wymiana walut online

Czyli biznes w sieci internetowej.
no avatar
User

robinrojek

Posty

126

Rejestracja

23 paź 2016, o 19:44

Re: wymiana walut online

Postautor: robinrojek » 26 maja 2018, o 18:58

Ja w ostatnim czasie szukałem funta po korzystnym kursie. Przejrzałem kilka kantorze w sieci i zdecydowałem się na wymianę w tym kantorze https://internetowykantor.pl/kurs-funta/ . Zawsze takim sposobem coś można zaoszczędzić.
no avatar
User

qbis88

Posty

159

Rejestracja

12 wrz 2017, o 19:23

Re: wymiana walut online

Postautor: qbis88 » 30 maja 2018, o 10:36

To prawda, koszty są sporo niższe w internetowych kantorach. Ostatnio jak wymieniałem walutę przez kantor online spread wynosił mniej niz 2 grosze, w stacjonarnych najczęściej kilkadziesiąt. Poza tym sam komfort, żadnego pośpiechu i niepotrzebnych nerwów, kantor jest dostępny całą dobę, mogę więc zawsze w dogodnym dla siebie momencie skorzystać z przewalutowania.
no avatar
User

wojo

Posty

19

Rejestracja

27 mar 2015, o 10:44

Re: wymiana walut online

Postautor: wojo » 5 cze 2018, o 22:31

Kantory online sa coaz popularniejsze bo kursy maja lepsze niż stacjonarne. No i wygoda lepsza. Ja wymieniam w PlusKantor http://www.pluskantor.pl/ najczęsciej bo ma najniższe kursy i wychodzi mi najtaniej
no avatar
User

maniek58

Posty

3

Rejestracja

10 cze 2018, o 09:26

Re: wymiana walut online

Postautor: maniek58 » 10 cze 2018, o 09:28

Znacie jakies forum na którym wymieniają ?
Nasze Biuro Biuro Rachunkowe pomoże w wystawieniu faktur zgodnie z obowiązującymi przepisami, jeśli zdaży się pomyłka (nie myli się tylko ten, kto nic nie robi) pomoże wybrnąć i naprawić błęby, wystawimy fakturę korygującą lub notę. Nie ma błędu którego nie da się naprawić.
no avatar
User

Hydrografika.biz.pl

Posty

13

Rejestracja

19 cze 2018, o 10:55

Re: wymiana walut online

Postautor: Hydrografika.biz.pl » 19 cze 2018, o 11:09

Wymiana waluty w kantorze online faktycznie jest bezpieczna? Pytam bo coraz więcej osób ma pozytywne opinie i cenowo wygląda to bardzo korzystnie. Sam nigdy nie wymieniałem waluty w ten sposób.
no avatar
User

qbis88

Posty

159

Rejestracja

12 wrz 2017, o 19:23

Re: wymiana walut online

Postautor: qbis88 » 29 cze 2018, o 11:38

Tak, jak najbardziej. Kantor online działa od strony technicznej tak jak bankowość elektroniczna, dysponuje takimi samymi zabezpieczeniami, a więc m.in. szyfrowane połączenie, kody SMS do uwierzytelniania transakcji. Na mail też otrzymuję się natychmiast potwierdzenie każdego przewalutowania.
no avatar
User

Ania

Posty

163

Rejestracja

14 sie 2018, o 19:45

Re: wymiana walut online

Postautor: Ania » 17 wrz 2018, o 07:21

Też uważam, że to jedna z najbezpieczniejszych form wymiany waluty. Kantor online, w którym ja wymieniam ma takie same zabezpieczenia jak banki internetowe, a przecież bankom ludzie ufają bez problemów. W dodatku sporo osób wśród moich znajomych też wymienia waluty online i właściwie wszyscy z tej opcji sa bardzo zadowoleni.
no avatar
User

qbis88

Posty

159

Rejestracja

12 wrz 2017, o 19:23

Re: wymiana walut online

Postautor: qbis88 » 15 paź 2018, o 20:07

Właśnie to mnie zastanawia, czemu ludzie tak bardzo darzą zaufaniem każdą ofertę którą rekomenduje bank, a na kantor online wielu nadal patrzy z dystansem? Tymczasem jest dokładnie jak mówisz- podobnie to działa jak e-bankowość i jest równie bezpieczne. Poza tym w banku tak tanio waluty się nie kupi jak w e-kantorze, wielokrotnie miałem okazję się przekonać.
no avatar
User

NajtanszeWagi_pl

Posty

112

Rejestracja

2 sie 2017, o 09:26

Re: wymiana walut online

Postautor: NajtanszeWagi_pl » 16 paź 2018, o 07:30

Osobiście muszę przyznać, że wymiana waluty online to bardzo dobre rozwiązani eo ile znajdziemy godny zaufania kantor, jeżeli chodzi o same prowizje to są one znikome, często korzystam z tej opcji i jestem zadowolony.
no avatar
User

qbis88

Posty

159

Rejestracja

12 wrz 2017, o 19:23

Re: wymiana walut online

Postautor: qbis88 » 30 paź 2018, o 20:22

Niektóre kantory nawet w ogóle prowizji nie pobierają, np. Pluskantor. Dodam, że ten jest też niedrogi i godny zaufania. Wyróżnia się też wysoką funkcjonalnością, strona zautomatyzowana, aplikacja mobilna. 100% wygody oraz gwarancja korzystnej wymiany waluty
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
PoprzedniaNastępna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.177s | 13 Queries | GZIP : Off ]