Inwestowanie

Czyli biznes w sieci internetowej.
no avatar
User

martin

Posty

233

Rejestracja

19 mar 2016, o 17:46

Inwestowanie

Postautor: martin » 29 wrz 2018, o 19:00

Postanowiłem trochę poobracać swoimi oszczędnościami. Poszperałem w necie i zwróciłełm uwagę na to, że opłaca się zająć walutami ale tylko w kantorach internetowych. W takich dajmy na to miejscach jak https://ekantor.pl można spotkać kurs nawet 10% lepszy niż w stacjonarnych, dodatkowo jest możliwość rozmowy z dealerem walutowym, który doradzi czy w danej chwili wymiana się opłaca. Sprawdźcie sobie w kilku miejscach i porównajcie.
no avatar
User

NajtanszeWagi_pl

Posty

112

Rejestracja

2 sie 2017, o 09:26

Re: Inwestowanie

Postautor: NajtanszeWagi_pl » 7 lis 2018, o 23:58

Nigdy nie korzystałem z takiej formy inwestycji więc ciężko jest mi cokolwiek powiedzieć, w szczególności czy warto. Ktoś ma jakieś doświadczenie w tej sprawie?
no avatar
User

emil89832

Posty

37

Rejestracja

17 lut 2018, o 11:22

Re: Inwestowanie

Postautor: emil89832 » 14 lis 2018, o 07:49

Jeśli chodzi o inwestowanie, to polecam skupić się na stronie i na firmie https://www.viennalife.pl/oferta/inwestycje/ Inwestycje to dobre rozwiązania dla każdego i wydaje mi się być to całkiem interesujące. Sprawdźcie sobie wszystkie możliwości, które są tam opisane.
no avatar
User

balbanea

Posty

72

Rejestracja

2 maja 2018, o 21:11

Re: Inwestowanie

Postautor: balbanea » 30 cze 2019, o 20:29

zakup mieszkania to także dobra opcja na inwestycję. obecnie nawet bez specjalistycznej wiedzy można inwestować chociażby w Norwegii localmarket
no avatar
User

zielonooka

Posty

19

Rejestracja

26 lut 2014, o 13:32

Re: Inwestowanie

Postautor: zielonooka » 1 lip 2019, o 12:44

NajtanszeWagi_pl pisze:Nigdy nie korzystałem z takiej formy inwestycji więc ciężko jest mi cokolwiek powiedzieć, w szczególności czy warto. Ktoś ma jakieś doświadczenie w tej sprawie?


No właśnie...czy jest ktoś na forum kto ma doświadczenie w tej dziedzinie? Ile można zarobić?
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Następna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.082s | 12 Queries | GZIP : Off ]