Kupno mieszkania, wynajem

Tutaj dyskutujemy na temat pomysłów na biznes, na własną firmę która przyniesie nam zyski.
no avatar
User

Unima

Posty

203

Rejestracja

1 sie 2014, o 09:59

Re: Kupno mieszkania, wynajem

Postautor: Unima » 21 mar 2018, o 08:27

Uważam, że inwestycja w mieszkania pod wynajem bardzo się oplaca. Sama teraz kupilam piękny apartament Lubicz w nadmorskiej miejscowości Rowy, aby moc na nim zarabiać. Jest to rynek pierwotny i musze jeszcze to mieszkanie wyremontowac i odpowiednio umeblować, a póxniej będzie samo na siebie zarabiało. Do Rowow przyjeżdża tysiące turystów, a popyt na wynajem jest duży.
no avatar
User

progresywna

Posty

10

Rejestracja

19 mar 2018, o 12:06

Re: Kupno mieszkania, wynajem

Postautor: progresywna » 21 mar 2018, o 11:40

Myślałem niedawno o kupnie mieszkania pod wynajem. Noby ok, ale nie wiesz na jakich lokatorów trafi.
no avatar
User

Kaja88

Posty

30

Rejestracja

8 mar 2018, o 10:15

Re: Kupno mieszkania, wynajem

Postautor: Kaja88 » 31 mar 2018, o 10:24

Zgadzam się, że obecnie dobrze inwestować w mieszkania, a później je wynajmować. Ceny wynajmu idą cały czas w górę, a popyt nie maleje. Czasami mam wrażenie, ze dosłownie w ciągu jednego dnia można znaleźć nowych lokatorów. Jeśli chodzi o sprawdzone inwestycje w przypadku zakupu mieszkań to mogę polecić mieszkania Wrocław.
no avatar
User

Apol

Posty

256

Rejestracja

26 cze 2015, o 08:52

Re: Kupno mieszkania, wynajem

Postautor: Apol » 7 kwie 2018, o 10:28

Mieszkanie jest jakąś tam formą inwestycji, jednak na tym nie dorobisz się dużych pieniędzy, jest to moim zdaniem nie opłacalne, znacznie korzystniej jest grać na giełdzie, poczytaj trochę o systemie firmy http://debarex.pl/ a przekonasz się, że warto na nim grać
no avatar
User

tomekB

Posty

280

Rejestracja

12 kwie 2018, o 12:18

Re: Kupno mieszkania, wynajem

Postautor: tomekB » 25 kwie 2018, o 16:37

Ja z kolei w Krakowie korzystam z kancelarii przy Długiej http://www.notariuszkarczewska.pl/ i bardzo mi odpowiada. Załatwiam u nich od dawna wszystkie swoje sprawy. Sprawdzili się przy sprzedaży i kupnie mieszkania, podziale spadku. Zdecydowanie profesjonalne podejście, fachowa wiedza i dobre podejście do klienta.
no avatar
User

ivanex22

Posty

6

Rejestracja

17 kwie 2018, o 17:19

Re: Kupno mieszkania, wynajem

Postautor: ivanex22 » 22 sie 2018, o 14:17

Jeżeli poszukujesz właściwego domku to wybierz apartament w pasieki-komorniki.pl. Komorniki to miejscowość nieopodal Poznania, jaka jest typowa dla ambitnych par. Wspaniała urbanistyka i kojąca prowincja to największy walor tego terytorium. Dojazd jest tu dostępny dla nowego rezydenta.
no avatar
User

Ann45

Posty

6

Rejestracja

23 lip 2018, o 14:15

Re: Kupno mieszkania, wynajem

Postautor: Ann45 » 22 sie 2018, o 21:34

Jeśli jesteś zainteresowany kupnem domu i rozmyślasz nad solidnym deweloperem, jaki zagwarantuje Ci precyzyjnie zrealizowane działanie to doskonałym pomysłem będzie postawienie na firmę koninko. Kompetentne traktowanie konsumenta i świetna wartość zlecenia uczyni, iż będziesz na 100% spełniony. Ja ich usługi wybrałam i się nie zawiodłam.
no avatar
User

Paula883

Posty

80

Rejestracja

11 lip 2018, o 09:20

Re: Kupno mieszkania, wynajem

Postautor: Paula883 » 31 sie 2018, o 07:01

Postanowiliśmy razem z mężem kupić mieszkanie do wynajmu. Bardzo staraliśmy się żeby lokalizacja była jak najbardziej atrakcyjna i spokojna. W końcu natrafiliśmy na Bemowo nowe mieszkania i udało się. Właśnie tam kupiliśmy nasze pierwsze mieszkanie na wynajem. Jestem bardzo zadowolona.
no avatar
User

Donald

Posty

66

Rejestracja

13 paź 2016, o 18:36

Re: Kupno mieszkania, wynajem

Postautor: Donald » 5 wrz 2018, o 09:28

Wile ciekawych ofert mieszkań od wielu pośredników znajdziesz http://prywatnaoferta.pl/ Mozesz tez samemu wystawić ogłoszenie.
no avatar
User

GimliK

Posty

372

Rejestracja

5 gru 2016, o 12:24

Re: Kupno mieszkania, wynajem

Postautor: GimliK » 10 wrz 2018, o 21:03

Dobra inwestycja to osiedle Pszczelin w Brwinowie pod Warszawą. Tu więcej informacji: http://ekobud.com/ Dobra okolica, do Warszawy rzut beretem bo stacja WKD i PKP nieopodal osiedla. Kolejny plus to to, że jest tam bardzo zielono, osiedle ma nawet własny park ze starodrzewem i staw. Sprawdźcie sobie, rzecz warta uwagi.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
PoprzedniaNastępna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.110s | 13 Queries | GZIP : Off ]