:07

Ja kupiłem zmywarkę boscha i jak do tej pory to jestem mega zadowolony. Polecam, w szczególności jeżeli ma to być Twoja pierwsza zmywarka to będzie widać znaczną różnicę po przesiadce na zmywarkę ;)
vanitas vanitatum et omnia vanitas
no avatar
User

greta44

Posty

193

Rejestracja

9 lip 2018, o 08:36

Re: zmywarka

Postautor: greta44 » 21 maja 2019, o 18:05

Mam zmywarkę electrolux taką z podnoszonym w górę dolnym koszem. Myje bardzo ładnie, nawet delikatne szkło można włożyć bez obaw bo ma program dbania o szkło, nie matowieje, można je tak ułożyć żeby nie trzęsło się w trakcie mycia.
no avatar
User

bizon

Posty

250

Rejestracja

14 paź 2015, o 14:59

Re: zmywarka

Postautor: bizon » 24 maja 2019, o 07:25

greta44 pisze:Mam zmywarkę electrolux taką z podnoszonym w górę dolnym koszem. Myje bardzo ładnie, nawet delikatne szkło można włożyć bez obaw bo ma program dbania o szkło, nie matowieje, można je tak ułożyć żeby nie trzęsło się w trakcie mycia.

Dobrze Ci się sprawdza ten Electrolux? Wiesz taki wydatek to już raczej na lata :) Dobrze domywa nawet brudne gary?
no avatar
User

greta44

Posty

193

Rejestracja

9 lip 2018, o 08:36

Re: zmywarka

Postautor: greta44 » 24 maja 2019, o 20:09

Dobrze to mało powiedziane, nawet najbardziej usyfione patelnie i garnki wychodzą idealnie czyste. Nawet na tym pół godzinnym programie super są umyte. Fajne jest to że można podnieść środkowy kosz jak chcę jakiś większy garnek włożyć to się bez problemu mieści.
no avatar
User

arabika

Posty

1270

Rejestracja

24 paź 2018, o 18:27

Re: zmywarka

Postautor: arabika » 1 mar 2020, o 11:57

Samo posiadanie zmywarki to świetna sprawa, ale ja osobiście miałam mały problem z wyborem tej odpowiedniej. Fajnie, że udało mi się natrafić na artykuł http://sadurski.com/zmywarka-do-zabudow ... nostojaca/ gdzie znalazłam odpowiednią zmywarkę do mojej kuchni.
no avatar
User

Baśka98

Posty

44

Rejestracja

2 maja 2021, o 17:24

Re: zmywarka

Postautor: Baśka98 » 2 maja 2021, o 17:31

używam dobrej chemii jeżeli chodzi o zmywarkę, ostatnio kupiliśmy do naszej restauracji dobra chemie Formulan super produkty do łazienek, kuchni oraz utrzymania czystości.
https://perypetiekobieta.blogspot.com/2021/05/profesjonalna-chemia-formulan-produkt.html

należy podkreślić że sa to produkty polskie
no avatar
User

krogullca

Posty

41

Rejestracja

7 wrz 2020, o 08:08

Re: zmywarka

Postautor: krogullca » 20 lip 2021, o 20:24

greta44 pisze:Dobrze to mało powiedziane, nawet najbardziej usyfione patelnie i garnki wychodzą idealnie czyste. Nawet na tym pół godzinnym programie super są umyte. Fajne jest to że można podnieść środkowy kosz jak chcę jakiś większy garnek włożyć to się bez problemu mieści.

to ten model electrolux maxiFlex? Tez się nad tym sprzętem zastanawiam przydaloby się coś co pomieści dużo naczyń, dla 5 osobowej rodziny, mam kilka sprzetow Electrolux i jestem zadowolona z nich
no avatar
User

tenderm

Posty

294

Rejestracja

29 sty 2017, o 19:42

Re: zmywarka

Postautor: tenderm » 3 mar 2022, o 04:57

Pamiętajcie, żeby wybrać dobrej jakości sprzęt, który długo posłuży. Poza zmywarką niezbędne będą tabletki i sól do zmywarki :) Warto zajrzeć na https://sklep.clovin.com.pl/sol-do-zmywarki mają naprawdę dobre produkty i to w super cenach. Zamawiam tam zawsze środki czyszczące ;)
no avatar
User

Romeq77

Posty

131

Rejestracja

20 maja 2022, o 10:29

Re: zmywarka

Postautor: Romeq77 » 25 lis 2022, o 14:58

Pytanie tylko, co mogłoby być najbardziej adekwatnym wyborem dla Waszego biznesu. Ja czytałem jakiś czas temu na temat wynajmu sprzętów z możliwością wykupu. Na stronie https://wynajmijzmywarke.pl/zmywarki-ga ... kapturowe/ jest to ciekawie opisane. Ktoś z Was korzystał już może z takich rozwiązań? Z chęcią poznam Wasze zdanie na ten temat.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
PoprzedniaNastępna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.249s | 13 Queries | GZIP : Off ]
cron