Czy to naprawde dziala??

Dział o inwestowaniu w nieruchomości, dzieła sztuki, metale szlachetne i inne.
no avatar
User

aniamroz79

Posty

13

Rejestracja

10 paź 2016, o 10:59

Czy to naprawde dziala??

Postautor: aniamroz79 » 17 lis 2016, o 16:42

Cześć. Od dłuższego czasu czytam o leczniczym działaniu takich preparatów jak olej kokosowy lub szapon z czarnuszki. Przeglądają kolejne komentarze użytkowników na blogach, mam wrażenie, że olej marula to lekarstwo na każde schorzenie skórne. Jedna kwestia nie daje mi tylko spokoju, jeśli olej kokosowy http://pachnaca-kraina.pl/wypadajace-wlosy-lek tak dobrze działa, to czemu nie można go kupić w sklepie? Jest on tylko sprzedawany przez sklepy internetowe. Nie dziwi was to? Zakładając, że te kosmetyki są faktycznie skuteczne to jak wybrać uczciwego producenta? Na blogach można znaleźć różne komentarze o tym samym produkcie. Jedni go wychwalają pod niebiosa, a inni twierdzą, że w ogóle nie działa. Czy zależy to od miejsca zakupu? Czy po prostu te preparaty nie działają?
no avatar
User

ellena26

Posty

1

Rejestracja

9 paź 2017, o 16:57

Re: Czy to naprawde dziala??

Postautor: ellena26 » 9 paź 2017, o 16:59

Oj działa, działa. Sama zaczęłam stosować olej kokosowy jakiś czas temu i już widzę pozytywny wpływ na moją skórę. A jeżeli chcecie się dowiedzieć, gdzie go można jeszcze stosować, to zapraszam do artykułu o 200 zastosowaniach oleju kokosowego.
no avatar
User

astoch

Posty

3

Rejestracja

7 paź 2017, o 08:34

Re: Czy to naprawde dziala??

Postautor: astoch » 10 paź 2017, o 15:12

Według mnie jak najbardziej tak !
no avatar
User

Antoni34

Posty

488

Rejestracja

30 wrz 2016, o 07:14

Re: Czy to naprawde dziala??

Postautor: Antoni34 » 1 paź 2018, o 19:33

Potwierdzam olej kokosowy jest bardzo dobry.
no avatar
User

slepbee

Posty

5

Rejestracja

3 lis 2018, o 16:44

Re: Czy to naprawde dziala??

Postautor: slepbee » 3 lis 2018, o 17:49

Można pieniądze pakować do skarpety chociaż tam wiadomo nie pączkują - tylko zapach skarpety przejmują.
Można do Banku na konto oszczędnościowe lub lokatę - zysk z tego nie wielki ok 2-4% w skali roku (miesięcznie przy lokacie 10 000 PLN otrzymasz po roku - 400 PLN zysku - minus podatek belki)
Nieruchomości - ciężka sprawa - potrzebny duży wkład początkowy, można też sponsorować dewelopera, który potem jeśli po drodze nie upadnie proponuje zysk.
Jeśli chodzi o kryptowaluty to o ile nie osiągną ceny z boomu w tamtym roku czyli ok 1500PLN za 1 btc będą w miarę opłacalne tyle, że jeśli myślisz nad zakupem koparki doliczyć musisz ryzyko spadku cen kryptowalut - przypomnę że rok temu tj. 2017 1 BTC kosztował prawie 80 tyś. pln obecnie (na moment pisania) jest to cena 24 000 PLN / 1 BTC. Poza tym wydobycie samego BTC już straciło na opłacalności - wydobywa się przeważnie inne kryptowaluty i odsprzedaje za $ lub BTC.
Fundusze inwestycyjne - w miarę bezpieczne tyle że od tego się już odchodzi.
Teraz inwestuje się w start'upy.

Mogę pomóc w tej materii od kilku lat inwestuję dla swoich klientów kwoty od 100 PLN - do 10 mln$ (wiadomo jedni bardziej drudzy mniej zamożni) spisujemy umowę - pieniądze klient przelewa na konto firmowe. Po 30 dniach od dokonania wpłaty otrzymuje na swoje konto 3-10% kwoty (czyli wpłacając 100 PLN - co miesiąc otrzyma max. 3 PLN) RRSO inwestycji wynosi 36-120% po 12 miesiącach klient otrzymuje zwrot środków tj. tej przykładowej 100
no avatar
User

Antoni34

Posty

488

Rejestracja

30 wrz 2016, o 07:14

Re: Czy to naprawde dziala??

Postautor: Antoni34 » 3 lis 2018, o 21:11

Wart polecenia na pewno jest mus kokosowy
no avatar
User

ninja_84

Posty

312

Rejestracja

28 lis 2017, o 07:54

Re: Czy to naprawde dziala??

Postautor: ninja_84 » 28 mar 2019, o 09:56

Sama robię oleje. Są do kupienia takie prasy do oleju dzięki którymi na zimno możesz tłoczyć swój pyszny i zdrowy olej.
Wszystko co powinienieś wiedzieć o pieniądzach znajdziesz tutaj: http://mojepieniadze.net.pl/
no avatar
User

arabika

Posty

1270

Rejestracja

24 paź 2018, o 18:27

Re: Czy to naprawde dziala??

Postautor: arabika » 19 sty 2020, o 13:15

Ja akurat takich olejów niestety nie miałam okazji używać. Jednak bardzo przypasował mi całkiem niedawno olej posmażalniczy https://producent-oleju.pl/olej-posmazalniczy-uco/ gdyż wiem jak fajnie jeszcze można go wykorzystać. Tym bardziej, że pochodzi on z oleju najwyższej jakości.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Następna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.096s | 13 Queries | GZIP : Off ]
cron