Kredyt firmowy lub osobisty?

Gdzie najkorzystniejsze oprocentowanie? W którym banku opłaca się wziąć kredyt na inwestycje.
no avatar
User

kamelia

Posty

52

Rejestracja

28 lip 2016, o 08:01

Re: Kredyt firmowy lub osobisty?

Postautor: kamelia » 29 lip 2016, o 07:44

Proponuję Ci zerknąć na Kredyt123 opinie
Z tego, co wiem to oferują szybkie pożyczki gotówkowe ale też na firmę. Bez zbędnych formalności, z dogodnymi ratami. Elastycznie podchodzą do każdego Klienta. Zresztą możesz zostawić namiar do siebie na ich stronie internetowej, a doradca do Ciebie oddzwoni z konkretną propozycją. Warto sprawdzić.
no avatar
User

kobietapracujaca

Posty

183

Rejestracja

17 lut 2015, o 09:51

Re: Kredyt firmowy lub osobisty?

Postautor: kobietapracujaca » 23 wrz 2016, o 15:32

Myślę, że lepiej wziąć kredyt firmowy niz osobisty bo zazwyczaj one mają lepsze oferty.
Najlepiej jest sobie porównać kilka takich kredytów by wiedzieć co będzie dla Ciebie najbardziej korzystne.
W taki sposób uda Ci się podjąc odpowiednią decyzję.
Jeżeli nie wiesz gdzie wziąć kredyt to wiem, że oni http://mazowieckaagencjafinansowa.pl/ mają bardzo ciekawe oferty i warto tam zajrzeć :)
no avatar
User

pankracy

Posty

134

Rejestracja

18 kwie 2016, o 19:01

Re: Kredyt firmowy lub osobisty?

Postautor: pankracy » 26 paź 2016, o 12:59

Jeśli potrzebujesz na szybko gotówki, to najlepszym rozwiązaniem będzie szybki kredyt tzw. chwilówka. Moja znajoma zdecydowała się ostatnio na zaciągnięcie w Ferratum Bank. Fajnie, bo teraz przygotowali konkurs z nagrodami dla Klientów. Polega to na tym, że zaciągamy pożyczkę na raty i wysyłamy im własny, kreatywny pomysł na radzenie sobie z jesiennym nastrojem - https://www.ferratum.pl/jesienny-konkurs-ferratum-bank
A nagrody są super ciekawe :) Czemu, by więc nie skorzystać z okazji?
no avatar
User

Gleniowa

Posty

303

Rejestracja

25 kwie 2014, o 14:33

Re: Kredyt firmowy lub osobisty?

Postautor: Gleniowa » 25 lip 2017, o 14:16

Z własnego doświadczenia wiem, jak ciężko jest pozyskać jakiś kredyt. Te wszystkie formalności i kontakt z bankiem moze być dla nas sporym wyzwaniem. Według mnie lepszym pomysłem jest skorzystanie z pomocy http://www.probitasfinance.pl Probitas Finance. Firma ta bardzo pomaga w pozyskiwaniu kredytów.
no avatar
User

leoonarrd21

Posty

179

Rejestracja

29 lis 2016, o 14:41

Re: Kredyt firmowy lub osobisty?

Postautor: leoonarrd21 » 5 paź 2018, o 08:58

W kwestii kredytów firmowych polecam wam sprawdzić oferte od AASA. Macie u nich możliwość wzięcia kredytu w kwocie nawet do 20 tysiecy na 36 miesięcy. Raty nie są wysokie więc problemów ze spłata nie powinno być, a na pewno taka dodatkowa gotówka przyda sie na rozwój firmy :)
no avatar
User

OndajOn

Posty

371

Rejestracja

29 sie 2011, o 16:46

Re: Kredyt firmowy lub osobisty?

Postautor: OndajOn » 30 cze 2022, o 01:28

Nie wiem czy bardziej opłacalna nie będzie konsolidacja kredytów bez zdolności kredytowej Wrocław. Moim zdaniem lepiej z takimi rzeczami do sądu nie iść, to ostatnia deska ratunku
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
PoprzedniaNastępna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.405s | 13 Queries | GZIP : Off ]