Jakie wybrać schody?

Dział dla dyskusji nie pasujących do innych działów.
no avatar
User

ilpo45

Posty

1

Rejestracja

3 mar 2017, o 16:02

Jakie wybrać schody?

Postautor: ilpo45 » 3 mar 2017, o 16:05

Tak jak w temacie, chciałem się Was zapytać, jakie mam wybrać schody do domu? Czy zdecydować się na coś drewnianego, a czy może coś metalowego? Przyznam, że bardzo spodobały mi się te schody samonośne i zastanawiam się, czy coś takiego będzie się ładnie prezentowało na korytarzu? A Wy, jakie macie u siebie schody w domu? I z czego są zrobione?
no avatar
User

majj44ds

Posty

6

Rejestracja

13 lis 2016, o 10:38

Re: Jakie wybrać schody?

Postautor: majj44ds » 4 mar 2017, o 14:19

Powiem szczerze, że te schody wyglądają całkiem ciekawie
no avatar
User

tomekB

Posty

280

Rejestracja

12 kwie 2018, o 12:18

Re: Jakie wybrać schody?

Postautor: tomekB » 17 wrz 2018, o 20:00

Ja lubię nowoczesne, minimalistyczne schody ale to tez zalezy do jakiego wnętrza.
no avatar
User

cupriak

Posty

289

Rejestracja

14 wrz 2018, o 17:32

Re: Jakie wybrać schody?

Postautor: cupriak » 18 wrz 2018, o 11:13

A może schody kamienne? My mamy schody z krakowskiego zakładu kamieniarskiego http://www.prokam.pl/uslugi/kamieniarstwo-budowlane Wybraliśmy granit i to był bardzo dobry wybór, schody wyglądają bardzo dobrze i są solidnie wykonane, takie schody posłużą latami.
no avatar
User

filipenso

Posty

63

Rejestracja

26 kwie 2018, o 18:55

Re: Jakie wybrać schody?

Postautor: filipenso » 7 paź 2018, o 18:44

Świetne są schody samonośne z drewna, tutaj w galerii możesz podejrzeć jak to wygląda u kogoś w domu http://www.parkietlux.pl/oferta_schody.html moim zdaniem drewno ma swój styl i nie jest takie zimne jak szkło czy stal
no avatar
User

GimliK

Posty

372

Rejestracja

5 gru 2016, o 12:24

Re: Jakie wybrać schody?

Postautor: GimliK » 13 paź 2018, o 18:36

My wybraliśmy schody drewniane bo jednak drewno fajnie ociepla wnętrze domu. Schody wykonała dla nas śląska firma http://schodex.com/ Mamy dąb rustykalny, pięknie wygląda i cieszy oczy. A wybór dębu dlatego, ze jest to mocne, wytrzymałe drewno i będzie długo dobrze wyglądać.
no avatar
User

psikus

Posty

108

Rejestracja

17 sie 2018, o 20:54

Re: Jakie wybrać schody?

Postautor: psikus » 24 paź 2018, o 17:23

Obstaję przy drewnianych jednak. Kamienne do domu to zdecydowanie nie w moim stylu. Drewniane sie juz przyjeły mam wrazenie jako standard w domach, ale tez nie bez przyczyny - zwlaszcza jesli ma sie dzieci. Zreszta drewniane mam wrazenie lepiej wygladaja, ale tez łatwiej utrzymac je w "dobrej formie". Nasze od kilku sezonow co roku malujemy z synem olejem do parkietu luxdecor. Dzieki temu podczas takich regularnych cosobotnich porzadkach zona jakos specjalnie nie przejmuje sie polerowaniem desek, a i tak zachowuja swoj naturalny połysk
no avatar
User

Doms13

Posty

1

Rejestracja

25 paź 2018, o 05:21

Re: Jakie wybrać schody?

Postautor: Doms13 » 25 paź 2018, o 06:17

Zdecydowanie drewniane schody. Praktyczne, funkcjonalne przy dzieciach i do tego ocieplają nawet bardzo nowoczesne wnętrza.
no avatar
User

Mojner

Posty

72

Rejestracja

28 cze 2016, o 09:31

Re: Jakie wybrać schody?

Postautor: Mojner » 18 lis 2018, o 13:03

My mamy dębowe robione przez męża i brata wlasnorecznie. Balam sie troche czy poradza sobie i czy nie bedzie sie to psuc ale solidnie zmontowane, zabezpieczone lakierem do parkietu luxdecor co podkresla naturalne piekno drewna a jednoczesnie chroni przed zniszczeniem
no avatar
User

kapitan34

Posty

10

Rejestracja

8 lis 2018, o 17:04

Re: Jakie wybrać schody?

Postautor: kapitan34 » 21 lis 2018, o 11:40

Mojner popieram decyzję. Schody drewniane są najlepsze i bardzo trwałe. Należy wybrać z poręczą jeśli w domu są malutkie dzieci. Z żoną kupiliśmy dom i jesteśmy w trakcie aranżacji wnętrz. W wielu przypadkach się spieramy, ale w debacie o schodach na szczęście mieliśmy własne zdanie. Na stronie można zobaczyć rzuty naszego domu http://www.ventana.pl/domy-i-rezydencje/brighton/. Okolica piękna, lasy, stawy i dużo przestrzeni. Blisko Warszawy, więc nie będzie problemów z dojazdem.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Następna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.104s | 13 Queries | GZIP : Off ]