Zaopatrzenie - sklep motoryzacyjny (części)

Tutaj dyskutujemy na temat pomysłów na biznes, na własną firmę która przyniesie nam zyski.
no avatar
User

Konek

17

19 wrz 2018, o 21:18

Re: Zaopatrzenie - sklep motoryzacyjny (części)

Postautor: Konek » 9 paź 2018, o 12:04

Pomysłów jest mnóstwo, a najważniejsze aby dobrze trafić w potrzeby rynkowe. W moim przypadku świetną opcją okazało się otworzenie własnego sklepu motoryzacyjnego z serwisem mechanicznym o czym zawsze marzyłem pracując na etacie. Teraz w końcu mogłem rozwinąć skrzydła i fajnie mi to na szczęście wychodzi, też nawiązaliśmy współpracę z producentem wycieraczek Dipp który ma bardzo dobrze przygotowaną ofertę dla swoich partnerów handlowych. Do tego też zawsze w okresie jesiennym dużo lepiej się rozchodzą ponieważ większość kierowców wtedy je wymienia także oby tak dalej wszystko działało :)
no avatar
User

malgorzata80

50

12 gru 2017, o 10:54

Postautor: malgorzata80 » 11 paź 2018, o 16:52

Jak już zamawiać części przez internet, to tylko w sprawdzonym źródle. Ja na przykład polecam https://www.wyszukajczesci.pl/ :)
no avatar
User

NajtanszeWagi_pl

42

2 sie 2017, o 09:26

Postautor: NajtanszeWagi_pl » 6 min temu

Akurat tego typu współpraca zawsze będzie opłacalna i również polecam, w szczególności warto szukać części w dobrych hurtowniach internetowych gdzie mamy niższe ceny.
Poprzednia