Masz e-sklep współpracuj z monsterio.pl

Tutaj dyskutujemy na temat pomysłów na biznes, na własną firmę która przyniesie nam zyski.
Awatar użytkownika
User

merkawot

Posty

20

Rejestracja

2 sty 2012, o 09:50

Masz e-sklep współpracuj z monsterio.pl

Postautor: merkawot » 12 lis 2012, o 07:54

Jeśli masz e-sklep i chcesz zwiększyć sprzedaż w swoim sklepie, pragniesz zdobyć lojalnych klientów to powinieneś zastanowić się nad współpracą z monsterio.pl
To miejsce, w którym kupujący zamieszcza ogłoszenie czego potrzebuje, Ty jako sprzedawca dostajesz to ogłoszenie i tworzysz ofertę dla swojego klienta. To duża oszczędność czasu i pieniędzy. Dodatkowo do końca roku abonament premium za 0zł.
no avatar
User

Allwila

Posty

35

Rejestracja

4 lip 2012, o 11:19

Re: Masz e-sklep współpracuj z monsterio.pl

Postautor: Allwila » 12 lis 2012, o 11:39

Przyznam, że pierwszy raz słyszę o tym serwisie monsterio.pl. Brzmi ciekawie i fajnym pomysłem jest to, że oferta e-sklepów kierowana jest do konkretnej grupy docelowej czyli zainteresowanych ofertą osób.Zajrzę...może skorzystam z tego serwisu.
Czy przelew przez internet jest oszczędnością czasu?
Awatar użytkownika
User

Kocica

Posty

291

Rejestracja

25 sie 2012, o 08:15

Re: Masz e-sklep współpracuj z monsterio.pl

Postautor: Kocica » 14 lis 2012, o 11:39

Czyli jak ja jako klient napiszę że chcę zabawkę dla 5 latka, to ta informacja pójdzie do 100 sklepów z monsterio i ja dostanę na maila 100 ofert z pomysłami od nich?
Jak tak, to chyba was pokręciło- kto by to czytał? No chyba, ze nie rozumiem idei to bardzo przepraszam i proszę o wyjaśnienie:)
Cichutko po parapecie kocica sobie szła.
Różne artykuły do poczytania: http://www.artykulprasowy.info/
no avatar
User

kobietapracujaca

Posty

183

Rejestracja

17 lut 2015, o 09:51

Re: Masz e-sklep współpracuj z monsterio.pl

Postautor: kobietapracujaca » 9 lip 2015, o 15:43

Jeżeli ktoś prowadzi e sklep i chce co nie co zaoszczędzić na towarze sprowadzanym do niego to warto pomyśleć o imporcie z Chin. Coraz więcej właścicieli sklepów sprowadza u takich firm jak ta http://www.izch.pl/ towar z Chin i sprzedaje w swoich sklepach. Jest to bardzo pomysłowe i można na tym sporo zarobić
no avatar
User

januszl

Posty

333

Rejestracja

29 paź 2011, o 07:20

Re: Masz e-sklep współpracuj z monsterio.pl

Postautor: januszl » 12 lip 2015, o 13:07

Warto dołączyć sklep do platformy - Lojalni24 - opisana tu - www.pracazadarmo.webnode.com [ są tam też inne ciekawe oferty ]
Pomnóż bezpiecznie dowolną sumę - www.zrealizujmarzenie.webnode.com
no avatar
User

lerbenz

Posty

152

Rejestracja

19 maja 2018, o 08:27

Re: Masz e-sklep współpracuj z monsterio.pl

Postautor: lerbenz » 28 wrz 2018, o 20:57

W kwestii reklamy nie znam bardziej sprawdzonej agencji interaktywnej od https://solv.pl przy ich pomocy szybko zyskałem nowych klientów do mojego biznesu. Korzystam z ich usług nieustannie ponieważ widzę w tym duży potencjał.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Następna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.531s | 13 Queries | GZIP : Off ]