prezent dla żonki

Dział dla dyskusji nie pasujących do innych działów.
no avatar
User

bellla

Posty

14

Rejestracja

25 lut 2018, o 19:34

Re: prezent dla żonki

Postautor: bellla » 25 lut 2018, o 20:01

A kup zonie dobre perfumy, na pewno będzie szczesliwa. Osobiście uwielbiam Celine Dion, zobacz sobie https://kontigo.com.pl/marki/celine-dion.html . Modny zapach więc trafisz na pewno w jej gusta
no avatar
User

Fishy

Posty

181

Rejestracja

22 wrz 2017, o 12:29

Re: prezent dla żonki

Postautor: Fishy » 14 maja 2018, o 21:29

Myślę ,że pomysł romantycznej kolacji jest calkiem spoko :) Wiecie co, niedaleko centrum Wrocławia mieści się lokal Ok Wine Bar http://www.okwinebar.com/ ,który ma bardzo pyszne wina musujące. Co prawda byłam tam raz przejazdem ale miłe wspomnienia pozostaną. Ceny były w porządku , ponadto posiłki serwowane świeżo i apetycznie. Uważam więc że to miejsce w sam raz na takie okazje
no avatar
User

kabix179

Posty

136

Rejestracja

24 cze 2018, o 11:17

Re: prezent dla żonki

Postautor: kabix179 » 22 lip 2018, o 22:00

Jeżeli jest to prezent na święta to koniecznie wymyśl coś stonowanego ale też oryginalnego. Ważne jest to aby zaskakiwać żonę przy każdym podarku. Mam nadzieję, że wymyślisz coś bardzo intrygującego ;)
no avatar
User

emanuel78

Posty

3

Rejestracja

23 lip 2018, o 08:12

Re: prezent dla żonki

Postautor: emanuel78 » 23 lip 2018, o 08:32

Super pomysł,może sam kupię tam coś dla mojej kobietki
no avatar
User

Antoni34

Posty

488

Rejestracja

30 wrz 2016, o 07:14

Re: prezent dla żonki

Postautor: Antoni34 » 27 lip 2018, o 17:55

Ja dałem żonie książkę przepisy dietetyczne
no avatar
User

psikus

Posty

108

Rejestracja

17 sie 2018, o 20:54

Re: prezent dla żonki

Postautor: psikus » 1 wrz 2018, o 19:37

Dosyć ryzykownie ale kto co lubi wiadomo ;p My od kilku lat praktykujemy wspolne wyjscia i to bez wzgledu czyja jest uroczystosc czy moja czy meża. Jestem zdania ze takie romantyczne chwile sa najcenniejsze dla dwojga. Najlepiej zaszyc sie w jakiejs kameralnej miejscowce - nam ostatnio przyadla do gustu restauracja paradise. Zamawiamy stolik - jest profesjonalna obsluga, jest cudowne jedzenie i mozna po prostu ze soba byc. Poczuc sie wyjatkowo. Do tego cos mocniejszego a oni slyna z cudownego domowego wina i przepysznych nalewek ;p
no avatar
User

EmilCh

Posty

210

Rejestracja

4 sie 2018, o 15:29

Re: prezent dla żonki

Postautor: EmilCh » 5 wrz 2018, o 12:35

A może warto abyś zorganizował jakąś pyszną kolację przy świecach, zadbał o nieduży upominek oraz butelkę dobrego szampana na toast? Ja w tym ostatnim aspekcie śmiało mogę polecić Ci Dom Szampana, gdzie znajdziesz wyłącznie najlepsze trunki w tym zakresie prosto z Szampanii (regionu Francji, gdzie produkuje się wyłącznie prawdziwego szampana). Na miejscu w Warszawie obsługa również pomoże Ci dobrać go pod względem gustów smakowych twojej żony :)
no avatar
User

dinusss

Posty

2

Rejestracja

5 wrz 2018, o 13:14

Re: prezent dla żonki

Postautor: dinusss » 5 wrz 2018, o 13:15

Jak zwykle błyskotki. Kobiety to lubią :D
no avatar
User

tomekB

Posty

280

Rejestracja

12 kwie 2018, o 12:18

Re: prezent dla żonki

Postautor: tomekB » 12 wrz 2018, o 00:01

Moja żonka kocha dobrze zjeść, dlatego lubi prezenty kulinarne. Niedawno na urodziny poszliśmy do Symfonii Smaków http://www.symfoniasmakow.pl/ w Sopocie na ul. Moniuszki i była przeszczęsliwa bo to bardzo dobra restauracja i od dawna chciała tam iść. Rzeczywiście jedzenie było bardzo smaczne, również jestem zadowolony z wizyty u nich.
Awatar użytkownika
User

siwyck

Posty

6

Rejestracja

10 lis 2017, o 13:21

Re: prezent dla żonki

Postautor: siwyck » 12 wrz 2018, o 10:25

Moim zdanie najlepiej sprawdzi się zakup jakiegoś wyjazdu zagranicznego lub markowe kosmetyki.


_______________
Czy wiesz, że tani kredyt hipoteczny można znaleźć za pomocą takiego serwisu jak lowcakredytow.pl
chyba każdy z nas jest mniej lub bardziej pusty.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
PoprzedniaNastępna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.099s | 15 Queries | GZIP : Off ]