Nowe okna i drzwi do biura - na kogo postawić?

Dział o inwestowaniu w nieruchomości, dzieła sztuki, metale szlachetne i inne.
no avatar
User

EmilCh

Posty

210

Rejestracja

4 sie 2018, o 15:29

Nowe okna i drzwi do biura - na kogo postawić?

Postautor: EmilCh » 4 wrz 2018, o 08:53

Cześć wszystkim :)
Planujemy porządny remont naszego biura i chcielibyśmy zabrać się za wymianę okien oraz całej stolarki drzwi zewnętrznych i wewnętrznych. Czy macie może dla nas jakieś porady na jakiego producenta warto postawić i jaka firma mogłaby zająć sie całym montażem itd. w Poznaniu? Pozdrawiam i z góry dziękuję za pomoc :)
no avatar
User

Adamus

Posty

157

Rejestracja

5 sie 2018, o 09:56

Re: Nowe okna i drzwi do biura - na kogo postawić?

Postautor: Adamus » 5 wrz 2018, o 08:45

W Poznaniu mogę polecić Ci firmę Domega. Możesz również sprawdzić ich stronę internetową gdzie jest dokładnie przedstawiona oferta w zakresie zarówno okien, drzwi zewnętrznych, czy wewnętrznych. Jeżeli przypadną Ci do gustu i spełnia wymagania to wtedy już najlepiej umówić się na spotkanie odnośnie wyboru, zamówienia i wykonania montażu.
no avatar
User

tomekB

Posty

280

Rejestracja

12 kwie 2018, o 12:18

Re: Nowe okna i drzwi do biura - na kogo postawić?

Postautor: tomekB » 5 wrz 2018, o 18:23

Zdecydowanie Plastixal. U nas bardzo dobrze się sprawdzają zarówno okna jak i drzwi od nich https://plastixal.pl/ Dobrej jakości materiały, wysoka jakość wykonania, świetne parametry cieplne no i ładna stolarka a do tego to polska firma, więc warto wspierać swoje.
no avatar
User

kewlar

Posty

172

Rejestracja

18 paź 2016, o 17:17

Re: Nowe okna i drzwi do biura - na kogo postawić?

Postautor: kewlar » 11 wrz 2018, o 16:46

Tu najlepsza cenę da Ci producent, zerknij na Eko-Past z Częstochowy i ich okna PCV . Wybór spory, miła współpraca i szybkie terminy jeśli zależy Ci tez na czasie.
no avatar
User

RafałSek

Posty

142

Rejestracja

18 lip 2018, o 21:03

Re: Nowe okna i drzwi do biura - na kogo postawić?

Postautor: RafałSek » 12 wrz 2018, o 09:20

Tutaj zgodzę się z pierwszą odpowiedzią, bo wtedy będziesz miał najszersze spektrum jeżeli chodzi o producentów, ale również możesz liczyć na wsparcie specjalistów którzy zajmują się tym już od wielu lat. O firmie Domega słyszałem kilka dobrych opinii od znajomych oraz nawet mojej siostry która niedawno budowała dom, także jak masz do niej jakieś konkretne pytania to również mogę podpytać, pozdrawiam
no avatar
User

Konek

Posty

400

Rejestracja

19 wrz 2018, o 21:18

Re: Nowe okna i drzwi do biura - na kogo postawić?

Postautor: Konek » 25 wrz 2018, o 20:08

Również wybrałbym się na twoim miejscu do firmy Domega, z resztą wystarczy zapytać znajomych i trochę zorientować się w opiniach na Ich temat. Moim zdaniem jest to jedna z lepszych opcji jeżeli szukasz firmy, która będzie w stanie zrealizować Ci w pełni zlecenie na wysokim poziomie.
no avatar
User

MaciejK

Posty

137

Rejestracja

18 lip 2018, o 13:56

Re: Nowe okna i drzwi do biura - na kogo postawić?

Postautor: MaciejK » 28 wrz 2018, o 08:33

To już masz odpowiedź :) Ja z ich usług nie korzystałem bo pochodzę z innego miasta, ale również ma podobne spostrzeżenia co moi poprzednicy. Warto do tego podejść z głową i wybrać mądrze, ponieważ nie ma co przepłacać jeżeli jakość materiału i parametrów jest taka sama u innego producenta tylko może mniej znanego, ważne są również warunki gwarancyjne i pewnie wykonany montaż aby nie generowały kolejnych problemów w przyszłości.
no avatar
User

EmilCh

Posty

210

Rejestracja

4 sie 2018, o 15:29

Re: Nowe okna i drzwi do biura - na kogo postawić?

Postautor: EmilCh » 11 paź 2018, o 08:39

Dzięki za trak duży odzew! W takim razie zabieram się dziś za sprawdzenie dokładnie ofert i propozycji, może w końcu uda nam się to wszystko załatwić w jednym miejscu jednocześnie w dobrej cenie i wysokiej jakości. Na pewno dam Wam znać jak wszystko poszło :)
no avatar
User

GimliK

Posty

372

Rejestracja

5 gru 2016, o 12:24

Re: Nowe okna i drzwi do biura - na kogo postawić?

Postautor: GimliK » 14 paź 2018, o 22:20

Ja bym dodał jeszcze firmę Drutex http://oknadrutex-gniezno.pl/ Sprawdzona, solidna firma. Mamy od nich okna pvc i są porządnie wykonane, dźwiękoszczelne. Tak samo od nich mamy jeszcze drzwi aluminiowe i tez są bardzo dobrej jakości, dobrze nam służą.
no avatar
User

ninja_84

Posty

312

Rejestracja

28 lis 2017, o 07:54

Re: Nowe okna i drzwi do biura - na kogo postawić?

Postautor: ninja_84 » 30 paź 2018, o 22:55

Postaw na tego, który dobrze robi i ma produkty najwyższej jakości. Ostatnio u nas w firmie montowali okna ii odkryłam, że pianka do okien była przeterminowana. Niestety trzeba kupować najlepsze jakościowo produkty, nie można oszczędzać na podróbkach.
Wszystko co powinienieś wiedzieć o pieniądzach znajdziesz tutaj: http://mojepieniadze.net.pl/
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Następna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.091s | 15 Queries | GZIP : Off ]
cron